Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Za koji auto tih 30 e? Gore napisa da je dedi trazio 90.Jel moguce da je samo zadnje staklo ~60?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lacika radi sa black glassom. Cene imate na sajtu. Soferka je 40€, prednja 2 stakla 30€.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry

Kolega napisao :

 

30 eura za vozacka i suvozacka.Jer su zadnja vec tamna.

 

pa mahinalno pomislim 30e cena za sva bocna stakla .Sad je jasnije :vozacko+suvozacko=30 e :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si zakazao na ovaj broj i na ovu adresu onda je to taj lik

K-TEAM na adresi

Slavka Rodića 29

064/ 178- 32- 56.On radi za ove iz Black Glassa iz BG Meni je trazio 30 eura za vozacka i suvozacka.Jer su zadnja vec tamna.

Jeste taj. Zakazao sam jos u u ponedeljak za sutra. Kaze ima tonu posla i da jedva stize da spava. Nadam se da kvalitet nece izostati i pored toga. 

Edited by gile smederevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican je ja sam gledao dok je radio neki auto.Pedantan i sve ti objasni sta god ti treba.U svesci za zakazivanje prepuno.Ja cu isto raditi prednja stakla na 30%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au bre...kolike cene vidim ovde. Prosao sam...da ne kazem...od nekih cena sto se spominju i tri puta jeftinije skoro. A folija llumar najbolja koju sam nasao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au bre...kolike cene vidim ovde. Prosao sam...da ne kazem...od nekih cena sto se spominju i tri puta jeftinije skoro. A folija llumar najbolja koju sam nasao...

 

Jbt, kad imas nekog da uradi za Dz a uzmes samo folije. Reco ovim tvojima ako `oce i meni da urade castim sa dve gajbe piva koje pijemo posle zavrsetka radova.  :D

Edited by DraganUS

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Au bre...kolike cene vidim ovde. Prosao sam...da ne kazem...od nekih cena sto se spominju i tri puta jeftinije skoro. A folija llumar najbolja koju sam nasao...

 

Jbt, kad imas nekog da uradi za Dz a uzmes samo folije. Reco ovim tvojima ako `oce i meni da urade castim sa dve gajbe piva koje pijemo posle zavrsetka radova.  :D

 

Isto.  :laughing:  Doćićemo ja i Dragan zajedno, a to su onda 4 gajbe za naša dva auta.  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da se niko neće vraćati kući to veče  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E drustvo, zakazao sam zatamnjivanje stakala na mom hjuu kod jednog lika iz Subotice. Gledao sam na sajtu, stvarno lepo radi, sve je kacio slike uradjenih automobila, tj zatamnjenih stakala, nego me interesuje sad, kakva je zakonska procedura, mislim da li je i koliko dozvoljeno vozacko i suvozacko zatamniti? Nisam ga pitao, a procitah ovde, da se kao stavi neka deklaracija sa procentom zatamnjenja...ako to ne stavi slucajno, hoce li biti problema sa zakonom? Aj malo da pokusam to da skontam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@delakroa Toliko je puta ponovljena priča pa verujem da ljude mrzi da opet pišu. Ako napred staviš bilo koju foliju koja nije providna, preći ćeš dozvoljenu granicu od 30%.

Pozadi može kako hoćeš ali i tu postoji faktor refleksije.

Na kraju, stavi kako misliš da je najbolje pa sta ti bude. Ako reše da te cimaju plavci, oni će da te cimaju makar zbog najsitnije gluposti.

Ja planiram sva stakla da zatamnim 30% i to isključivo zbog bebca. Smatram da je to lepo i vizuelno, a da nije upadljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A znam da je ponovljeno, ali znam i da preko noci izranjanju novi i novi zakoni kao i dopune zakona, pa sam zato hteo da priupitam ovde...pitao sam tog lika koji zatamnjuje, kaze nema to veze, cak sam i video par "obicnih" automobila koji su zatamnili i to bas zatamnili i vozacko i suvozacko, dakle male Corse, Polo i slicni, nisu mafijasi i nisu neki politicari, pa me onda to nervira, jesu li to dvostruki arsini u nasem zakonu ili sta...  :2guns:

 

Ali dobro, pokusacu i ja tako, minimalno, 30%, pa kako bude...malo mi glupo da bacim pare na to, a da se ni ne vidi da ima folija... :thumbdown:


mali edit: videh sad da je jedan kolega na 500L zatamnio 35% i to bas super izgleda, mislio sam da je taj mali procenat previse providna folija, da se nece gotovo nista zatamniti staklo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cimace te sigurno Suboticki panduri za folije, cak i da su samo zadnje... Pogotovo kada je ona akcija u avgustu-septembru... Pola tih sto vidjas po gradu da imaju zatamnjeno su ustvari privatna vozila od pandura ili ljudi koji imaju neke debele veze... Ja bih rado zalepio te prozirne od 5-10% da imam para... Mnogo znaci leti kada upekne sunce, crna nijansa je samo smekeraj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda i znas tog lika, kolega, u Brace Radica je, tamo na cosku preko puta Gorenje radnje. Ima i na fejsu stranicu. Bas povoljno radi, a i koliko sam video kvalitetno. 


A na Seiju me nikad nista nisu ni pitali, a zaustavljali su me za 4 godine dosta puta, uglavnom samo rutinska kontrola, o zatamnjenim staklima pozadi nikad ni reci...  :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@delakroa Toliko je puta ponovljena priča pa verujem da ljude mrzi da opet pišu. Ako napred staviš bilo koju foliju koja nije providna, preći ćeš dozvoljenu granicu od 30%.

Pozadi može kako hoćeš ali i tu postoji faktor refleksije.

Na kraju, stavi kako misliš da je najbolje pa sta ti bude. Ako reše da te cimaju plavci, oni će da te cimaju makar zbog najsitnije gluposti.

Ja planiram sva stakla da zatamnim 30% i to isključivo zbog bebca. Smatram da je to lepo i vizuelno, a da nije upadljivo.

Ako uradis ceo auto 30% zbog bebe nista nisi uradio. Bolje pozadi stavi 85% bice joj prijatnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@delakroa Toliko je puta ponovljena priča pa verujem da ljude mrzi da opet pišu. Ako napred staviš bilo koju foliju koja nije providna, preći ćeš dozvoljenu granicu od 30%.

Pozadi može kako hoćeš ali i tu postoji faktor refleksije.

Na kraju, stavi kako misliš da je najbolje pa sta ti bude. Ako reše da te cimaju plavci, oni će da te cimaju makar zbog najsitnije gluposti.

Ja planiram sva stakla da zatamnim 30% i to isključivo zbog bebca. Smatram da je to lepo i vizuelno, a da nije upadljivo.

Ako uradis ceo auto 30% zbog bebe nista nisi uradio. Bolje pozadi stavi 85% bice joj prijatnije

 

Meni su rekli da je isti procenat zasticenosti od UV zracenja, a ovi procenti se odnose na providnost spolja. Ja sam stavio po 30%na sva stakla, osim pozadi, gde je 80%. (Naravno napred nista) :D .Svake god se kvalitet folija poboljsava, tako da je maltene ista providnost iznutra kroz 80 i 30%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^

 

A kako izgleda tih 30%? Providi se spolja? Pitam jer ja sutra imam zakazano da idem na zatamnjivanje, a jos se nisam odlucio kako cu i koliki procenat...Nazad bih naravno tamnije, a za vozacko i suvozacko se dvoumim... 

Edited by delakroa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno mi je UV zračenje, a koliko znam, zaštita od UV zračenja nema veze sa stepenom providnosti. Kako onda postoje providbe providne folije koje štite?

Stavio bih ja više od 30% ali neću iz prostog razloga što neću da provlacim pažnju plavaca, a be svidja mi se da bude različito napred i nazad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Govoriš o dodatnom zatamnjenju od 50% ili da bude ukupno 50?

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^

 

A kako izgleda tih 30%? Providi se spolja? Pitam jer ja sutra imam zakazano da idem na zatamnjivanje, a jos se nisam odlucio kako cu i koliki procenat...Nazad bih naravno tamnije, a za vozacko i suvozacko se dvoumim... 

Da , 30% se providi spolja, a to sam i hteo da me ne zaj.. panduri. Isao sam do Beca i niko me nista nije pitao.30% je elegantno taman se providi spolja koliko treba da te niko nista ne pita..

Edited by statichawk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nećeš preterano,odradi 30% na postojeće fabričko zatamnjenje i uživaj

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sale

 

dodatno ... jer ako gledas ukupno, tu mozes da stavis najsvetliju foliju i opet krsis zakon

 

mada po ko zna koji put kazem, policija posle one velike akcije kad su se naskidali tablica i nakupili para, ne dira nikog za folije, osim ako naleti na nekog ko voli da pametuje ! 

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mislim da generalno nema problema sa tim kod nas vise toliko, samo je pitanje kad se ide preko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...