Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Prodaja i ugradnja Xenona, parking senzora

Recommended Posts

Pa jes, ali on je video uzivo moje 4300 za koje kontam da malo jace sijaju i nece da poplave za koji mesec, ali znas kako, na golfa mora min 5000k :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa glupo ako komsije ne vide da se ugradilo xenonsko osvetljenje....Imam aparat ali kad zatreba nikad nije pri ruci :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U medjuvremeno jos jedan Stilo progledao u vidu AC bear H7 4300k.

IMAG0148.jpg IMAG0151.jpg

IMAG0153.jpg IMAG0154.jpg

IMAG0155.jpg IMAG0156.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ponudi vise nece biti DC kompleta,ovo sto ima jos par komada na stanju i vise ih necu nabavljati.

Odsad samo AC kompleti Bear i AC slim kompleti.

Bear u varijanti H1,H3,H7 za clanove sa ugradnjom i garancijom 12 meseci 55 eur.

Bear H4 bixenon za clanove sa ugradnjom i garancijom 12 meseci 75 eur.Za ovaj set ima i varijanta sa garancijom 6 meseci 65 eur sa ugradnjom.

Setovi se mogu kupiti naravno i bez ugradnje.

Slim AC setovi u varijanti H1.H3.H7 za clanove sa ugradnjom i garancijom 12 meseci 60 eur.

Slim AC H4 bixenon za clanove sa ugradnjom i garancijom 12 meseci 80 eur.

Naravno imam i canbus setove ukoliko nekom zatreba.

U ponudi od novih stvari ima i komplet za pranje farova,cvrsta posuda sa svojim motoricem,dve prskalice,svim razdelnicima ,crevima i nosacima,za clanove 20 eur.Cena je bez ugradnje i na ovaj proizvod nema garancije,inace je nedaje ni dobavljac.Set je vrlo lak za samougradnju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko ko u NS pouzdano i kvalitetno ugrađuje i prodaje ? Stavio bi recimo neke 4300 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pohvale za Baneta, maksimalno korektno odradio ugradnju xenona na punta a i izasao mi je u susret sa vremenom dolaska, koje je bilo vikendom i daleko od pristojnog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala hvala.Zao mi samo sto zaboravismo da uslikamo radove.

Evo danas Toyota corola d4d sa jako retkim ,lepsim ,farovima.U pitanju je HB4 siajlica,stavljen Bear komplet u varijanti 4300k.

IMAG0167.jpg IMAG0168.jpg

IMAG0169.jpg IMAG0170.jpg IMAG0171.jpg

IMAG0172.jpg IMAG0173.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima vec proslo je vremena od kad je garaza osposobljena za rad u istoj.Sad su svi uslovi za rad dobri.

Nije neka vrhunska,ali do zime dok se ne izgradi namenski objekat za ovo,dobro je ,i najvaznije ima dosta mesta,komotno udje auto i otvoris sva vrata sirom... :fun:

DSC07047.jpg DSC07048.jpg DSC07050.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponovi mi samo gde je lokacija? Odavno planiram da stavim xenon na alfu i neki što jači LED na poziciju, ali sam mnogo lenj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za vikend radjen megan 3 berlina.Vec je bio kod nekog na ugradnji projektora i napravlejn mu je haos sa farovima.Lepka tone na sve strane,sve umusavljeno i ulepljeno,stav;jeni neki krs xenoni pa mu nisu morimoto ni znacili nista .Bilo je mnogo posla ali je sad to sve dovedeno u red,i lici na ono kako je trebalo i biti odmah.

Evo kako je to izgledalo tokom rasturanja farova,odnosno slike PRE mojih radova.

IMAG0185.jpg IMAG0186.jpg IMAG0187.jpg

IMAG0189.jpg IMAG0190.jpg IMAG0191.jpg

IMAG0192.jpg IMAG0193.jpg IMAG0194.jpg

IMAG0195.jpg IMAG0196.jpg

IMAG0197.jpg IMAG0198.jpg IMAG0199.jpg IMAG0200.jpg

IMAG0201.jpg IMAG0202.jpg IMAG0203.jpg

IMAG0204.jpg IMAG0205.jpg IMAG0206.jpg

IMAG0207.jpg IMAG0208.jpg IMAG0209.jpg

IMAG0210.jpg IMAG0211.jpg IMAG0184.jpg

Ostale slike radova odnosno POSLE,okacicu naknadno dok ih prikupim sve, jer je nesto slikano aparatom nesto telefonom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stakla pripremljena za ciscenje i poliranje,kao i plastike unutar fara za farbanje.

IMAG0212.jpg IMAG0213.jpg

IMAG0214.jpg IMAG0217.jpg IMAG0218.jpg

onda lagano sklapanje i kako to izgleda na kraju.Ostaje jos samo da se promene xenoni,jer su ovi katastrofa losi.Isti su postavljeni od strane momka koji je predhodno radio na projektorima,ako se to moze nazvati radom.

DSC07092.jpg DSC07093.jpg DSC07094.jpg

DSC07095.jpg DSC07096.jpg DSC07097.jpg

DSC07098.jpg DSC07099.jpg DSC07104.jpg

DSC07106.jpg DSC07110.jpg DSC07111.jpg

DSC07119.jpg DSC07120.jpg DSC07121.jpg

DSC07122.jpg DSC07123.jpg

ovako izgleda cut off sa mojim AC slim balastima,sa istom sijalicom.

IMAG0181.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Balasti su promenili temperaturu / boju sijalice?

Za ovaj cutoff je zasluzan morimoto, ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tome sam pisao u nekoj drugoj temi, koliko loši balasti utiču na samo svetlo, pogledaj razliku u nijansi, ludilo.

A što se tiče cutoffa, nikako to ne izgleda kako treba, ako pogledamo pretposlednju sliku, em je hotspot totalno van fokusa, linije se prelamaju u 5 varijanti, rotacija je daleko od idealne i tako dalje... Ne znam da li je ovo greška onog ko je prvi ugrađivao projektore, ili su neki falš projektori, ali daleko je to od onoga što Morimoto treba da pruži :)

Edited by Vule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morimotoooooooooo

sq3220.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vule krs xenoni su maltene ostetili same soljice projektora,pocele su da ih nagorevaju,ali vlasnik je rekao da ne moze vise da se izuje za nove projektore i da sa ovima uradim sta je moguce.

Druga stvar izgledaju kao morimoto ali su veoma sumnjivi....

Najteze je ispravljati ,i ovo je bio maksimum sto je moglo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce popodne,Punto mk2 ugradnja parking senzora SPY lp 108 , xenon Bear h7 6000k i led pozicije.

IMAG0221.jpg IMAG0222.jpg

IMAG0223.jpg IMAG0224.jpg IMAG0225.jpg

IMAG0226.jpg IMAG0227.jpg IMAG0228.jpg IMAG0229.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo brat bratu svetli duplo jace nego moji 4300k...bas je bela svetlost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...