Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima. Ja sam Slavoljub iz Novog Sada, imam 24 godina i od prošle nedelje sam vlasnik auta Fiat Marea 1.6 16V 76KW, godište 2002.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav  :turned:

Zovem se Milan, 89 god, rodom iz Leskovca a dosta vremena provodim u Beogradu

Već šest godina sam aktivni član foruma autobusi.net.. tako da otprilike znam kako tu idu stvari :smoke: 

FLCS pratim neko vreme, ali pošto je trenutno u planu kupovina auta za matorce odlučio sam da se registrujem...

Čuo puno lepih stvari o vama, i rešio da postanem deo bande  :guitar:  :2guns:  :harhar:  :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ne mooze , brez paprike i cevapcici ! :hrhr:

 

 

primjen u bandi  :thumbsup:  :secret:

 Imam profi premium ajvar, a i cevapcici ce organizujemo neki put :D  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav narode.Moje ime je Aleksandar imam 34 godine iz Batajnice i od pre neki dan ponovo sam se vratio italijanima :) naime posedujem Lanciu Lyibru,2002,1800cc,benzin-plin.Bice i slike za koji dan samo da uhvatim malo slobodnog vremena.Nadam se prijatnom druzenju ovde!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima na forumu.Ja sam Slavisa,i zivim u Zemunu i danas mi stize masina Fiat Punto 1.2 8V SX oprema,2002 godite...Nadam se lepom i korisnom druzenju sa svim clanovima foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Zovem se Dragan, iz Veternika-NS sam, vozlim VW Polo Cross. Neke clanove znam sa drugih foruma pa i uzivo :)

 

Postavicu pitanje u temi o Grande Puntu, pa se nadam da cemo se uskoro vise druziti  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se i ja predstavim,zovem se Slobodan,imam 39 god.,iz Backog Dobrog Polja sam i od nedavno vozim Punto 2 1.2 16v sa plinom!!!Prvi put se susrecem sa Fiat automobilima(vozio Daewoo nexiu,Pezo 206,Citroen Xsaru) i za sada sam prezadovoljan i moram reci da su sve moje predrasude o Puntu pale u vodu!!!Slike mog Punta bice ovih dana!!!Pozzzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam došao Slobo. Na pravom si mjestu :thumbup:

Sent from my LT30p using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,prije mjesec dana postadoh ponosni vlasnik Lybre sw 1.9jtd-intensa,2003.g. inače, zovem se Saša,35 godina i iz Osijeka sam.Za mjesec dana odvalio s Lybrom 3,500km i jednostavno sam oduševljen s autom  :laughing: .Nadam se ugodnom druženju ovdje. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari, Stilo 1.6 16v i ja smo stigli da pročitamo šta zanimljivo i da se družimo sa Vama. Pozdrav iz okoline BG-a. :blushing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima, zovem se Jovan, iz Arandjelovca sam, imam 32 god i vozim fiat bravo 1.9 mj. Za ovaj forum sam cuo od par ljudi i informisem se preko njega vec dosta dugo. Forum je ogroman, treba iscitati sve ono sto me interesuje. :) Tek nedavno sam video temu o vasim okupljanjima pa sam se uclanio, tako da cemo se druziti na nekom od sledecih okupljanja.

 

Osim toga, cale je od letos ponosni vlasnik stila, pa mozda i on postane drug clan. :D

Edited by Klint

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Moje ime je Boban. Pazario sam ocu na poklon Fiat tipo 1.6 DOHC verziju od 66kw ili 90 konjskih snaga.

Auto je u savrsenom stanju, pocinkovan lim, plastificiran pa tek onda farban. Proizveden 1989 godine. Kazu neka verzija sa svajcarsko trziste.

Motor u odlicnom stanju. Problemi nastaju sa pokusajem nabavke bilo kakvog dela za motor, nema ga u nijednom katalogu. Primetio sam da ima vise korisnika koje muci ista stvar pa smo u bliskoj buducnosti odlucili da postavimo sve detalje sa kojima smo se mi susreli protekle dve nedelje. Dakle u narednih par dana u delu foruma odvojenom za Tipa, postavicemo sve detalje o stvarima koje smo zamenili, (sva tri kaisa, lambda sonda, iat senzor, sijalice na digitalnoj tabli, spaner, set kvacila i jos par nekih sitnica) sa ciljem da se motorna grupa vrati na fabricko stanje. Imacemo i par pitanja pa bi smo voleli da iskusni clanovi priloze malo pomoci.

Toliko za prvi post, u nastavku detalji i fotografije kao sto smo naveli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav clanovima foruma, ja sam Radoslav, od skora vlasnik Stila 1.9 jtd, 85kw. Kadet je otisao na vecna lovista, pa sam se bacio u potragu za sjajnom jtd masinom. Stilo je dosao sasvim slucajno i jako sam zadovoljan :) . S obzirom da sam elektricar po struci volim da majstorisem oko auta, a posto se nisam nesto preterano susretao sa Stilom, dosta korisnih saveta sam procitao ovde na forumu.
Do nekog novog posta, srdacan pozdrav! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, dobrodosli na forum :welcome: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...