Jump to content
FAS Goran
jasko__

Koliko ste najbrže vozili?

Recommended Posts

200km/h  Hyundai Sonatu na auto putu od Niša ka Leskovcu i na  deonici Trstenik - Kruševac Golfa 2 GTI 16v isto 200 km/h, a svog Punta 172 km/h redovno na auto putu izduvam mada  više i da hoće ne može. :)

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

200km/h Hyundai Sonatu na auto putu od Niša ka Leskovcu i na deonici Trstenik - Kruševac Golfa 2 GTI 16v isto 200 km/h, a svog Punta 172 km/h redovno na auto putu izduvam mada više i da hoće ne može. :)

To po satu? Koliko ti laze cajger?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel vazi za motocikle? Mladost ludost!

 

GP po satu cca 172 Km/h, po GPSu 165 Km/h po ravnom vise nece a ni ne mora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali Clio 1.5dci 2002 god, 160 km/h...ni tren vise, a tresao se ko blesav...:D

Sent from my Grand X Pro using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

200km/h Hyundai Sonatu na auto putu od Niša ka Leskovcu i na deonici Trstenik - Kruševac Golfa 2 GTI 16v isto 200 km/h, a svog Punta 172 km/h redovno na auto putu izduvam mada više i da hoće ne može. :)

To po satu? Koliko ti laze cajger?

 

Za Sonatu ne verujem da laže jer je bila stara svega 5 godina, na Puntu upoređeno sa GPS-om koji pokazuje za 4-6 km/h više a na golfu j***m li ga, bio je ugraviran 260 pa je maximalno mogao do 225 da dođe mada nije bio moj i nisam ga ja toliko vozio. E sad obzirom da je Golf bio '86 godište ne mogu sa sigurnošću da tvrdim da je tačno to što je pokazivao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je otvorena rubrika za sva vozila, onda cu ja da prijavim 240 km/h... put... ovaj...pa i nije bas... na oko 1000 m iznad Novog Sada... vozilo: DG101G ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, bas takva kao ta... :)

Samo je registracija bila malo drugacija! :)

Edited by ata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Punta samo jednom probao do kraja 155 i neće više i jednom se zaneo u preticanju i isto stigao do kraja, inače nisam neki ljubitelj prebrze vožnje, retko kad pređem 120km/h, više volim ludačku vožnju po krivinama gde škripe gume i sl... Sinoć sam baš zadao domaći nekom liku u Passatu koji mi se zalepio na pravcu, pred krivine ga spustio u nižu i na izlasku iz tih krivina ga nema nigde u retrovizoru i posle me na pravcu opet sustiže i lepi se i tako od Kv-a do Kg-a ceo put.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

500l 1.3 moze po prospektu... 170 po GPS-u... novi put od Beske ka NS.

Edited by ata

Share this post


Link to post
Share on other sites

M5. Autobahn prema aerodromu u Frankfurtu .

 

Svaka cast! Ja sam hteo fa iznajmim neku azdaju na 24h i da se posteno izivim na autobahn-u ali nisam imao vremena :( Neki drugi put valjda

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pokrenuh raspravu za nas Stilaše al pridružiše i ovi sa aždajama...al ajde nema veze, svi su dobro došli... :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa rekosmo ti za unijet-a, 200km/h i moze jos malo

 

Vozio sam se ja u jednoj 156 jtd 220km/h  sa 3 osobe u kolima. Vlasnik ne zna da li je čipovana ni koliko laže cajger, ali stvarno lep utisak ostavlja onako kada nabije skalu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mercedes S500 automatik 250km/h i tu mu je blokada.
Moj auto 220 po cajgeru (na autoputu),200 Km/h (vise hiljada puta za ove vise od dve godine koliko je kod mene :D )
500L 1.3 170km/h, 1.6 180km/h, USA 202 km/h :D
Naravno nisu vozila za kupce,bez brige :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...