Jump to content
FAS Goran
Dante Bg

Kamioni, autobusi, mini - busevi...

Recommended Posts

Nezavisno telo za sertifikaciju TÛV Rheinland izdalo je sertifikat da, u poređenju sa standardnim T modelom, Renault Trucks T Optifuel postiže smanjenje potrošnje goriva od 10.9% – nakon što su vozači primenili korisna uputstava koja su dobili na obuci Optifuel Training.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav je to gigant bio. Vec danima se resavam da odgledam ovaj klip ibsad me natera :)

Ja obozavam Fap i veoma visoko misljenje imam o njima. Ne zovu dzaba kod nas ovde 1620 sirotinjska majka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I žuljeve, znojave majce ...........

J.ebo FAP. Da nisu otkupili licence ni lavor ne bi naravili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha . Na licence sam i mislio, tj.na ta vozila

Edited by MS PK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za vozače buseva? Zašto ni u jednom autobusu kod nas ne radi toalet? Svi ga imaju, na zadnjem staklu stoji nalepnica "WC", ali nisam ni jednom uspeo da uđem. Pretpostavljam da je u pitanju čišćenje, jer gazda to neće da plati, a inače imaju dilove sa kafanama uz put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam si odgovorio na pitanje, i ja mislim da je zbog toga. Ajde Mićo odgovaraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, supruga i ja smo 2010 išli na, kako da ga nazovem, medeni mesec, autobusom u Beč i Pariz. Autobus i vozači su bili iz Jagodine. Seljačina u Beogradu ne može da krene sa semafora, pobegnu mu svi 50m, baš ga briga što pravi kolonu. Štedi gorivo, ili je retardiran. Al da ga vidiš u Parizu, vozi ko Flojd, kreće sa semafora sinhrono sa svima. Malo su mu trubili pa je shvatio poruku, al kod nas ga baš bole uvo.

E da, najveći biser je bio kada smo u 5 izjutra zalutali u slepu ulicu na blizu francuske granice, u nekom selu, slično kao kod nas u Vojvodini. Uopšte ne znam šta je tamo tražio, mislim da je ukucao neku putanju u navigaciju da bi izbegao putarinu, al ga je navigacija malo zeznula. Spavao sam, i probudio sam se jer se promenio zvuk kada smo ušli u selo.

A bus neki kineski, nov, al tvrda sedišta,tvrdo vešanje, neudobno. Lusteri su kao kineska igračke, tesno... Pa 20 godina star Neoplan je avion za to kinesko smeće

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas zbog ciscenja. To ne radi ni u jednom busu bukvalno :)

Neće gazda da plati, jebe mu se.

Mića prazni kible, kao Jare :laughing:

Buca Krtalić :D
Jao, jel to ona scena kada Pavle Vujisić prebije Zareta, kako beše, uhvatio ga je za kosu pa udri glavom o bus :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo sam pomešao neke lončiće, mislio sam da ga je olupao ispred autobusa sa wc-ima, ali sam pogodio suštinu :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za vozače buseva? Zašto ni u jednom autobusu kod nas ne radi toalet? Svi ga imaju, na zadnjem staklu stoji nalepnica "WC", ali nisam ni jednom uspeo da uđem. Pretpostavljam da je u pitanju čišćenje, jer gazda to neće da plati, a inače imaju dilove sa kafanama uz put.

 

Ti bi želeo da to govno radi ?

Kad god sam negde putovao molio sam boga da ne radi i uvek mi je uslišio želje.  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tja, ja više volem rusku tehniku :D

 

watermarked%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D1%889e590a6d1704eb05d87cf9ff73eb7b0.jpg

 

47294285.jpg?1600  a673beu-960.jpg1353408061_medium.jpg

Dobr de, na poslednjoj slici je KRAZ 255, napravljen u SSSR, a sada je u Ukraini (grad Kremenčug). Ali nema veze, sve jedno su dobri :p

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...