Jump to content
FAS Goran
nemke

Punto JTD sporting (Nemke)

Recommended Posts

ja sam ih uzeo u ap sportu 4000 je jedan i dobio sam 10% i ispade 7200

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih se bas slozio sa kolegama  za ovo menjaj i resen problem.

Ti najbolje znas sta ti je ciniti .To u mnogome zavisi od toga kakav ti je auto generalno .Ako si skoro uradio veliki -mali servis , ako si radio trapove , kocnice , klimu , menjao amortizere i jos svasta nesto i ako ti je sve ostalo uredu onda se ne isplati prodati ga , jer su sve to potencijalni troskovi kod drugog auta koji bi uzeo .

Opet zavi si koliko si spreman da se otvoris za novi auto ako bi menjao za iste pare verovatno bih nasao nesto slicno i ne daj boze i losije od tvog auta , a opet ako si spreman da odvojis neku pristojnu sumu svkako bi zamena bila dobra odluka .Ti to najbolje znas . 

I kako god da odlucis nadam se i zelim ti da te vise na prate ovakvi i  slicni maleri .Pozz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auu, auto ti je prava sponzorusa. Mislim da treba da ide drugom, sve vise novca upucavas u njega i na kraju kad pogledas sve isto...mozda lepsi od ostalih, ali u sustini isto vozilo, pare ulozene neces vratiti taj auto ima svoju cenu kod nas pa taman ga i pozlatio. Mislim da treba da to sredis, prodas i sednes u nesto vece, udobnije, bolje. A sobzirom koliko ti je para Punto izvukao ladno bi mogao i ML-a odrzavati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

500e je drugarska cena ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U BiH se za 500 eura punto moze ofarbati par ekselans kvalitetno,inace se krece oko 350-400e :D ,ali zato gewindi ni za lijeka  :thumbdown:

Nego sredi to i vozi dalje,pusti prodaju...  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

DSC_0006.jpg

Idemoooo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ako je opet karter prodaj auto, ali ne kupuj drugi, grese ovi sto kazu da ti je puntisa maler, pre bi rekao da si ti njemu. Pa ti brate samo za popravke radis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako, za ono od pre par stranica mozda i ne treba slep, mozda jedino zbog mosta, ali sobzirom na Nemketovu naviku odma pomislim na karter svaki put kad nesto napise u temi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod majstora... Otkinuo se homozglob... Prvo sam trebao da zamenim mazetne koje kostaju obe 800-1000din na desnoj poluosovini..ali dve nedelje nisam mogao da nadjem ali dobro.. Vozim ga na autoputu ka nbgu i kod dusanovca mi auto na 80 cimne na.desnu stranu... Sto sam sporije vozio to je sve jace lupalo.. Stanem sa autom kod vatrogasaca (autokomanda,iskljucenje posle dusanovca) vidim ja da nema dalje ajde da ga pomerim na trotoar kad ubacim u brzinu a auto nece da mrdne.. U prvoj brzini krlja lomi pustim kvacilo on i dalje radi u prvoj.. I na kraju slep sam zvao i kod majstora.. Kaze da sam otkinuo homokineticki zglog.. I tek ce da vidi jos ta je i kako je... Opasan maler me poterao na auto.. Ali se ne predajem.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma lakse bi mi bilo da sam slupao jos dva kartera... Nego ovo sto mi se desilo... Odvali me lik.. Stranicu verovarno necu da radim... Ali sam zadnji most stavio sa punta mjeta 05 kao nov most.. I zamenio sam mu lezajeve u zadnjim tockovima.. I to sam sve platio za sad 150e.. Jedan lezaj tocka 4500din skf..

I najgore od svega sad sam bez kola.. Kao bez noge..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...