Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Posto je vec i najveci pad cene kao polovnjak, vredi li onda ovaj ove novce:

 

cxcb17320.jpg

http://www.autoplanet.rs/listings/details/kia-ceed-sw-16-crdi-fresh-523/

 

Posto mi je najbolji drugar automehanicar, ne placam uslugu pri zameni delova. Jedino sto bi me kostalo, koji god auto da pazarim, su sami delovi za taj auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice one dve Skode, dobri su to automobili ali mi je malo mnogo da pljunes onolike pare za nesto sto je toliko preslo u koliko god da je dobrom stanju.

Sto se tice ovog Ceed-a, od samog starta im se ti dizel motori nisu proslavili. Ako gledas Hyndai ili Kiu, gledaj benzinjaru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za polovnjaka ne bih dao preko 7000€, ipak su 15000€ velike pare da se kupi polovan auto.

 

U svakom slučaju, ispitujem teren, nigde ne žurim, bolje da što više informacija sakupim pre kupovine, nego da srljam i da pogrešim...

 

Burazer kaže, bolje da kupim ovo nego KIA-u 2010 godište

 

cxcb17321.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas3996586/volkswagen_passat_b6_20_tdi_high_line/

 

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, kad je bal ... uzmi Alfu, ne kazem ja da je Passat los, naprotiv, B6 mi se bas svidja, jos ona sedista ... ali kako ces sutra sa Passatom na nas forum :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, kad je bal ... uzmi Alfu, ne kazem ja da je Passat los, naprotiv, B6 mi se bas svidja, jos ona sedista ... ali kako ces sutra sa Passatom na nas forum :D

 

Za forum imam Punta GT-a... :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ulazi u obzir... :smoke: Naravno ne žurim sa kupovinom, jer iskreno, nigde i ne idemo ovih dana. Samo bih voleo da se što bolje informišem pre kupovine drugog automobila.

 

 

Moj dobar prijatelj prodaje Renault Espace, 2.0T benzinac sa plinom atestiranim, debela oprema. Ide kao metak :D

 

2003, mogu da te preporucim za dobru cenu ako ti je to interesantno :)

 

cxcb17323.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas4389092/renault_espace/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, ne bih da kupujem auto matoriji od 5-6 godina.

 

Pasat je odlican ali mator, a posto kupujem na kredit, u trenutnku isplacivanja zadnje rate, auto ne sme biti stariji od 10 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alfa 159, odličan auto, verovatno najbolje od Alfe, ako ne računamo tetka Gulietu :-)

 

Njegova velika mana, previše nizak za naše puteve i rupe na njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cak sta vise mislim da bi je i trebalo pogledati!

2010 godiste solidna cena... izgleda na dobru kupnju... Ali iz licnog iskustva znam slike su jedno a pravo stanje se tek vidi kada se ozbiljnije pogleda.

Mislim da ispod 2010 godista ne bi trebao ici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao sam danas pašu da vidi nju i još jednu Alficu po BGu.

 

Nju je išao da gleda prvu, kaže da odlično izgleda, kako spolja tako i iznutra, ali i da su joj branici farbani... Miš sive je boje, kaže da je odlično ofarbana, nema nigda ništa da se vidi, kao da je fabričko. Momci koji je prodaju kao ne znaju ništa o njoj, samo kažu brate stigla je iz uvoza to ti je to. Kad pitamo što je tako niska cena, kažu da svima stoje te Alfe, ne mogu da prodaju pa zbog toga spustili cenu. Nešto mi je mnogo sumnjivo oko nje. 2010 godište za 7400€, jer sve ostale koje su te cene su obično 2007-2008 godište.

 

Posle je otišao da vidi još jednu i nju je i provozao. Namerno je malo i po rupama vozio da proveri trap, kaže da se ne čuje ništa. Kočio je malo više da vidi da li ne trese itd i kaže da je perverzija dobra. Dosta je dobro opremljena. Lik koji je vozi je već ima 4 godine i skoro radio veliki servis, čak reče da se razmišlja da li da je prodaje ili ne... Malo niža cena je od prethodne a 2007 godište je. Sutra će da je odvezu do nekog majstora da je isproveravaju pa da mi jave šta i kako. Ako je sve dobro, vrlo verovatno idem sledeće nedelje da je vidim i pazarim...

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh ček, ček...

Ovaj auto (po tablicama) je već duže vreme u Srbiji. U oglasu piše da je veliki servis radjen pre dva meseca (faktura na uvid).

Faktura je italijanska, mada koliko nazirem, na njoj piše Belgrado, što bi trebalo da znači da je vlasnik tamo radio servis. Ne kažem da je nemoguće, ali je malo teško za poverovati da će naš čovek platiti tamo 800€, umesto ovde 300€ :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to ga je paša pitao. Reče da radi u Alfi tamo i da je radio servis dok je bio tamo, i on napominje da ga je radio pre 4-5 meseci. Dok na sajtu piše da je veliki servis rađen pre 2 meseca i da auto nije registrovan. Auto je i registrovan do septembra ove godine. Greške su zbog toga što auto ne stoji na placu, već je njegov drugar koji je vlasnik placa napisao te podatke da bi pomogao njemu da je proda... E sad ako znate još nešto što ja ne znam, javite. Sutra ide na proveru i na komp pa ćemo videti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objašnjenje je izgleda u tome što se taj auto prodaje još od letos i što tada i nije bio registrovan, a nisu menjali tekst oglasa. Pogledaj sliku 13, kroz prozor se vide dvojica u kratkim rukavima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alfa alfa alfa alfa. moj glas ide alfi :) samo napred 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako već gledaš 159-ku preporučujem restajling modele od 2008 god. Otklonjene su neke bubice, tipa problem sa letvom volana, ima malo više prostora na zadnjoj klupi... Najlakše ćeš ih prepoznati po lepšim kazaljkama.

 

image.jpg image.jpg

 

A, ako si u mogućnosti moj glas ide za 2.0 JTD.

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas4489163/alfa_romeo_159_20_jtdm_distinctive/

 

2345245245.jpg image.jpg image.jpg

 

-----------------------------

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas4395364/alfa_romeo_159_20_jtdm_distinctive/

 

22135r25.jpg

 

-----------------------------

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas4498222/alfa_romeo_159_20_mjet/

 

12124.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...