Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

13339528_10153792312856429_1972305161622070114_n.jpg 13417561_10153792313106429_3870315981697118895_n.jpg 13413601_10153792317221429_7837276183191614265_n.jpg 13343119_10153792313296429_5535584780323329507_n.jpg

 

Quote

Evo jedne poucne price o tome sta sve mozes u Srbiji kad vozis crni Audi‪#‎parkingservis‬

09:54 Zovem prvi put Parking servis da prijavim nepropisno parkirano vozilo koje ugrozava bezbednost pesaka. Nekoliko minuta kasnije "pauk" dolazi i brzo se udaljava. Zovem i drugi i treci put, napominjuci da sam vec zvala. 
10:14 "Pauk" se napokon pojavljuje.Iz obliznjeg kafica vozac se oglasava zvizdukom i recima "Sefe, tu sam! Nisi morao dolaziti!" Vozac "pauka" odgovara stidljivo: "Zvali su vec nekoliko puta. Morao sam". Vozac odgovara: "Ma samo sam stao na 5 minuta". Tu se ubacujem u razgovor i kazem da to nije istina da sam zvala vec tri puta i da imam u telefonu tacno vreme svakog poziva. Na to mi vozacev pajtos besno odgovara: "A sta ti imas koga da zoves?" Vlasnik vozila ulazi u kola i krece. Ljudi iz Parking servisa ne cine nista da ga zaustave. Pitam ih zar ce zaista da ga puste tek tako da ode! Odgovara mi: "A sta ja tu mogu?" i jos dodaje da ako se vlasnik pojavi da oni nemaju pravo da pomere vozilo! (ko god je ikad imao posla sa Parking servisom zna da to nije istina!). Vozilo se udaljava. Pogledam ovog iz Parking servisa u oci i kazem "A je l vas nije bar malo sramota?" On cuti. Odlazi.
Ponovo zovem Parking servis da pitam da li oni odnose samo kola sirotinje, nasta sluzbenica odgovara: "pa nemojte tako, pa sta se dogodilo?" Ispricam sve, na sta me ona zamoli da ostanem na vezi dok ne proveri sa vozacima. Nakon minut-dva odovara: "Zvala sam vozace. Kazu da je vozilo VEC OTISLO KAD SU ONI DOSLI, TAKO DA NISU MOGLI NISTA DA UCINE!!" Govorim da je to laz. Bila sam tamo! Imam fotografije. Zena na vezu cuti. Svi uvek samo cute.

 

slike i status sa fb profila

Share this post


Link to post
Share on other sites

13886837_1174015176005190_2006916760809616704_n.jpg

 

Quote

Gradonačelnik glavnog grada Litvanije prelazi tenkom preko bahato parkiranog mercedesa, 2011.

Litvanski vlasnici skupih vozila imali su običaj da se parkiraju u glavnoj pešačkoj zoni, jer su im kazne jeftine pa ni ne osete. Gradonačelnik je onda izveo ovaj performans, pogledajte i video: 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda mi suvise namesteno. Ovaj sa kajlom je mnogo opusten za nekoga kome pregazen auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da, snime ferarija i RR kako tu stoje, a on predje preko mecke 1990 godiste..

Sent from my LG G4

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

6 hours ago, maxi13 said:

Izgleda mi suvise namesteno. Ovaj sa kajlom je mnogo opusten za nekoga kome pregazen auto.

 verovatno ti tako izgleda zato shto zivish u nameshtenoj drzavi, a ..i ti si ( verovatno ) sav nameshten.

 

PS

 

poshtuj zakon &  nema da te boli glava ili puno razmishljash .

Edited by lapobb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam namesten??? Pa sta bi uradio da ti pridje čovek i kaze "zgazio sam ti auto zato sto nisi pravilno parkirao"! U naj manju ruku bi mu slomio nos ili vilicu dok gorile ne ulete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje ste paljevine. Gledao sam ovaj klip pre par godina kada je snimljen, i naravno da je sve izrežirano. Imali su neku kampanju protiv bahatog parkiranja, i to je to. 

Nego, ne mogu da zamislim malog kako vozi BRDM i gazi automobile :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahaha, i onda ga lapo odvali u vugla original ratkapnom od 500L koja je stara 4 meseca, 2 dana, 3 sata i 15 sekundi i prešla je 2234,5km na čeličnim felnama :P

I dok leži tako ošamućen, lapo skida točak (sa čeličnom felnom), i dotuče ga sa 2 udarca u glavu (eto zašto su potrebne čelične felne, aluminijumske i magnezijumske mogu da puknu i da protivnik pobegne).

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbahatije parkiranje u Srbiji: Kako je ovo uspeo da izvede?

 

154084-parkiranje.jpg

 

Na parkingu u blizini Bulevara Zorana Đinđića na Novom Beogradu čitalac Telegrafa zabeležio je fotografiju najbahatijeg parkiranja koje smo ikada videli u Beogradu, a moguće i u Srbiji! Naime, vozač crvene Toyote bukvalno se parkirao na mesto koje je zauzeo vlasnik sive Alfe, čije je vozilo u potpunosti ogrebao i čak delimično ulubio sa desne strane. Ono što je interesantno je da nakon ove katastrofe bahati Beograđanin nije pobegao sa parkinga, što može da nam sugeriše na njegovo pređašnje stanje u kom se nalazio dok je upravljao vozilom.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako uspeo da mu ogrebe desnu stranu, a parkiran mu sa leve?

Pre bih rekao da je ovaj sa toyotom tako bio parkiran, a onda se ovaj sa alfom uvukao iza njega, izasao na druga vrata...

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, majkicbane said:

Kako uspeo da mu ogrebe desnu stranu, a parkiran mu sa leve?

Pre bih rekao da je ovaj sa toyotom tako bio parkiran, a onda se ovaj sa alfom uvukao iza njega, izasao na druga vrata...

 

kad pogledas sliku, levo ti dodje desno, a desno levo, razmisljaj malo  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...