Jump to content
FAS Goran
chikavili

Fotografija

Recommended Posts

eo bilo se malo na skupu oldtajmera:

ELNU0.jpg ELQo9.jpg ELSTi.jpg

ELVnr.jpg ELXSA.jpg EL_mJ.jpg

EM1RS.jpg EM4m0.jpg EM9li.jpg

EMbQr.jpg EMekA.jpg EMjjS.jpg

EMlP0.jpg EMoj9.jpg EMqOi.jpg

EMtir.jpg EMvNA.jpg EMAMS.jpg

EMFM9.jpg EMIgi.jpg EMKLr.jpg

EMNfA.jpg EMPKJ.jpg EMSeS.jpg EMUK0.jpg

sve u svemu - lep skup. Nije bilo nekih auta i ljudi koje sam ocekivao. E type i ovaj Hamman ili kako vec (motor) su definitivno najbolje odradjeni, tu nema nikakve rasprave.

Srce mi se skupilo kad sam video NSU 1000 u onakvom stanju. Ocigledno sluzi kao svakodnevni auto, a gazda mu ni gumice brisaca nije menjao jedno 10 godina. Sramota.

Gran Torino takodje teska propast. Tako cool auto, a u tako strokavom stanju. Bedak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep skup i lepe fotke

Samo imam jednu primedbicu - ja volim da iskosim kadar kad fotkam automobile sirokim, ali mislim da si ipak malo preterao... zavrte mi se u glavi od kosih kadrova ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

manje vise prvi put se masovno zezam sa iskosavanjem i naravno da sam preterao :whistle:

a sto se sirine tice - 95% fotki je slikano na 18*1.5=27 mm. Prilicno siroko. Da sam imao sire, bilo bi i sire :D

generalno, sto se fotki tice, ja sam zadovoljan, ni jedna mi nije za bacanje, ako nista drugo, makar je pristojna. Jedan od uspesnih dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bilo ni jednog:

Volvoa

Alfe

BMW-a (izuzev Izete, i pregrst R25-ica i jedne ili dve R50-ke)

Lemi nije dosao uopste (danas), iako sam Alfu video parkiranu na ulici, nedaleko od skupa.

Sutra u 10:00 je skup na tvrdjavi, mozda ce tamo biti veci broj ljudi, pa ako bude lepo vreme - provozajte se do NS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama refleksija nije zanimljiva, ali zato senka jeste. Ja bih to prekadrirao da budu samo bubica i senka u kontra uglovima (naravno, ne bas skroz u uglu)

Kad smo vec kod bubica, evo jedne moje kako igra break-dance ;)

IMG_4679.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zivahna ti ova muvica, jel i ona brejkuje ? :)

Uživa u čarima Raid-a :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jos malo mojih amaterskih slika :rolleyes: sa neprofesionalnog fotoaparata :whistle:

Insekt B),

OassJ.jpg

Stenje i kamenje :(

MltXr.jpg

MmgQi.jpg

i za kraj,ribica,nije zlatna :huh: ,al je Pastrmka :unworthy: i ukusna je :p

Mmtj0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad smo vec kod macro fotki:

5148502368_b73f078802_b.jpg

Nikon D80, 1/90. 40 godina star Summicron 1:2/40 ustopiran na 5.6. Drzao sam ga rukom naslonjenog na telo, nije bio u savrsenoj osi.

Photoshop samo za promenu u 16:9 i canvas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neke od mojih fotografija u prethodnih 4-5 godina kad sam poceo da se zezam sa aparatom.. U pitanju su bili prvo IXUS400 pa IXUS40 i sada powershotSD750 iliti IXUS75..

a0pwi.jpg a0w_J.jpg a0zuS.jpg

a0Eu9.jpg a0Jtr.jpg a0OsJ.jpg

a0QXS.jpg a0Ts0.jpg a0Yri.jpg

a0_Wr.jpg a14VJ.jpg a17pS.jpg

svaka cast za slike , nema sta .... nego ljudi , koliko kosta to zadovoljstvo , tj koliko kostaju te vase igracke kad prave takve slike hehehe pozz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...