Jump to content
FAS Goran
Martin

Radim i kuću gradim/kućne majstorije

Recommended Posts

Ako vec pricamo o kupatilu koje je bez prozora, juce sam uzeo ventilator za kupatilo koji automatski odrzava vlagu na nekoj odredjenoj vrednosti, ima ugradjen higrometar i displey na kome pokazuje temperaturu i vlaznost. Po meni korisna stvar kako ne bi razmisljao o tome dal sam dovoljno provetravao ili ne.

 

Razumem sve, ali sta konkretno moze sve ovime da se dobije? Sta mi to znaci, samo manje vlage u kupatilu, posle tusiranja i to, ili sta sve?

 

PS - selimo se za nekih 10-ak dana u svoj stan konacno, zavrsio sam sa podstanarima, gazdama i ostalim stvarima, pa sam sada trenutno u gledanju svega moguceg, uzeli masinu za sudove, ugaonu, sto nekih malih stvari, sto neotpakovanih kutija stoji, ceka :) a jos se nismo ni uselili...tek sta ce da bude...kuku

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da konkretno bolja cirkulacija vazduha i samim tim i manje vlage, manje verovatnoce da ce negde budj da se pojavi a i sve sto drzis u kupatilu ce biti u boljem stanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez promaje nema ništa. A svakoko bolje vlagu isterati van, kako god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam video cene tih ugaonih elemenata skapirao sam i da su klasicna vrata totalni full :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jednog ozbiljnog lupetanja... 

 

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/598623/SIROKO-Potrosili-10000-evra-na-renoviranje-stana

 

Znači naslov kao da su potrošili ne znam ni ja koliko, a zapravo klasično renoviranje bez bilo kakvog luksuza... 

 

Sa jedne strane u našoj zemlji je 10k€ za većinu ljudi nenormalno veliki novac pa još kad se "baca" na "luksuzno" renoviranje stana onda je to neviđena priča. Pa ako se tome pridoda još i to da je Blic odavno postao žutara (TM by S. Basara) onda ovakvi naslovi ne čude. Sa druge strane kao što neko reče samo stolariju da zameniš i da okrečiš stan pa može toliko da te izađe. Znam ljude koji su za sređivanje stana davali i 5x ovoliko para a bogami znam i nekoliko njih koji imaju kuće koje vrede 100x ovu cifru a pritom nisu poznati široj javnosti :) Svrbija je to, čudo neviđeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/6/2015 at 2:04 PM, Kaniđa said:

Što ste ga pustili niže od postojećeg?Ili samo tekao deluje na slici?

 

Jeste nizi, jer je ovo samo jedna soba pod novim krovom. Ako bi isao na istu visinu, ne bi isti nagib bio.

Evo jedna sa visine...

 

cxcv980053.jpg

 

Mico, za par godina :D

 

 

Edited by neshaoct
popravio sliku

Share this post


Link to post
Share on other sites

U prvi red ste ušli?Onda je ok ovako otkriveno deluje da ulazite u treći red,to onda ne b i valjalo.

Edited by Kaniđa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego danas završen poslednji angažman ove sezone.

 

Kuća 110 kvadrata sa garažom i kotlarnicom u suterenu.Ukupan račun (ključ u ruke) 52.000€

 

Ravnjanje palca od 7a

 

Drenažni sistem

 

Zidarski radovi od temelja do krova

 

Stolarija

 

Izolacija+fasada

 

Unutrašnji radovi (zidovi,keramika,santitarije,elektrika)

 

Standardni materjali,jednino je krov pokriven asfaltnom šindrom po želji naručioca.Ova sezona više nego uspešna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko - vidim nisi radio ploču....na koji način ćeš odraditi plafon? Rigips ili nešto drugo?

Savetujem da, dok još nije gotovo, ako imaš novca, odradiš pravi plafon, ali sa ispunama od stripora.  ;)

 

Kaniđa - daj neke slike!!!!  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...