Jump to content
FAS Goran
neshaoct

20. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Sam sebi sam pronaso MINUS!!!

U pm! Izvuko se direktor!!!

Nisi stigao da ih duneš... :D :D

Moralo se malo i odspavati po povratku. :)

Pored onoga što sam već rekao ljudima dole na odlasku, nemam šta posebno da dodam...organizacija je bila odlična. :thumbsup: Ne bi se ni odlučili da se pravi jesenji skup u NI da je bilo sumnje hoće li biti sve kako treba.

Buca, MSPK, majkicbane, sashicus, Dinja, Goran, BojanS. bečejac (verovatno sam nekoga i zaboravio), su sve odradili kako treba.

Urkelele je sa dronom sigurno napravio odlične snimke, ono što sam video dok je snimao....još kad izmontira, biće to extra, samo nam ostaje da budemo strpljivi i pustimo čoveka da to odradi kako treba. :thumbup:

p.s. Jedino Dinja treba da menja majicu, ono je bilo...mislim, ne znaš sa koje strane da mu staneš. :D

Za sledeci skup nabavljam neku jos ludju majucu... :-) ovu koju sam danas nosio je bila prva koju sam dohvatio u 7 ujutru,i nisam ni obracao paznju na natpis od silnih obaveza sve dok ljudi nisu poceli da citaju sta pise,ali je na kraju ispala dobra fora i posteno smo se ismejali...ako se neko uvredio/naljutio,ja se izvinjavam... :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voli Bane kad mu Dinja dira.....makinu :D:D:D

Topolac mi sve prejeba haha

Sta je be Topolac mogo da ti prejebe kad kod tebe sve zivo prejebano,ne napinji decka... :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni mnogo krivo sto nismo napravili " FLCS VOZNJICU " kroz grad, to mi nekako najvise krivo. U koloni, sva 4 upaljena i jedan dugacak krug kroz centar grada, preko bulevara opet na isto mesto. Takodje bih se zahvalio svim ljudima sto su bili, odusevljen sam odzivom i naravno sve zasluge idu Buci mi smo kooperateri uz njega i nismo mnogo vazi. Moje fotke ce biti kroz par sati, uhvatila me neka prehlada kao i kolegu @rocker87 samo on izgleda ima visi stepen ovog virusa. Hvala jos jednom a dace Bog, u prolece Novi Sad kod najboljeg coveka sa FORUMA Milutina-NS dace Bog sa prinovom sa njegove strane koja je u iscekivanju ! Pozdraaavvv ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle ovako prelepog dana sa divnim ljudima presede mi vece vraćam se kući i neko mi stane na obeleženo invalidsko parking mesto, zovem pauka dođu posle dva ipo sata da bi mi rekli znak nije lepo namešten ne možemo da dizemo, i pošto je bila puna ulica, nisam imao gde da stanem, morao sam kod drugara da odem.

Što se tiče skupa sta reci sto vec drugi nisu rekli, moj prvi skup i susret sa članovima, sve je bilo fenomenalno. Hvala sto ste me prihvatili ovakvog kakav sam. Veliki pozdrav za Bucu kralja i Axica brata koji mi je doneo klopu i sve ostale naravno!

Što se tice slika, decko koji je bio sa nama Fića (kao profi fotograf ) okačio je nesto na fb stranicu a cimacu ga da stavi na dropbox i sheruje link.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje da se postave linkovi da svi imamo sve :D

Kada smo kod toga, i ona zenska sto je slikala - ko je, sta je, kako da dodjemo do njenih slika?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje da se postave linkovi da svi imamo sve :D

Kada smo kod toga, i ona zenska sto je slikala - ko je, sta je, kako da dodjemo do njenih slika?

To je naša dvorska slikarka(sa plavim čuperkom) :laughing: dobra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dezurni je legenda. :D A ne znam da li je morao zbog Milutina ali je cesto spominjao benzin. :D

 

 

Ha cuj...pa nije ga valjda sever poslao dole da jede cevape i prica kako je vrteo hgt-a po miseluku, a ja gledao ovako - o_O

 

:laughing:

 

 u prolece Novi Sad

 

Prijavicemo se za ovaj jesenji termin 2016. ;)

 

PS - Mnogo mi zao sto nisam bio, ja kada sam video bojketovu guju da je bila... :( cija je crvena delta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje da se postave linkovi da svi imamo sve :D

Kada smo kod toga, i ona zenska sto je slikala - ko je, sta je, kako da dodjemo do njenih slika?

 

Mislis do "njenih slika" ili slika koje je ona slikala ? :smoke: Urke, Urke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pa Markova i nije crvena već bordo. Mila majko još jedan Joši

 

 

Dezurni,Milutin misli na crvenu deltu integrale.

I ne idi u off,to sme samo Mica.

Sta bih dao da cujem onaj smeh do placa sad! :laughing:

Edited by asterix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima to i svojih prednosti :D

MA03b.png

 

Zeleni punto sive boje!

hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

To da si video uzivo,vratio bi se u detinjstvo!

Ja bih to tako rado pazario i ne bih je prodao NIKAD!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzabe se sad izvlacis.

Svima je jasno da si mislio na Markovu bordo deltu.

he he

OFF...ovo je jace od mene :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...