Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa zajebavaju narod samo... Sve ce da izmisle samo pare narodu da uzmu. Znam ljude koje su vracali jer su imali veci tocak od fabrickog?


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da preporuci neko dobar servis za auto folije u Beogradu.

 

Nisam razumeo da litreba A-test za folije ili ne i koja je procedura :/ 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo 80% sva stakla prosli put kada je bila akcija i prezadovoljan sam. Jedino je potrebno malo privikavanja na voznju u rikverc kada je mrak bez ulicnog osvetljenja ali se to resava spustanjem prozora.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako. Ja sam radio kada je bilo grupno zatamljivanje i prezadovoljan sam. Ima skoro vise od pola godine i sve stoji na svom mestu.

Sve pohvale za momke,jako brzo i pedantno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko znam taj servis vise ne moze da se reklamira ovde zbog prevare clanova u vezi popusta, ili se to nesto promenilo?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam isto radio kada je bilo grupno zatamnjivanje i evo proslo je koliko vec vremena i nema greske. Uspeo sam da udarim metalnim satom o prozor i napravila se mala tackica kao ostecenje ali se ne siri. Moram reci da sat ima pola kile i da sam umalo slomio prozor a folija super podnela. Tako da u neku ruku imamo i iskustvo pri mehanickim ostecivanjima. Ja sam uzeo napred 35% a nazad 60% tako nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promenilo se, imali smo prosle godine krajem avgusta grupno zatamnjivanje stakala.

 

I ja sam radio prosle godine kad je bilo grupno zatamnjivanje. Nemam nekih zamerki, osim sto mi ne rade svi grejaci na zadnjem staklu i sto ima poneka tackica prasine, to valjda tako mora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da ste imali, ali nigde nije napisano sta se to promenilo, jesu li oni i dalje na forumu i pored onoga da vise nisu i vise nikada nece moci da budu?
Da li je ono jednostrano prekidanje saradnje bez ikakvog obavestenja i dovodjenje jednog clana u neprijatnu situaciju oprosteno?
Koliko vidim ovo nije clanski popust nego grupni popust, to mozes kod svakog dobiti, zasto se onda ime njihove firme opet provlaci. Znaci da ako ja zelim da zatamnim auto moram da cekam da se jos ljudi prijavi, nemogu sa mojom clanskom karticom da odem i sam odradim to i ostvarim popust? Sta ce mi onda kartica?
Ona prica kao radnik je to uradio na svoju ruku i dobio otkaz, ma vazi, mi se zakopcavamo na ledjima?
I dalje se sa tog istog profila ovde pise.
A kvalitet? Hvale se da urade auto za sat vremena, pa nije to fora nego da se odradi kako treba, pa cak i da treba ceo dan. Tebi ne rade grejaci, imas prasine, ostaje vazduh oko onih tackica na zadnjoj soferci i to je zato sto je kvalitetna folija? I drugi rade sa tim folijama i treba im duze da urade a nema tih gresaka.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Članovi Fiat-Lancia Club Serbia foruma su slobodni da organizuju grupno zatamljivanje stakala gde god žele. Tada će svaka firma dati određeni popust. :thumbup:

 

Black Glass je bila firma sa kojom je Klub imao saradnju na osnovu koje je svaki član Kluba pojedinačno mogao da tamni stakla uz popust. To nije ispoštovano u jednom slučaju.

Ono što je važnije, kada je zvato da se to kaže i ispravi propust (jer svako može da napravi propust, ne može da pogreši samo onaj koji ništa ne radi), odgovor Black Glassa nije bio optimalan.

 

Zbog toga, od 27. Novembra 2013. u 19:41 njihova komercijalna tema u delu Partneri Kluba je skinuta sa foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kuvalja

 

Ima u Batajnici decko koji radi stakla, ne mogu da se setim kako se zove ali odlicno radi i povoljno. Drugar je kod njega radio C5, ceo auto 80e ako se ne varam, Lumar folija. Ja sam hteo kod njega da radim, ali tad je poceo i onaj grupnjak pa sam ja izabrao...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuvalja posta vidim da si obavesten, koji su to drugi? ja treba da odem ovih dana da radim cela lkola pa razmatram gde cu.

 

Imas ih koliko hoces, samo izguglaj nema potrebe da ikog reklamiram pogotovo sto nisam kod nikog od njih radio svoj auto

 

@Kuvalja

 

Ima u Batajnici decko koji radi stakla, ne mogu da se setim kako se zove ali odlicno radi i povoljno. Drugar je kod njega radio C5, ceo auto 80e ako se ne varam, Lumar folija. Ja sam hteo kod njega da radim, ali tad je poceo i onaj grupnjak pa sam ja izabrao...

 

Da, ima samo ne znam da li radi sa Lumarom, ali ko da je bitno dobijes istu garanciju a svi koji su tamo radili su zadovoljni, znam da mnogo ljudi iz grada dolazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam odradio folije na zadnja tri stakla, 80% lumar ali nisam dobio garanciju - kakv tacno papir treba da se dobije kod ovih sto to rade profi (a ne po garazama) i da li ima neki atest, pisana garancija i sl?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sam odradio sebi Lumar foliju prve klase, izaslo me 13 po kvm tacnije za ceo stilo 35 e ! Imaju od 8-13-15 e po kvm

Share this post


Link to post
Share on other sites

i šta kada te zaustavi murija i pošalje na vanredni tehnički pregled ili naplati neku kaznu, izgrebe foliju i slično...može li neko da pojasni zakonski aspekt postavljanja folija na sva stakla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

i šta kada te zaustavi murija i pošalje na vanredni tehnički pregled ili naplati neku kaznu, izgrebe foliju i slično...može li neko da pojasni zakonski aspekt postavljanja folija na sva stakla?

Sto se tice policije kod nas salju na vandredni tehnicki, ako si bezobrazan, ako si ok pustit ce te iako postaju sve rigorozniji. Kolega se tako napravio blesav pa spustio oba prozora, ali mu nije proslo.

Sto se tice tehnickog, mozes samo sanjati o prolazu bez neke veze, oni su se sad uhvatili tih EU zakona i drukcije ne ide. Srecom policija jos ne pili za takve sitnice, kad i oni pocnu biti ce veselo.

Ispricavam se za off, ali takvi zakoni ce danas sutra doci i kod vas pa da znate u kakvo cete se s...nje upustiti

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...