Jump to content
FAS Goran
Deda Jung

Deda Jungov Fiat 500L 1.4 Lounge

Recommended Posts

Hehe, jeste folija i to za plastična "stakla" pozadi na koja ne može da ide klasična folija koja se lepi. Još nisam stigao da probam kako čuče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super su folije. Očekivao sam da su tanje ali se ispostavilo da su baš debele, možda cela 2 mm. To pravi mali problem pri postavljanju pošto treba da se savije da bi se ubacila na mesto, a ne može lako da se savije zbog debljine. Trebalo mi je 2-3 minuta za svaku. Kvalitetno su zaštićene da se ne bi izgrebale u transportu:

 

20150305_213814.jpg

 

Ovi stranci daju i gumene rukavice i detaljno uputstvo:

 

20150305_213822.jpg

 

I na kraju:

 

20150306_185210.jpg

 

Sada može da se razmisli i o zatamnjivanju ostalih stakala, bitno da su ova dva plastična i problematična rešena kvalitetno :cheers:

Edited by Deda Jung

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dve dobre ideje za rukavice :)

 

Kad se gleda iz unutrašnjosti auta, ima braon notu. Od spolja je jako tamno, crno i gotovo neprozirno. Ne znam da li se vidi na slici:

 

20150307_135836_1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako par rukavica platiš 25€, dve folije dobiješ gratis :guitar:

 

Upravo stiglo još nešto plavo, za dečake. Za razliku od folija koje su stigle iz Švedske i koje su koštale 25€, ovo dolazi sa Dalekog istoka i košta oko 4-5 dolara:

 

20150307_122750_1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako sa slike gledano, ispada da je folija stavljena samo na prozore zadnjih vrata, iako vidim gore da i ono malo staklo iza zadnjih prozora ima foliju koju si stavio.

Sećam se da je u početku bio problem sa stavljanjem klasične folije na tom problematičnom otvoru iza zadnjih vrata, ali sam onda skorije naleteo na neki 500L koji ima klasično stavljene folije i na taj deo, i sve ok izgleda...verovatno je samo trebalo malo vremena da majstori steknu prakse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su nudili da stave neku "običnu" i neprozirnu foliju umesto Llumar na tim plastičnim prozorčićima. Kako sam ja već to bio rešio, to sam im i napomenuo i tu se priča završila. Po tome bih zaključio da ovi što su meni radili, ne znaju da postoji neko kvalitetnije rešenje (ako postoji).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne postoji....osim ovoga sto si ti uradio. Folija na plastici losa kombinacija  :thumbdown:  toplo, hladno, skupljanje/sirenje...  :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

uu7ZuFN.gif

 

Evo, posle skoro godinu dana, ponovo kačim istu sliku. Opet sam ostao bez antene. Samo ovoga puta nisam ja kriv. Nekome je trebala mala fijatova antena, pa se "kulturno poslužio" dok je auto bio na javnom parkingu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strašno me izluđuju ovakve stvari, antene, kapice ventila i ostalo što skidaju sa  auta.

Čist debilizam!!! :2guns: :2guns: :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poručio sam kinesku, kad kradu nek kradu jeftinu antenu od 5 dolara :/ Stiže za desetak dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iiii, evo kako je ispalo sa folijama 65% samo pozadi.

 

20150322_154717_1.jpg

Jesi li radio u BlackGlass i je li ovo ATC folija u pitanju?

Pitam, jer sam skoro odradio Stila sa Llumar ATC 35 (to je ta od 65% propustljivosti), ali je za moj ukus ispalo malo vise tamno nego sto sam ocekivao.

Koliko vidim i kod tebe je to slucaj, ja sam hteo da dobijem onu fabricku poluprovidnu nijansu kao npr., recimo pozadi na Nissan Juke, Qashqai... Ali je zbog zelenkastog, fabricki pritamnjenog stakla otislo u tamniju nijansu. Nije meni ni ovako lose, samo mi je vise za mladju generaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Davno sam ga i ja uzeo, omatorismo zajedno ;) . Da ne off-ujemo coveku temu, mene samo interesuje komentar za zatamnjenost sa Llumar 65%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je rađeno u Black Glass, u pitanju je ona "nova generacija" Llumar folije. Čini mi se da na slici deluje tamnije nego što je slučaj uživo. Magija! :sorcerer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...