Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

:laughing:  Pozdrav narode. Od nedavno vozim Fiat Mareu. S obzirom nisam imao iskustva sa Fiatom, nadam se da ću ovde pronaći odgovore na pitanja koja budem imao.

 

Petar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima  :unworthy: 
Ja sam Davor sa Aleksinackog rudnika kod Aleksinca. Pre dva dana sam kupio Fiat Stilo, 2002. god 1.9 JTD sa 5 vrata. Do sada sam vozio Zastavu 128  :laughing: pa mi je sve relativno novo i tek se upoznajem s njim, tako da vam se pridruzujem u slucaju da mi bude potrebna neka pomoc, a i da se druzimo, naravno  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosli na FLCS forum  :welcome: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

da vas i ja sve pozdravim,jer vec dugo visim ovde na sajtu i mnogo korisnih stvari sam procitao....pa bi bio red i da se registrujem,iz opravdanih razloga nisam stigao ranije... :D inace vozim stilica 1.9 JTD 115 ks 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moje ime je Ivan, ranije sam vozio Fiat Punta mk1, a sada domaći Fiat 500L 1.4. 

Pozdrav svim članovima foruma!

Edited by neshaoct
usklađeno pismo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima i dobrodosli na forum !

Samo jedan kratak izvod iz Pravilnika ( http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=37773 ):

 

"Zvanično pismo foruma je latinično.
Članovi FLCS Foruma koji ipak napišu post ili svoje korisničko ime ćirilicom, biće zamoljeni da ubuduće to ne čine, a Administracija FLCS Foruma će prilagoditi već napisani post ili korisničko ime zvaničnom pismu Foruma."

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Senad iz Sarajeva, Fiat Punto mk1, motor 1.6 benzin (90KS). Pozdrav i svima od mene, po porcija cevapa  :)

Edited by sencci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Miloš iz Zaječara sa trenutnim boravištem u Beogradu. Uzeo sam skoro Grande Punta 1.4 (prvi lično moj auto   :)) i nadam se da će me služiti. :) Za sada je odličan. :)

 

PS. Već mi je pomogao ovaj forum. Mnogo lakše volan ide u levo nego u desno. Čim skupim novac idem kod Gorana! ;)

Edited by mishasrb

Share this post


Link to post
Share on other sites

a cevapi ? gde su ?

U fiata pa direktno za SA, kod "Ferhatovica" ili "Želje" svejedno, mada ja sam bordo boji naklonjen pa vise preporucujem prvog  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz.

Boban iz Bijeljine 41 ,od prosle godine Marea 16 16v 2000 razbila negativne predrasude prema Italijanima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,ja sam Milan iz Sida,trenutno ne vozim nista (mislim nista od marke Fiat/Lancia) ali nadam se da ce od nedelje stici Punto 1.2 8v SX....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosao :) predstavi svoje vozilo pod ovom temom:

 

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showforum=12



 

a cevapi ? gde su ?

U fiata pa direktno za SA, kod "Ferhatovica" ili "Želje" svejedno, mada ja sam bordo boji naklonjen pa vise preporucujem prvog  :D

 

 

 

Sarajlija :p dolazis li na skup u Beograd posto ide mala grupica sarajlija pa bujrum se pridruziti u koloni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ja sam Vlada iz Sapca, ponosni vlasnik Lancie Delta od pre dva meseca, pre toga alfista 7 godina. Trebam savet... Gde naci celicne felne 16'', sada imam alu 225/70/17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za sve sa foruma! :) 

 

Od skoro sam ponosni vlasnik jednog prelepog FIAT STILO 1.9 JTD 2001god. Uskoro i fotke u delu foruma predvidjenog za to :) 

 

Moje ime je Semir, iz Beograda sam i nazalost jos uvek vrlo malo znam o stilu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...