Jump to content
FAS Goran
razor_amd

Alfa Romeo 159sw 1.9 JTDm 180KS

Recommended Posts

Sreća...

 

Taze izašle ispod Nemačke prese, nisu se još ni ohladile kako treba :rolleyes:

 

Da, dot na sve 4 gume je 1114, što će reći sredina marta, 2014 godina... :smoke: Friške...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako si ih našao po toj ceni, ali ...  :unworthy:  :clap:

Edited by Bogisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala. Samo da odradim jos kraj izduva i da zatamnim stakla i to je to. Ne pipam vise nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehe, nesto je kod Raje, a ovo je sto sam ja uslikao:

 

image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poznat mi nešto ovaj majstor :)
Inače, mogao bi i čeljusti da ofarbaš pa da onda stvarno ne bude više ništa da se radi(već krećemo još samo ovo i da ne bude više ništa  :laughing: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo novina. Porucio sam kadicu za gepek, evo kako čuči:

 

image_php.jpg

 

Poručio sam kompletno unutrašnje LED osvetljenje, koga zanima, sve je objašnjeno na sledećem linku:

 

LED osvetljenje enterijera

LED osvetljenje exterijera (farovi, stopovi, migavci...)

 

A razmišljam da odradim i sledeće, svideo mi se efekat paljenja prstenova...

 

 

Ako nekog zanima, ovde je sve objasnjeno:

http://projects.jabawoki.com/index.php/Project_Halo_UK

 

 

 

 

Majstore, jel na 2.2? :)

 

Da sve 4, regularno :thumbup:

 

Što se tiče pritiska u gumama, evo šta kaže priručnik:

 

Pumpanje_guma.jpg

 

A takođe je navedeno ako se duže vreme vozi preko 160km/h da se gume pumpaju na pritisak označen za puno opterećenje.

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mani su odlicni ali zna se na kom autu, nije alfa za stvarcice, ima brate ona i ovako dovoljno svog smeka

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je interesantno... Alfisti su sami po sebi čudan narod i svaka dorada na autu koja nije "fabrika" im se ne dopada... Što se guma tiče, kod nas se sve duva na 2,2, osim ako neko ne kaže drugačije, a ova specifikacija bi trebalo da postoji ili na poklopcu rezervoara ili kada se otvore vozačeva vrata pa negde na B stubu ili vratima.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam uživo 159 sa Angel Eyes. Odvratno i ne pristaje joj. Dnevna svetla bi mogla da se stave u uglovima ispod maglenki, to je jedino mesto gde sam uspeo da ih ilustrativno smestim, a da ne nagrđuje auto.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Led prstenovi na Alfi,hm...zasto,cemu?Pazi Alfa je sama po sebi jako cudna,mali detalj je skroz tera u kic. Sa druge strane taj led prsten bi trebao da bude toliko diskretan da ne narusi konturu iovako savrsenog fara,dakle tek,tek da se vidi. Da li onda onda uopste ima f-ju led svetla. Dosta tu like hrom -a na samom faru ima pa vrlo lako dolazi do medjusobne refleksije i ponistavannja efekta.Znam o cemu pricam i nadam se da me razumes.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh ja za Alfiste, čudni su to ljudi :rolleyes:

Okačih kod njih oglas nekih TI koje su malo sređene, ofarbano u crno rub, a krakovi u boji, znam da bi ovde većina bila oduševljena kako je odrađeno, a oni tamo do jednog ispljuvaše te felne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...