Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

Misli da ako vozi mecku moze da parkira kako hoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba ništa bolje očekivati kada su parking mesta tolika kolika su. Ne osuđujem dotičnog vlasnika jer je čovek dao suviše velike pare da bi mu se to sada skrnavilo na malom parkingu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja ne mogu da ga ne osudjujem, jer koliko god da je - jedno mesto je - jedno mesto. Znaci od imovinskog stanja zavisi da li neko moze da zauzme dva ili jedno mesto za jedna kola?
Ako mu ne odgovara i tesno mu je - neka parkira negde drugde. Kako drugima tako i ponosnom i kurcevitom vlasniku gay mercedesa. Ovo je bahato kako god da okrenes.
Puno je i 50.000 a puno je i 10, a i 5 koliko je neko platio stila npr. Steta je steta pa na bilo cemu...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba ništa bolje očekivati kada su parking mesta tolika kolika su. Ne osuđujem dotičnog vlasnika jer je čovek dao suviše velike pare da bi mu se to sada skrnavilo na malom parkingu. 

Ako se boji onda ne treba ni da ga vozi u tržne centre. Nekom je novac za 500L velik npr kao ovom za mercedes.

 

Nisam imao vremena pre neki dan na prakingu emezete da slikam dva BMW-a, jedina parkirana na parkingu za invalide. Ne kapiram te ljude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i da je parkirao blize nekom autu, opet tesko da bi imalo tu prostora da jos neko udje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alfa_seljacina

38663c3fed4914ea3a33aaeb5c447cd6.jpg

Šta je čoveku u glavi kad parkira ovako? Da li mu prodje kroz glavu da neko može da mu pokida brisače, retrovizore....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek sam protiv unistavanja tudje imovin,iz principa...i zato je Maticeva spravica majka Mara za ovakve,nista mu ne ostetis,a na#ebes mu se keve :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je bolestan ... u mozak :D

 

Ja dok sam vozio Punta, retko kad sam ostavljao auto tamo gde se placa, za Stila moram da placam jer se ne vodi na burazera, pa ne bih da mu pravim probleme sa bivsim vlasnikom.

 

Uglavnom parkirao se jednom prilikom kod zeleznicke u Smederevu i dok sam trazio parking vidim mesto gde realno mogu da stanu 2 auta, ali me pretece neki sa meganom i parkira se onako siroko ... pridjem mu ja i kazem da napravi mesta i za mene, on me pogleda i onako preko qr.. se vrati u kola i napravi mesta za mene. Ja mu se ljubazno zahvalim, a on promrmlja nesto u fazonu "nosi se bre" 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek sam protiv unistavanja tudje imovin,iz principa...i zato je Maticeva spravica majka Mara za ovakve,nista mu ne ostetis,a na#ebes mu se keve :D

 

Nisam ispratio koja je to spravica? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se parkiranja tiče ima par parkinga gde ja izbegavam da parkiram ako ne mogu da stanem uz ivičnjak ili ulaz. Razlog za to je jer su mesta suviše mala tako da ako ne zalepim auto uz ivičnjak obično završim sa nekom tačkicom na lajsnama.

 

Verovatno je to prošlo kroz glavu i ovom geniju sa Mečkom. Mada ipak ne bi škodilo da malo pumpa gume, čisto da bude još veći šmeker kada se razvije :)

 

Toliko su nas navikli na uska mesta da ja imam problema da parkiram auto na poslu gde je poveće parking mesto. Kako god da okrenem mnogo mesta ostane sa strane pa mi dođe čudno i stalno proveravam da li sam previše otišao u jednu stranu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veličina parking mjesta je nešto što je meni postalo totalno komično. Navikao sam da C klasu parkiram do rubnika, kad osetim gumu da je nalegla, tu sam. I onda obično vani viri cca 10ak cm.

 

E sad, doletim ovde na parking DISa, parkiram ga napred do crte, pogledam zada jedva 30ak cm ostalo. A punto 384 cm. :hrhr:  Pa hebem im matematiku, kako tu da parkira netko sa malo većim autom? Ili žensko? :D Aj širina još donekle, iako je i to knap.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Redovno kada napravim krug do glavnog grada pogledam ovu temu, ne bi li sebe nasao... Pesto L ne moze da stane na jedno "obicno" parking mesto!!! potrebno mu je minimum 1,2 mesta da bi sve bilo kako treba, posebno ako je jos uvek nov... :) tako da ja uvek biram malo dalje pa mogu da zauzmem 1,5 mesta ili trazim mesto uz ivicnjak, ili ako planiram centar grada onda vozim Pandu pa mogu i na 0,7 mesta. Cak mi je i paralelno parkiranje postalo nocna mora sa L-om, Pandu i Yuga sam uglavljivao zmureci... Ovo cudo ne moze! Ili je kratko mesto ili viri sa strane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:laughing:  :laughing:  1736mm ako ne mozes da smestis.... :no

 

pa kolega! Zar tako!? mene z....s, pa ja sam nas!  :no

 

Mislim da ne mogu da nabrojim na prste obe ruke koliko sam se puta uparkirao na "obicno" parking mesto i tek onda skapirao da ne mogu da otvorim vrata. Priznajem da ne znam bas najbolje da procenim mesto a posto obozavam da se prvo uglavljujem sa guzicom, zeznuo sam se mnogo mnogo puta... Kada se mrdnem u stranu, tako da mogu jedva da otvorim vrata u glavi mi horor, da li ce ovaj do mene isto da se cima ili ce samo da me odvali... Isto tako su ogroman problem retrovizori, ako su svi parkiran normalno a ja idem sa guzicom, nastaje pat pozicija... Po specifikaciji je auto sirok 1784mm + "sklopivi" retrovizori izadje oko 2008mm kada su sklopljeni, tako da uvek vise volim da prepesacim 500-1000 metara do neke bezbedne lokacije nego da dobijem oziljke po vratima... Kada je rec o paralelnom parkiranju, to skoro i ne pokusavam... nekada legne iz prve a nekada se i po 5-6 puta mantam kao budala, nikako ne mogu da se naviknem na onu dupetinu... :)

 

500_L_Dimension.jpg

 

P.S. Retrovizori mogu da se preklope i na kontra stranu bez posledica, isprobao neki zli Beogradjanin (tada sam zauzeo 1 (recima: jedno) komotno mesto na parkingu).

Edited by Sinnerman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam kameru, parkiram kako god hoces ko biciklu.

Kad je P.mesto tesno nabijem desnu stranu u njegovu desnu stranu tako da imam mesta za izlaz itd....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...