Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

Drago mi je videti da ipak udaraju tamo gde treba, a to je u najbogatije.

Ja se bas i ne slazem sa ovim :/ ovde gde ga je pauk odneo nikad ranije nio bio,sada prvi put. Pored je bio parkiran i pezo 206 njega nije dirao,zasto? Cak je pezo vise smetao nego cayen. Tu ima dosta stambenih zgrada,ljudi parkiraju tu automobile non stop i nikom ne smetaju. Tako da citiram cini mi se Dovlu sto je jednom rekao da treba pauk da nosi samo u odredjenim situacijama: da ne moze neko javno vozilo,hitna,policija,vatrogasci da prodju,obelezeno mesto za invalida,blokiranje garaze itd. A ne ovo gde vozilo nikom ne smeta i sve se odvija normalno i funkcionise. Nego vise ni parking servis ne zna sta ce pa cepaj za sve,samo da se puni budzet za poslovne ruckove i putovanja i poslovna vozila....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek, da li se ti zezas da ne smeta nikome, da se sve najnormalnije odvija, a lik preprecio ceo trotoar, i onda kada ga pesak obilazi pa sidje na ulicu a ti naidjes pa ti zasmeta taj pesak na ulici?
Evo usput slike neke budaletine od sinoc

 

3a7d66937ea8aeec99761ee4c529ad30.jpg

44919be936f73b7eadf140e89f411cbe.jpg

51650d0d29781dbbd935cbe93584b1fa.jpg

af3ccfb571aca1a981a146bdb7076e0a.jpg

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad, cim smeta, treba ga ukloniti ;)

Imam rodjaka koji je invalid i neki covek od znacaja u njihovom udruzenju, cenjen i postovan. Uglavnom zna sve ljude na polozaju i probleme ovakve prirode resava jednim telefonskim pozivom. Imao je situaciju da je mesto rezervisano za invalida zauzeto, dok je on telefonirao kome treba, jer radnik parking servisa nije hteo da pozove pauka da uklone nepropisno parkiran auto, taj isti radnik je zvao svog drugara da pomeri auto dok ne dodje pauk, ovaj dosao, pomerio kola i otisao, onda je radnik dobio po usima od koga treba i problem je resen ...

isto tako ispred disa postoje obelezena parking mesta za invalide, ali su cesto zauzeta od strane raznih mentalno zaostalih vozaca, a on i pojedini ljudi iz udruzenja u tom slucaju parkiraju tako da mentoli ne mogu da izadju ili ispred samog ulaza u zgradu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuvalja,samo malo treba da se prodje pored auta a nece naici niko jer postoji stop znak za automobile tu

Ja kao pesak necu da silazim i obilazim. Trotoar nije parking i ne sme da bude.

A izmedju pezoa i kajena? Uvek treba da izaberu skuplji auto, to je moje misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 U potpunosti se slazem.

Dante, i ja mislim da je ovaj zaboravio da ubaci u brzinu, tako je komsija skoro zaboravio, pa njegov auto ucestvovao u saobracajci, i kad je dosao na parking nema auta, a ono panduri uradili zapisnik i zvali pauk da ga odnesu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pricao mi prijatelj da se parkiaro  na javnom parkingu ( ulici ) i da je nekom smetao i ostao je bez prednje tablice ... ostao je kraci za 8000 din i sate izgubljene u policiji ... sad pazi gde se parkira ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

PAZNJA...SADRZAJ NIJE ZA TOTTI-JA SA SLABIM SRCEM.

GLEDANJE NA VASU ODGOVORNOST!

Danas sam bio do Sokobanjske, do neke bolnice, klinickog centra ili sta je vec. Sva parking mesta su bila prebukirana. Udjem na neki mali parking i docekam slobodno mesto, da se uparkiram.I da ne cekam u kolima bzvz, resim da se malo prosetam i zateknem ovo:

b9267dfe5cf03f6fe1762d6af9fdd09a.jpg

Svaka cast vozacu na ovakvom parkiranju, ali izgleda da je zakacio branik dok se parkirao, odozdo ima ogrebotinice...

inace, deda od oko 60-65 god. pokusava da izadje sa parkinga, i izadje sa prednjim tockovima, medjutim napravi se neka guzva i on poce u rikverc da ide, nazad na parking.Vozio je staru ladu, kockicu.Kako je parking malo uzvisen i ima ivicnjak, nije mogao da izvuce i popne auto gore.Dolazi mladic da mu pomogne i pogura auto.Nasloni se decko na haubu i gura a deda umesto da vozi u rikverc,da pritisne gas, on izbaci iz brzine i ceka.Decko se izkilavi i pogleda u dedu, a deda mu dobaci :"Ajde, sto ne guras?"

Kaze mu decko:"Pa vozi u rikverc, a ja cu da te guram" i tako i uradise i izvuce lada uz tu blagu uzbrdicu i predje taj ivicnjak...

Kakvih sve ljudi ima, to je strasno :D

8fcb6eac9f670324cba634a5db1d8d72.jpg

Edited by Angell

Share this post


Link to post
Share on other sites

20150310_145738.jpg

Komentara bez...

Mozga bez..

Stajao ovako parkiran jedno 2h.

d66c6637a9c49d47cc0c2e58fe6a6d4f.jpg

3810f16ebad577ffecccf1d9167aa096.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodjem sad kod kolege i vidim ovog strucnjaka

a8dadd5987881e0cabe2d1336c83a728.jpg

Prednji tocak na travi, 2 mjesta zauzeta, a bez problema stane normalno, samo se treba malo potruditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...