Jump to content
FAS Goran
razor_amd

Alfa Romeo 159sw 1.9 JTDm 180KS

Recommended Posts

Sredi tu letvu, pola užitka u 159 je savršen volan, pogotovo sa pravim gumama.

Nemiran je i moj na leru kad je sasvim hladan. To je izgleda normalno za 16v. Moj je potpuno ispravan, EGR i DPF su odjavljeni.

Jedino što moja ne dimi nikad. Ni kad se stisne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja se veceras provozao malo u njoj,a direktor me licno provozao :clap:  :thumbsup:

ova alfa izgleda brutalno dobro,a tako i ide,savrseno,nemam reci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sredi tu letvu, pola užitka u 159 je savršen volan, pogotovo sa pravim gumama.

Nemiran je i moj na leru kad je sasvim hladan. To je izgleda normalno za 16v. Moj je potpuno ispravan, EGR i DPF su odjavljeni.

Jedino što moja ne dimi nikad. Ni kad se stisne.

 

Obavezno moram da sredim taj volan. EGR još uvek nisam odjavio, to je sledeće. Juče sam baš gledao dok je Neša vozio oko parkinga, ne dimi toliko koliko sam mislio da dimi.

 

Vidjena Alfa danas na smederevskom putu, verovatno krenuo kod Misketa u goste :D

 

Da, bio sam kod Mišketa pa smo zajedno skočili da nešto završimo i onda na okupljanje. Kasnije sam ga vratio nazad kući i ja otišao za Trstenik.

 

a ja se veceras provozao malo u njoj,a direktor me licno provozao :clap:  :thumbsup:

ova alfa izgleda brutalno dobro,a tako i ide,savrseno,nemam reci

 

Jedini ko je hteo da je provoza je Neša, a silenci se prijavio da bude suvozač. Bilo je malo zamerki na tvrdo kvačilo, ali došli smo do zaključka da je tako na Alficama jer i kod Mišketa je ista situacija. Kako je kod tebe stanje sa kvačilom Nidžo?

 

Obavezno dolazim na okupljanje kad sledeći put budem u BGu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kvačilo na njoj (a i na ostalim žabarima) nikad ne može da bude toliko mekano kao na VW recimo, tako da verujem da je sve u redu  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjena Alfa danas na smederevskom putu, verovatno krenuo kod Misketa u goste :D

Pa jasta :) Sto nisi dosao za njim. 

 

 

Proveri kvacilo,meni je i na 159 i sad na 166 papucica bas meka

Meni je kvacilo isto kao kod razor-a. 

Vise majstora ukljucujuci i mog mi je reklo da je to ok da ne menjam. 

Video je nesa sinoc koliko je tvrdo ako se moze reci tako. 

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvata odlicno, kao sto bi i trebalo. nije prenisko nije previsoko. Odlicno, samo je malo tvrdje. Majstor je nn za vas, ali mu verujem za sve, nikad nije rekao nesto a da nije bilo tako. 

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio u Fokusu iza vas, vracali se sa utakmice posle 19h, kad sam video alfu, pomislio sam da je mozda neko nas, a kad sam video tablice sve mi je bilo jasno :)

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kod mene je primeceno tvrdje kvacilo kod intera od strane forumasa :). Ne verujem da je bas normalno to podrhtavanje, samo se nadam da ce na tome da stane, da ne zahteva neko majstorisanje na grani :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

A meni reče Rile_bg, ako se dobro sećam, da je to jedina Alfa sa mekim kvačilom u koju je seo. :D Mada je Axic kukao na amortizere. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaštaa, sećam se da je jedan rekao za kvačilo a drugi za amortizere kad se naslanjao na haubu! :D Nemoj da me pravite ludim! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odradio registraciju juče, ove godine skuplja za cirka 9000 din u odnosu na prethodnu. Mamicu im....

Iznelo je 31854 din ako se dobro sećam. Ja dao drugaru 32000 din i reko sam mu bez kusura.

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam u subotu i nedelju u BGu. Kod Paše sam uglavnom kad sam u BGu on je na Mirijevu, Matičanska ulica. A Miške je tu blizu, 5-10 min vožnje. Čuo sam se samo sa Mišketom, nisam svraćao do njega ovaj put. Verovatno si me video kad sam sa Mirijeva silazio dole do auto-puta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma išli smo svud redom, paša me šetka onim uličicama, nemam pojma gde sam sve bio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...