Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

vidjam stalno tog punta na Nbgd-u vozi ga zena ali da je garaziran bas i nije...

vredi uzeti takav primerak. lepo izgleda uzivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od cega je volan na ovom zutom punticu?

 

 

Ja bih rekao Puntov orginal svaku Punto mk 1 Team,ima ovakav volan pa i moj koji cale sad vozi... (jedino sto ovaj ima koncem prosaran unutrasnji deo volana,al to je naknadno radjeno 100 % )

 

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/57285-punto-mk1-crveni-karting/

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni ovaj punto izgleda kao da mu je dusa na nos izasla...

Kasko osiguran,bolje da ga izlupa celog i da ga sredi da bude ok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li mozda neko ima kasetu na prodaju.. nasao sam dve na kupujem prodajem ali mi nesto sumnjive.. ova je prva

 

cxcb10450.jpg

http://www.kupujemprodajem.com/Kaseta-Punto-2-10555941-oglas.htm

 

a druga mi nesto kao na coskovima savijena  e sad meni treba siva ali da li je to ta nijansa sive ne znam.. kako da proverim to?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam danas u Sabcu po neke djelove i covjek kod kojeg sam bio, Ljubisa, ima skoro sve moguce enterijere i neke od zanimljivih stvari sto sam vidio su:

3 punto sporting enterijera(3 razlicite boje)

Punto sporting kozni volan, s airbagom

Original punto 2 radio s navigacijom

Pogon od pande 4x4

Drugi covjek kod kojeg sam bio rastura Alfe gt i ima par komada koznih sjedala koja pasu u punta

Stavim kontakte ujutro kada budem na kompu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ dados

 

Ovu na kupujem prodajem sam ja postavio i veruj mi da je u dobrom stanju!
Imas u sivoj i crnoj boji,znam za te dve boje za mk2a!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@milan81 ... ne znam jel ovo tvoj mali za volanom na slici profila ali slika je fantasticna... ajde kontaktiracu te preko kupujem prodajem za kasetu... nego se dvoumim sad koju bi pre uzeo... jel neko probao da stavi crnu kasetu na sivi enterijer .. moj je ovakav http://prntscr.com/2t0vta .. ili bolje ipak uzeti sivu...

 

Bio sam danas u Sabcu po neke djelove i covjek kod kojeg sam bio, Ljubisa, ima skoro sve moguce enterijere i neke od zanimljivih stvari sto sam vidio su:
3 punto sporting enterijera(3 razlicite boje)
Punto sporting kozni volan, s airbagom
Original punto 2 radio s navigacijom
Pogon od pande 4x4

Drugi covjek kod kojeg sam bio rastura Alfe gt i ima par komada koznih sjedala koja pasu u punta

Stavim kontakte ujutro kada budem na kompu :D

 

jel znas mozda cenu za punto 2 radio i kozni volan? .. sto se tice sedista meni je bas njesra jel imam onu plavu boju enterijera.. pa je tapacirung na vratim plav.. ne znam jel ima takva boja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ti je najbolje sivu da uzmes, jer je i kod mene tako, gornji deo table crn, donji siv ... tapaciri i sedista odvratno plave boje ... 

 

inace kad kupis sedista od sportinga, uz njih obicno dolaze i tapaciri u istoj boji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima covjek baš kompletan enterijer, konzolu, sjedala, tapacire bočne. Jedna su crno siva, druga crno plava, a treća crno smeđa (nisam znao ni da postoje takva),za cifru iskren da ti budem ne znam. Kod njega sam uzimao pojaseve i zadnju policu pa se nisam ni raspitivao previše.

Ovaj što drži Alfe daje komplet prednja i zadnja kožna sjedala od Alfe gt za 150€, možda je nekome puno, ali kod nas u Hr su 300,400€ tako da je u usporedbi s našim cjenama i više nego povoljno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok super .. hvala puno... meni je bas ta plava odvratna pa gledam nekako da je menjam :( e dobro sto si spomenuo pojaseve.. jel moze neko da mi kaze gde se oni kace na zadnjoj klupi :) mozda smesno pitanje ali nikako ne mogu da nadjem nacin :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ako misliš na punta onda ti zadnji pojasevi idu tamo kroz plastike od zadnjih zvučnika i montirani su u gepeku odmah ispod te plastike, a srednji mislim da je ušarafljen u šasiju, ali nisam siguran

Share this post


Link to post
Share on other sites

u gepeku ispod one male police sa strane ide pojas i tu se srafi ... 

 

evo ti slika, gde je obelezeno narandzastom bojom, tu pogledaj, tu je negde, a oni zenski delovi pojasa se srafe ispod zadnje klupe ... ako se ne varam postoje rupe ispod naslona zadnjeg sedista

 

image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas4351687/alfa_romeo_147_19_m_jet/

 

ili

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas4360730/volkswagen_passat_b5_tdi_di_crveno/

 

evo samo da se uporedi,bez obizra sto su ovde ljubitelji italijana,uzimajuci u obzir da kazemo da alfa ima los trap koji se brzo uradi,a motor full ,jer je jtd,evo mala razlika u ceni sta pruza,voleo bih da cujem tog koji bi vozio ovog paju koji ne lici na auto ,da mi kaze sta je tu lepse,bolje itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nedavno bio kod onog u Klenku, nema šta nema. Kupovao plafonjeru i svjetlo gepeka i čini mi se da je povoljan. Ima li još neko u Šapcu za Punta za preporuku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

u gepeku ispod one male police sa strane ide pojas i tu se srafi ... 

 

evo ti slika, gde je obelezeno narandzastom bojom, tu pogledaj, tu je negde, a oni zenski delovi pojasa se srafe ispod zadnje klupe ... ako se ne varam postoje rupe ispod naslona zadnjeg sedista

 

image.jpg

 

 

E super hvala puno... Bas cu pogledati to... jel znate mozda neki otpad za preporuku ili diler za delove za mk2 u okolini Sombora, kao ti u Šapcu?

Edited by dados

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...