Jump to content
FAS Goran
Guest 10216

JTD rešite se vibracije motora

Recommended Posts

Obozavam te dunstere, kad i mi entuzijasti mozemo da ih naucimo mnogo cemu... Stvarno je malo pravih poznavaoca i majstora, s razlogom ishvaljenih ovde na forumu.

A za ove "strucnjake" me i ne cudi, s obzirom sta se sve dovozi i prodaje ovde kod nas. Evo gledam u zadnje vreme malo intenzivnije i novije Bravice dizelase, pa za masu njih (cak i restyle) moj Stilo je kao benzinac, traktorisu samo tako. Bas sam u nedoumici, tesko je naci dobar auto ovde. A za Stilo tek da ne pricam, zbog jagme u nas Srba za istim, masa ih je po placevima u poluraspadnutom stanju i nije ni cudo sto "majstor" onda ima takav reper i daje ti takav komentar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh ja već više puta, nema nikakve računice u zameni Stila. Teško je nabosti bolji auto  za ok pare pored ovih naših krševa i još teže izvući ok sumu za ove naše traktorčiće. Po svemu sudeći ja mog ima da teram dok se ne raspadne  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se i ja javim ... Definitivno lepse saltanje i kretanje, ler malo manje poboljsan.. Sve u svemu, prezadovoljan.. Koliko god mislilo da je nosac bio u dobrom stanju, sad je full !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bih ja iz BiH mogao da kupim kod Vas u Srbiji taj famozni nosač...jer Stilaš mi je postao nepodnošljiv u leru...traje li još ta akcija i vrše li dostavu van Srbije?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Autocomercu Škoro u Kiseljaku kojeg je neko preporučio mi nude ove nosače....

 

http://imageshack.us/photo/my-images/534/6np7.jpg/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/27/c9nd.jpg/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/829/4wel.jpg/

 

 

Al mislim da nije nijedan od ovih onaj pravi...ispod akumulatora...mišljenja Vaša?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova zadnja dva nisu a prvi postavi sliku iz drugog ugla jer ne vidim dobro. Uglavnom, nosac je Akron, od 1.8 benzinca a cijenom oko 66KM. Odgovara i na dizela uz duzi saraf i preporucuje se ovdje. Ja sam stavio prije par godina i razlika je ogromna

Sent from Xperia arc S using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Autocomercu Škoro u Kiseljaku kojeg je neko preporučio mi nude ove nosače....

 

http://imageshack.us/photo/my-images/534/6np7.jpg/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/27/c9nd.jpg/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/829/4wel.jpg/

 

 

Al mislim da nije nijedan od ovih onaj pravi...ispod akumulatora...mišljenja Vaša?????

Nemam majstore drugu sliku..ovu mi je poslao Autocomerc Škoro...da imaju na stanju...a cijena je 83 KM...

Gdje ima kupit taj od 66 KM???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bih ja iz BiH mogao da kupim kod Vas u Srbiji taj famozni nosač...jer Stilaš mi je postao nepodnošljiv u leru...traje li još ta akcija i vrše li dostavu van Srbije?????

Iko???

Kod nas je cijena 45 eura...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bih ja iz BiH mogao da kupim kod Vas u Srbiji taj famozni nosač...jer Stilaš mi je postao nepodnošljiv u leru...traje li još ta akcija i vrše li dostavu van Srbije?????

Iko???

Kod nas je cijena 45 eura...

Jasko to je taj kao na prvoj slici, sto ti potvrdise forumasi. Izgleda je poskupio ili pitaj za neki gotovinski popust.

Sent from Xperia arc S using Tapatalk

Edited by FIAT driver

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pozovi Bogunovica.. Mozda jos ima

Ne vrše dostavu za BiH...a niko se još nije javio da bi mi pomogao u transakciji... :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Kako bih ja iz BiH mogao da kupim kod Vas u Srbiji taj famozni nosač...jer Stilaš mi je postao nepodnošljiv u leru...traje li još ta akcija i vrše li dostavu van Srbije?????

Iko???

Kod nas je cijena 45 eura...

 

Jasko to je taj kao na prvoj slici, sto ti potvrdise forumasi. Izgleda je poskupio ili pitaj za neki gotovinski popust.

Sent from Xperia arc S using Tapatalk

 

Evo sad sam se čuo s njima...kažu da su zamjenski dijelovi, ne orginalni Fiatovi...to mi nekako skupo jer kako sam čitao za te pare su u Srbiji kupovali orginalne....

 

Gdje si ti kupio taj Akron od benzinca za 66 KM????

U bre - za 20dana je skup u BG pa nek ti neko kupi i posalje u bosnu prko ljudi koji dolaze...

Eh pa kad bi se nko ponudio.... :help:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kakogod pogledam ova dva nisu ista...

 

Ovaj koji ste vi u dosadašnjim postovima predlagali

 

cxca44500.jpg
 
I ovaj koji meni nude u Kiseljaku

 

cxca44501.jpg

 

Pa zar ne bi morali da isto izgldaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ebiga,ali mislim da tu nema nekoliko vrsta nosaca...Ovo je nosac od benzinca ukoliko se ne varam. Samo trazi od benzinca 1.8. Ja sam takav stavio i evo skoro godinu dana radi bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas mi jedan Samoprozvani majstor veli da nije do nosača nego do zamajca...jbg sad me zbuni do bola...simptomi su da trese u leru, dok stoji...cim se da gas i krene prestaje sve....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde probaj ovo :)
Pipni malo gas na leru, čisto da pređe 1000 obrtaja. 99% auto ima da se umiri. 

A to nema nikakve veze sa zamajcem. Da ti je zamajac otišao čuo bi čekićanje svaki put kada pustiš gas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...