Jump to content
FAS Goran
Dante Bg

Kamioni, autobusi, mini - busevi...

Recommended Posts

Kao i žene , sve mi izgleda nekako jeftino i odbojno.

Marko , šta će ti WC u busu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad će Mića da se vrati iz dežurne apoteke s rusku vijagru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma onako sam pitao za WC, valjda bi trebalo da je u funkciji ako postoji. Smorilo me jednom što smo pravili pauze na svaka 2-3 sata, pa reko dal je moguće da svaka 2 sata neko mora u klonju. Pa ja mogu da vozim više u cugu, a nisam neki dalekoprugaš, više volim da se lomatam po brdima i cimam po gradu, nego da vozim auto putem, zato što mi se prispava. Pretpostavljam da je taj WC klaustrofobičan, znam kako je u avionu, naročito je tesan u TU 134 i JAK 42 :D:p

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naši ljudi su stoka (još uvek ne opevana ali radim na tome) i možeš misliti na šta bi ličio boravak u autobusu kada bi bio u funkciji. Svi bi pocrkali a glavna faca sigurno od sramote.

Baš zbog tih aromatično nehigijenskih razloga se praktikuje stavljanje van funkcije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranije kada smo radili pretovar u Mađarskoj , uglavnom na nekoj pumpi naši su kao po običaju ostaljali svinjac (preblaga reč) za sobom. I to bez blama.

Mađarima je jedino rešenje bila babasera i to je uvek palilo. WC klinički čist i pust a lokalni travnjaci neuredno pođubreni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ovi nasi zakasase dole po Tr, Iranu i ostalim vukojebinama. Ne mogu da se otkace od imigranata. Stanu na crveno i nastane haos, kidaju plombe i utrcavaju odma u prikolice..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daimler će testirati autonomne kamione već ove godine

 

mercedes%202025%201.jpg

 
Član izvršnog odbora nemačkog proizvođača vozila Daimler, Wolfgang Bernhard je za nemačke novine izjavio da će već ove godine početi ozbiljno testirati samovozeće kamione, a očekuje se da će se dozvola za to dobiti za nekoliko nedelja. Time bi se Daimler pridružio ostalim gigatnima industrije koji uveliko planiraju barem poluautomatska rešenja za prevoz robe. Nakon što stignu prve dozvole, testiranje će početi odmah, dok se proizvodnja prvih vozila očekuje za dve do tri godine.
 

mercedes%202025%201111.jpg

 
''Vodimo u tehnologijama i znamo šta nam je činiti'', rekao je Bernhard, dodavši da je svestan toga da su Apple, Google i drugi u vezanom segmentu itekako prisutni. Pri tom je izjavio i da Daimler nisu impresionirali pokušaji Applea da ugrabi njihove zaposlene i rade na poslovima vezanim uz razvoj autonomnih vozila.
 
preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites


Kako rade kočnice na teškim vozilima

 


i na prikolici

 


tristop

 


mid-M-nchen-Im-direkten-Vergleich-haben-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...