Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

Otac je vozio B3 i B4, oba 1.9...

B3 sluzio ekstra, a B4...ne daj Boze nikome... Kupljen sa 175000km 2007. u januaru, placen 5400e...bio u dobrom stanju, na oko kao lutka... poceo ulje da trosi, osvezavan motor, u Julu 2007. prezubio... sa popravkama izasao preko 6000e... kasnije opet trosio ulje...

Prodat sa 240000km, u januaru 2011. za 2000evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@totti

Pa sad kad tako pitaš deluje kao da imaš neko rešenje drugačije od Belog... :) 

 

@Dimitrijus

Pa ne hvali ovde niko ništa, samo malo realnosti... ;) Prvo Pasat 5 je izašao 1996. godine, a Stilo 2001. Dakle 5 godina kasnije. Bez obzira na to, Passat je viša klasa i jednostavno je bolji i kvalitetniji auto. Takođe, oni su mahom imali 90 i 110KS (i neki noviji modeli 115KS) tako da poređenje snage sa Stilom (koji je uzgred i lakši auto sa CR motorom) je opet bzvz ;) 

 

@Beli

Mogu da probam :) 

 

@Marko

Probam svaki dan ali neće :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK... uglavno htedoh da prevedem onu moju recenicu.. dok je imao pasata njega hvalio posle stila.. inace slazem se sa tvojim stavom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvojka je imala samo TD i GTD.

 

Stilo avion u odnosu na Pasata 5? Nemojmo se šgačiti :D

 

Nego malo na temu... 

 

Da li neko može da mi pomogne, kako najefikasnije da skinem so sa auta? :D

 

20150115_165130.jpg

 

Ja brate pre dan dva otisao na perionicu onu izmedju dve petlje na autoputu na nbg-u, iskukao pusku, i ispuskirao auto, a pogotovo odozdo. Sve lepo isprao i problemo resen za 150 din :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, mozes i dva zetona za 100 ali moras da bude uber brz hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima to jedno mesto gde se često parkiram i jednostavno kako god da naiđem točak leti :D S jedne strane treba da se odmahnem udesno da bi automobili sa leve strane mogli da izađu, a napred je neka betonska žardinjera pa ne može da se ide previše napred, a ivičnjak zakrivljen... ako ostavim točak dole - sivonja, ako ga popnem gore - bahat (zagradio ove sa leve strane) i ne valja nikako :D Srećom budem tu par minuta i bežim :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu, da li je ovo kralj bahatosti? :crazy:

Jedino jos da ima neki karavan dugacak, pa da zauzme vise poprecnih parking mesta... :ermm:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče u Ušću devojka uparkirava Outlander na 3 parking mesta za invalide.
Izgleda da je sada postala fora zauzeti što više mesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali nema opravdanja za takvo parkiranje. Pa sta oni uce u auto-skolama? A i nemaju obzira prema drugima? Ja kad parkiram izadjem iz kola i pogledam da li sam stao na sred parking mesta, da ima jednako mesta i sa jedne i sa druge strane i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog toga što svako danas ima dozvolu ja po pola sata tražim mesto za parking.

Uvek parkiram tako da samo točkom što ne zakačim o ivičnjak i uvek do zida i opet naiđe ponekad genije koji me ogrebe vratima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta oni uce u auto-skolama?

Uce da kad im taj i taj stubic bude u ravni glave da tad motaju pun, kad im kamencic bude kod prednjeg retrovizora tada kontra pun i jos malo i uparkirala se :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek parkiram tako da samo točkom što ne zakačim o ivičnjak i uvek do zida

 

Ja kad parkiram izadjem iz kola i pogledam da li sam stao na sred parking mesta, da ima jednako mesta i sa jedne i sa druge strane i sl.

 

+1 :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...