Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav ljudi, Milan iz Bga (Krnjace) vec godinu i nesto dana vozim Punta sporting-a, posto sam ga kupio sa gomilom, gomilom kvarova (nisam znao keve mi :) dosta stvari/saveta sam uspeo na pronadjem bas ovde, uz vasu pomoc i gomilu majstora sad je kao nov :D pozz svim forumasima! :)

 

A da, evo kacim i slike ako provalim kako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Od pre mesec dana sam postao vlasnik crvenog puntica (2003.god, 1.2 8v), tako da sam konacno resio da se registrujem. Rekoh, bolje da se registrujem i okacim slike, pre nego sto ga zena ponovo slupa :guitar:  (Zbunila se kada sam joj rekao da koci i udarila u drvo ispred parkinga :laughing: ). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Svima!

 

Od pre par dana ponosni vlasnik Lancia Lybra 1.9 JTD SW LX (2003,  116ks), iz Sombora, Vaga u horoskopu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petar Jovanovic, iz Sremskih Mihaljevaca sam i 92 godiste. Kupio sam pre 15tak dana fiata brava i to je moj prvi fiat, uvek sam vozio fordove. Clan sam fordclubserbia. Fiata ne poznajem dovoljno, a imam zelju da ga upoznam. Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav ljudi !!!!

 

ja sam goran iz pakraca (hrvatska)  i imam 37 god. zadnjih godina vozim fiate i tako da sam postao fan istih.

 

imam sestru koja živi u Kuli (vojvodina) tako da me netko od vas možda  i vidi kada budem dolazio tamo , što je relativno često.

 

pošto često čitam teme na ovom forumu , odlučio sam da se i sam registrujem.

 

pošto već idem u srbiju kod sestre , koristim i priliku da tamo kod vas kupujem neke stvari za svog fiata jer su neke manje- neke više jeftinije.

 

upravo planiram da idem u Kulu sledeći vikend , pa ću u subotici dogovoriti veliki servis za svog fiat stila , michael schumacher- limited edition , jer je kod vas upola jeftiniji nego u hrvatskoj.

 

još jedanput pozdrav za sve članove ovog foruma !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, dobro došli, i želim vam dug i prijatan ostanak i boravak na forumu.    :cheers:

EDIT:
 

pozdrav ljudi !!!!

 

ja sam goran iz pakraca (hrvatska)  i imam 37 god. zadnjih godina vozim fiate i tako da sam postao fan istih.

 

imam sestru koja živi u Kuli (vojvodina) tako da me netko od vas možda  i vidi kada budem dolazio tamo , što je relativno često.

 

pošto često čitam teme na ovom forumu , odlučio sam da se i sam registrujem.

 

pošto već idem u srbiju kod sestre , koristim i priliku da tamo kod vas kupujem neke stvari za svog fiata jer su neke manje- neke više jeftinije.

 

upravo planiram da idem u Kulu sledeći vikend , pa ću u subotici dogovoriti veliki servis za svog fiat stila , michael schumacher- limited edition , jer je kod vas upola jeftiniji nego u hrvatskoj.

 

još jedanput pozdrav za sve članove ovog foruma !!!

 

A ti predstavljaj tu limitiranu ediciju da je vidimo.  :turned:

Edited by Bogisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zoran iz Beograda...

...od pre mesec dana vlasnik Libre 1.6 2002. sa sekvent gasom, i do sad sam (malo je reci) zadovoljan... nadam se da cemo se lepo druziti i razmenjivati iskustva...

Pozz svima na forumu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

ja sam Nemanja,zivim u Cacku,radim u Kragujevcu u FAS-u, zanimanje test vozac. Tu sam za pomoc i savet oko 500L,a vozim Seat Ibizu 2001.god 1.9 TDI.
P.S Ovo je moj auto,a neke od vas sigurno znam sa skupova :)

 

cxca52030.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav ljudi!

 

Ja sam Marko iz Zrenjanina, teram Fiat Stilo 1.4 3vrata.

Nadam se dobrom druženju ovde na forumu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozzdrav svima,

Ja sam Predrag iz Pt., Skoro sam uzeo Fiat stilo jtd 115 konja 2002godiste... hteo bih da postanem clan ovog foruma... da cujem i misljenja drugih vozaca ovog auta... mene je za ovih par meseci odusevio... i interesuju me saveti i sta ne i kako na najbolji nacin odrzavati svoj auto... a i deljenje nekih mojih misljenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

 

Zovem se Dragomir i iz Apatina sam. Pre par meseci sam kupio Fiat Punta 2002g 1.2 8v. I sada se interesujem oko fiat automobila. Pre njega sam ima zastavu 128 82g 1.1 sa fiatovim motorom i menjacem i bio mi je ekstra. Isao je super za svoje godine i trosio litru goriva manje od sadasnjih zastava. Polako je sve odlazilo na njemu pa sam ga predao i doplatio za Punta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi. :)

Ja sam Uros iz Obrenovca.

Vozim Fiat Stila 1.9 MultiJet 16v sa petoro vrata. Vec sam nasao dosta dobrih stvari na ovom forumu tako da cemo se druziti. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi. 
Luka iz Nisa, bravo 1.4 1998. (nadam se jos vrlo kratko, obzirom da planiram da pazarim mladjeg mu brata :))
Jako puno korisnih saveta na jednom mestu, sve u svemu odlucan forum.

Edited by lukaswoosh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Ljudi. 

Stefan iz Nis(a), skoro sam pazario Fiat Tipo 1.4-90.god, za sada blago receno zadovoljan autom :) Lickam ga lagano (bez preterivanja :) ), uskoro cu da okacim i koju sliku... 

Forum je extra, jako korisnih saveta na jednom mestu. Vidjacemo se cesce, pa i na nekom od skupova :) nadam se! POZZ :)

Edited by Buca_Tipo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro dosli dobri ljudi...predstavite svoja kolica u odgovarajucem delu foruma za to. Pa se kuckamo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdra svima !!!

 Ja sam Svetozar iza Cacka i trenutno vozim Fiat Stilo . Neki clanovi me znaju sa drugih foruma :thumbup:

Edited by Shel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, zahvaljujuci tastu postao sam vlasnik Fiata Brava 1.8 16v ELX, 2000god. i verujem da cu biti izuzetno aktivan clan jer je auto pun kvarova i bubica, a meni je prvi Fiat, pa nemam pojma sta se desava. :) Imao sam Daciu Logan, koja je zavrsila na krovu i skodu 120l koja je zavrsila na otpadu...nadjamo se da ce Brava imati lepsu sudbinu :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, zahvaljujuci tastu postao sam vlasnik Fiata Brava 1.8 16v ELX, 2000god. i verujem da cu biti izuzetno aktivan clan jer je auto pun kvarova i bubica, a meni je prvi Fiat, pa nemam pojma sta se desava. :) Imao sam Daciu Logan, koja je zavrsila na krovu i skodu 120l koja je zavrsila na otpadu...nadjamo se da ce Brava imati lepsu sudbinu :)

Šta im radiš ti druže ?  :laughing: 

Dobrodošao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ja sam Nenad iz Sremskih Karlovaca poznatiji kao onaj sto stalno lezi ispod Milutinovog HGT-a  :smoke:

Dobrodošao imenjače :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...