Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

Ovo mene izludjuje. Takodje se uvek parkiram suvozackim vratima tik uz stub, drvo, sta je vec izmedju parking mesta, kako bih ostavio sto vise prostora... I cesto se nadje strucnjak da stane tako da jedva udjes (jos 3v Stilo ima prilicno duga vrata), a sa druge strane ostavi metar prostora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

8e67d2fc06fa4c767308fc2db3f69fba.jpg

Iz dana u dan se pitam da li ljudi imaju barem malo mozga kad se parkiraju,em sto je njemu tesko da izadje iz auta em ja nema sanse da udjem,a mogao je lepo da se parkira ,ima uslova

Zašto bih, kada je lepse da te lupi kada otvori vrata  :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stefane, daj opet one tvoje slike iz javne garaže od pre jedno mesec dana

Hahahahahah shvatam ironiju ali nije isti slucaj,na parkingu gde sam pod pretplatom 24h praking je popunjen 30% i uvek ima mesta,i kada neko udje na 1h 2h tu njega briga da pazi na ostale dal ce ih zakaciti ,udariti itd... Zato i parkiranje takvo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta oni uce u auto-skolama?

Uce da kad im taj i taj stubic bude u ravni glave da tad motaju pun, kad im kamencic bude kod prednjeg retrovizora tada kontra pun i jos malo i uparkirala se :D

I onda kad nema kamencica ili stubica... Ogroman problem... Kako sad parkirati?

3cf9cc02f92a7bfb0294c81a3bba1187.jpg

Evo kako zena zna da oceni koliko blizu moze da stane...

Ja se parkiram ispred ulaza u magacin od firme, i nabijem se skroz do zida ( zid je i iza mene na 3 cm ) da ne bih smetao kada kombi ulazi... I ona dodje i nabije mi se u branik... I tako ostanem na poslu do pola 5 umesto do 4... Dok se ona nije vratila od frizera...

2fb818f819cd166752cb276d9d6ed9f6.jpg

Evo jos jedna, gde se boje vidi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze pauk da radi u takvim situacijama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se desila slicna situacija; paralelno parkiranje, dve (ne)vozacice se nabile na po 5 cm i mogao sam samo da gledam...tada sam ustvari shvatio zasto google radi na autu bez vozaca, tj. Vozacica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozoves sa nekom pricom ko da operater mora da zna sta je kazes parkirano nepropisno :D

Ili pak sada za takvo parkiranje dolaze komunalci i hapse :D

Edited by zrnkemiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je zensko u pitanju, minimum trojica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma moze pauk... Ali sa nasom papirologijom je to katastrofa... Da bi tako nekog odneli po prijavi ti moras da je popuns... I da ostavis podatke...

To znam jer mi je burazer na pauku pa sam ga pitao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao ljudi, krivo mi sto nisam slikao...Da vidite kako se jedan od uglednijih clanova ovog foruma, @Buca_Tipo, parkira ispred Tempa :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha salim se ja malo. Nije bilo bas toliko strasno... U njegovu odbranu nije bio jedini :D Ali je svakako bahato :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...