Jump to content
FAS Goran
razor_amd

Alfa Romeo 159sw 1.9 JTDm 180KS

Recommended Posts

A šta reći?

Alfa je to! Bombona!

Milane da se ti i porodica navozate u njoj bez briga i problema a vreme prodaje da bude kada bude imala premalo sedala jer se je porodica povećala!

 

E da! Da ne zaboravim!

GTa da maziš i paziš i da mu obezbediš lepu i suvu garažu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam je prvi put provozao.... Ostao sam bez reči... Auto je perverzija na točkovima... Odlična...

Samo me jedna stvar nervira, i ne mogu da nađem kako to da sredim. Stalno mi ponavlja jednu te istu pesmu iz početka kad pušta sa USB-a. A iksljučio sam Audio Rpt u meniju board kompa a on i dalje ponavlja. Kad provalim da je već pustio jednu te istu pesmu 4-5 puta, ja tek tad promenim na sledeću... Ostalo je za sad sve OK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveci ti to problem bio na autu :-)
Nek je srecno. U zdravlju da te sluzi.To je i moj san (samo limuzina)
Tih 180konja i jedno magare za volanom joj je bas taman ;-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

eXtra auto,automobilcina.

i ja na leto razmisljam o kupovini veceg auta iz istog razloga ali puntisa ostaje kod mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelepa je... Puno bezbrižnih kilometara ti želim.  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poruceni novi stickeri od gusara, za sada sam samo zalepio prednji i zadnji znak. Evo jedna slikica.

 

image_php.jpg

 

Problem sa muzikom resen, samo je trebalo glasovnom komandom izgovoriti "Loop Off" i to je to, sada muzika ide rendom :D

 

Porucen drugi zavrsetak zadnjeg lonca, i to ce biti uskoro odradjeno. I ostaje mi da resim jos prskalice za farove, iz nekog razloga, ne rade... Da li neko zna da li se prskalice za farove na ovoj alfi izvlace ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra registracija :D

 

 

Bombona AR :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas dobra tablica. RZ-moze da bude skracenica od Razor .
Juce sam popodne dolazio kod tebe u radnju doneo komp da obnovim antivirus program (Nesa ga je odradio za cas posla) i htedoh da ti i licno cestitam Alfu nego nije bilo prilike posto si bio zauzet nesto iza radnje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima.
Da, RZ je uzeto upravo zbog Razor.
Paune, obavezno se javi sledeci put, ma kolko da sam zauzet, za drugara i kolegu forumasa se uvek ima vremena! Mislim da sam se bas tad, kada si dolazio u firmu, igrao oko znaka na kolima.
Hvala jos jednom svima!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze odlicna je, da te lepo sluzi i da punta zavrsis sto pre.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreme je za nove gume pošto je auto stigao sa zimskim. Razmišljam se da li da ostanem pri fabričkoj meri od 225/50 R17 ili da kupim nešto jeftinije 235/45 R17. Razlika će biti oko -6.75mm u visini u odnosu na fabričku meru, što znači da je razlika u prečniku originalne i alternativne dimenzije -2,1%. Preporučuje se da razlika ne bude veća od +/- 3% i tu se uklapam, ali auto je već dosta nizak i sa fabričkom dimenzijom mi se dešava da zakačim u ivičnjak pa se baš dobro razmišljam da li da rizikujem sa jeftinijim 235/45 R17 pneumaticima...

 

E sad što se tiče modela, evo i liste favorita:

 

- Nokian zLine
- Toyo Proxes T1 Sport
- Bridgestone Potenza RE050
- Vredestein - Ultrac Vorti
- Michelin PILOT SPORT PS2

 

Mnogo lepe recenzije čitam o Nokian zLine gumama, a i nisu toliko skupe. Šta bi ste mi vi preporučili?

 

Hvala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toyo ili Michelin :rolleyes:

 

 

Danas je u servisu kom radim bila jedna kao tvoja sa 18", samo što je kompletna unutrašnjost crna, a centralna konzola i volan kao crni brušeni aluminijum, oduševio sam se kako izgleda unutra, još uzeh ja da je isparikiram :rolleyes: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja ti bas Michelin ne bi preporucio, ne znam da li je to za nase trziste ali ta guma kada se uporedi sa drugim premium gumama je smesna, a i od par vulkanizera sam cuo u zadnje vreme da je ljudi pljuju sve vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam iskustva bas sa tim toyo modelom ali mi se toyo previse brzo trosio...trajao mi je bas kratko.
Ja bi contija:-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Montiran danas kod Siktera GoodYear EAGLE F1 Assymetric 2 - 235/45 R17, gume sam dobio po extra ceni od 12570 din po komadu sa PDVom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...