Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Ja sam mu pogledao sad sve automobile na oglasima, i stičem dobar utisak... Mada, verovatno bolje zna neko ko je išao i video uživo.
U svakom slučaju, ne može se suditi po jednom autu. Ako je taj bio loš, ne znači da će biti i svi ostali, i obratno.  :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:up:  Nije mu neki volan,ali mislim da bi jedna crvena navlaka resila stvar ;):laughing:

 

 

Mozda je,u ovom slucaju,realna. Kad stave 120.000km za auto star 7,8 godina,onda nesto nije u redu...  :ph34r:  :)

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi mislili da je tvoja presvlaka ružna  :laughing:

 

Inače, volan je menjan na onoj Alfi, a to se baš i ne radi ako stvarno ima 150 000km. Retko koji trapovi isrpe i 17'', a kamoli 18ice po našim putevima. A i ostatak oglasa mi deluje suviše sjajno da bi bio istinit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, volan je menjan na onoj Alfi

Ne mora da znači. Evo kako je meni ispao volan na slici posle tretmana u perionici (idioti mazali plastiku air baga). Izgleda kao da je sastavljen od dva volana :D

 

571dc93c5af0_800x600.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahah jesi uspeo ovakvog da ga prodaš?  :laughing:

Ja sam rekao da je menjan jer mi se čini da je plastični tako da mi ne ide baš uz kožni enterijer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi pre rekao da je kožni enterijer ubačen u ovu Alfu pošto je klot, plastični volan i ručica menjača, manuelna klima, nema zadnje podizače...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahah jesi uspeo ovakvog da ga prodaš?  :laughing:

Volan je uživo, a i na slikama iz drugog ugla sasvim OK. Ali iz ovog ugla deluje sačuvaj bože

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne razumem, video si jedan auto, stekao utisak da svi ne valjaju, i na kraju komentarises treci ...  :question:

Nisam gledao samo jedan, vec dvadesetak, a kod doticnog mislim da je imao 3 brava u tom trenutku. Kod drugog na desnim vratima nije bio isti zazor kao na levim, itd, da ne duzim, a za moj ukus, sve je bilo mnogo slatkorecivo i za ne tako male pare. To je samo moj utisak, verovatno ima i drugih ...A, sto se tice ove alfe, meni licno se veoma svidja, cak mislim da je jedan od najlepsih auta...

Edited by statichawk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma obisao sam puno placeva ovde, Pa, NS, jedino nisam isao u Sabac. Ovi sto preprodaju, bar da kola vrede, nego... ulickana, a presla boga oca. Najjace je bilo u NS


Odem na plac, a ono bravo sivi na felnama15, celicnim, moje bolje na stilu. Upalim ga, a on jadan samo jeci. Sediste, kao da su pustili divljeg tigra. kaze baja, ma za tebe 4900 i u zdravlju da ga vozis (klot verzija2008 115ks)


Toliko je bilo jadno kad sam malo probao na placu, da ne uvredim coveka, da sam mu rekao da cu da razmislim jos malo :laughing:A, da a volan neko presvlacio kozom, koja nema veze sa nicim, turbina krklja, cao farban, originalnih 120 hiljada :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...