Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ne znam sta te jos zanima?

Cene goriva su maltene iste kao kod nas, razlika mozda par dinara. U RS je jeftinije.

Hvala na opisu, mislio sam da si isao drugom rutom, a ne autoputem.

Ja cu Ibarcem, pa preko Uzica i Kremne na Visegrad. Pa odatle preko Ustiprace, Romanije, Sarajeva, Konjica, Mostara dole na Jadransku magistralu.

Cene goriva znam, iako je u RS jeftinije, planiram da se natankujem na MOL-u u Pozegi i uz malo svrckanja dole, opet tu natankujem u povratku. Cenim da ce bez problema to biti izvodljivo posto ga opusteno spustam na malo iznad 4.5l, a moje poverenje ide MOL-u :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naso i Buca kompromis :D

Kod limarije nema kompromisa. Samo najbolje ili bolje nista

 

Pa slazem se i ja, al ipak ne bih da dajem 300-400-500 evra

Za te pare bi mog'o jos ovako da ga gledam :D Za Bucu znam da se opeko pa sam namerno njega pitao, valjda se opametio pa nece da me zezne sad :D

 

Ja cu Ibarcem, pa preko Uzica i Kremne na Visegrad. Pa odatle preko Ustiprace, Romanije, Sarajeva, Konjica, Mostara dole na Jadransku magistralu.

Hvala na opisu, mislio sam da si isao drugom rutom, a ne autoputem.

Cene goriva znam, iako je u RS jeftinije, planiram da se natankujem na MOL-u u Pozegi i uz malo svrckanja dole, opet tu natankujem u povratku. Cenim da ce bez problema to biti izvodljivo posto ga opusteno spustam na malo iznad 4.5l, a moje poverenje ide MOL-u :) .

 

Autoput kroz HR mi je i najbrza a skoro i najkraca ruta. Tako idem evo vec treci put u razmaku od godinu dana. Pre par godina sam isao busom koji ide sve kroz RS...Polazak iz BG-a u 21h, dolazak u Novi Grad u 07h :D

Jeste da ne moze da se poredi bus sa kolima, al opet to je voznja sve kroz naseljena mesta. Malo, malo pa ogranicenje 50, pa pesacki, pa puna linija, pa stoka na putu, itd...

 

Opet, nije ista ruta kojom ti ides...A bar nece biti dosadno kao na autoputu. Predeli su prelepi.

 

I moje poverenje ide MOL-u, natankam ga u Nisu, dopunim na granici i to imam dosta do tamo i nazad do Nisa. Taman u Nisu mi se pali rezerva pa sam ponovo sipao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gde se ide na Jadran? :)

Mislis, gdi se ide ;) ? Tvoj kraj, da promenimo malo...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo slikao sam rub i prag... Prag je ovakav ispod prednjih vrata sa obe strane, na onom udarnom mestu... Na rubu nazad se vidi gde je otpao kit... Tako je odprilike sa obe strane

 

CAM00520.jpg CAM00522.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg. Prag je baš dobro načet. Ne vidim dobro možda ali ovo su rupe?

Samo kod proverenog majstora da sve to lepo očišto zaštiti i sredi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, odozdo ima te dve rupice, sa strane se digao kit, ili lak, bem li ga sta je i ima ovo malo korozije... Ali prag je odozdo na nekim mestima i malo ulubljen, meni lici na ostecenje od dizalice. Da l' je moguce da su neki strucni majstori nekad dizali ovaj auto tako sto su stavili dizalicu na prag? Ne verujem stvarno

 

A tesko da je od nekog ivicnjaka ili neceg slicnog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može biti svašta.

Kod Neše direktora npr. koji vozi dosta mlađeg Stila koji je prešao neku smešnu kilometražu isto se na pragovima izbobla boja i javila korozija.

Moj auto koji je godinu dana mlađi od tvog, dosta izgreban i sudeći po onome što sam video ne baš najbolje održavan nema nigde korozije. Istrulio mi je samo omotač zadnjeg lonca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja moj kad sam uzeo proslog januara, video sam da je to dole kitovano ali nije se nigde videla korozija i odlicno je izgledalo, u odnosu na ovo sad :) Pa i posle te prve zime nije bilo nesto strasno...Ovo se pokazalo posle ove zime i polako pocelo da se siri

 

a i ja ga pa mnogo perem i kvasim :p:P:p

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A gde se ide na Jadran? :)

Mislis, gdi se ide ;) ? Tvoj kraj, da promenimo malo...

 

 

Ispravak: Di se ide? :laughing:

 

Ja sam dole od 12., pa se javi ako si u blizini, da kafenišemo jednu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam i ja za Austriju i koroziju... Rekose mi i u Euro018 kad sam isao na proveru vozila pred put... Na prvu me pitao jel ti auto iz Nemacke? Reko jok, Austrija. - A pa znao sam da je tako nesto :D

 

E sad, ne znam da li je pametno da to radim pred zimu?
Mozda bolje na prolece...Ovako ce biti jos taze na zimu, mozda ce smetati nesto?

 

Cim to sredim ima da nabavim neke diskretne plasticne/gumene stitnike iza prednjih tockova.... Video sam kod nekog kolege na forumu, ne secam se tacno nick-a. Znam da je bio plavi trovratni Stilo. Napred su bas male i maltene nisu uocljive.

Nazad mi nisu potrebne

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto pre saniras manje ce se siriti korozija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video si kod Bucala te zastite,i narucicemo to i za tebe i za mene,upravo sam hteo da te pitam imas li paypal,cini mi ze da bese komplet 17 dolara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to jeste, ali ne verujem da ce biti pre septembra. Ustvari zavisi koliko majstor bude trazio :)

Videcu, procesljacu sa Bucom par njih pa cemo da vidimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

I moj benzinac je iz Nemacke uvezen i za sad je pod zdrav. Doduse primetio sam da je ispod suvozacevih vrata na pragu 2x2 cm nabubrila farba ali cu preventivno da odradim zastitu poda i da sredim taj deo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Limarija se radi uvek pre zime, ne posle, najbolje leti zbog vlaznosti vazduha a i zbog drugih blagodeti koje leto nosi. Ovo ce ti posle zime biti x3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...