Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Poseta NAVAK-u

Recommended Posts

ma kakav turbo.

to je BMW makina pod haubom!(seljacine iz X6) :rofl::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joooooj zemljo otvori se, da trubis nekome na stazi, tacno bi zaustavio auto i uskocio im kroz shiber da ih polupam :thumbsup:

Jos na sve to komentar vidi kako ja u dzipu ulazim u krivine, jadan, ne zna gde je busan :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle voznje vozac BMW prilazi mom drugaru koji je vozio i kaze "znas,brate trebao si da me pustis da prodjem". :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih mu rekao "mozes da mi pljugaš auspuh" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokušavam da shvatim šta se dešava u mozgu čoveka koji SVIRA nekome na stazi, ali mi ne ide nikako... Da li je taj neko ikada gledao bilo koju trku, bilo koje klase, u bilo kojoj disciplini auto sporta? I taj neko dolazi na stazu i vozi...

homer-3.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja bas nesto takve volim da srecem po putu. :whistle:

Bude zanimljivo uvek. :thumbsup:

Bar nekoliko minuta,dok ne shvate o cemu se radi. :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem koji likovi... Ovo je za plakanje ko ima para u ovoj zemlji :thumbsup:

trebao je da mu odgovori na to za pustanje: Brate da te pustim pa da te preletim na pravcu... :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjače je kad na kraju kao hoće da napadnu sa desne strane...hahah, puste želje, pusti snovi! :thumbsup:

Moram još jednom da se osvrnem na ove likove, i samo da kažem da su takvi razlog zbog kojeg nikada BMW-a neću voziti!

Edited by banjo1990

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakaa cast tvom drugaru na voznji. Obozavam cicmile sa dubokim dzepom koji uglavnom ne znaju odakle im pare za auto koji voze, a pogotovo su im interesantni odsutni izrazi lica nakon kracih potezanja kada prosto ne mogu da shvate sta im nije uredu sa autom ili sta to onaj drugi vozi.

Pravo je zadovoljstvo kad pokidas novu kantu koja vredi nekoliko desetina hiljada evrica :thumbsup:

PS. Ovo sa NAVAKOM je bila prava stvar, steta sto vise vozaca nije moglo da se izjurca stazom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najimpresivniji mi je zvuk Coupe-a u kabini X6-ice, kad mu potopi gas na prevcu. :thumbsup::unworthy:

Kao na trecem minutu klipa ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicne fotke.

Panning na prvoj je odlican. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam mogao da verujem koliko se cuje zvuk Kupea u BMW.

Ludilo.

Obicno sam za volanom pa sam se valjda navikao na zvuk.

Iz ove druge perspektive mi je veoma interesantno.

Ne znam kako se culo pored staze.

Ja sam u kolima samo vikao gas,gas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim BMW masine (jedini iz nemacke koji su ostali dosledni kvaliteta)ali soj ljudi kod nas koji ih voze me razocarava.

Zato talijane ovdi voze :construction: majstori :ice::blushing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi se malo razočaroa i onima u koji ih u Nemačkoj voze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehe.

Bavarski auto mogu samo da voze seljacine iz Bavarske HAHAHAHAHAH.Tako ih ostatak nemaca tretira,mislim bavarce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ae sada iskulirajte te stereotipe po kojima na osnovu znaka na haubi ocenjujete ko je kakav čovek. :thumbup:

Vozač ovog BMW-a je verovatno bio prvi put na iole normalnoj stazi, kao što je bio slučaj i sa većinom ljudi tog dana na NAVAK-u, nije znao šta se radi, šta ne...i to je to. Sada je naučio.

Šteta što bar nekada nije pogledao neki klip na YT kako izgleda track day po Evropi i kako se vozači ponašaju na njemu...

Inače, bilo je još BMW automobila tog dana na stazi, i šta ćemo sada...da se i za njihove vlasnike priča isto kao i za ovog jer eto...voze BMW, pa mora da su isti. :whistle:

Naravno da nisu, jednu seriju 5 je vozio Milovan Vesnić, a on još kako zna kako se ponaša na stazi i nikakvih problema ove vrste nije bilo.

Ali, onog crvenog Opela GT vozio je Paja Komnenović koji isto tako zna (blago rečeno) kako se ponaša na stazi, pa je na NAVAK-u vozio i telefonirao, vukao se 40 na sat što se vidi u klipu gore...i baš ga je bilo briga. Ae sada da se pljuje na sve vozače Opela jer mora da su svi takvi... :p

Ionako se spletom nesrećnih okolnosti podesilo da je X6 bio brži u krivinama. Ovaj Coupe nije slabiji od njega sa snagom, ali je mnooogo lakši, tako da je bežanje na pravcu koje vidimo gore u klipu ništa u poređenju sa onim koliko bi mu Coupe bežao u krivinama da je za volanom Fiata bio čovek potpuno upoznat sa mogućnostima auta...i samim tim kočio ''malo'' kasnije, davao gas ''malo'' ranije... :thumbsup:

Moooožda i pozovemo taj isti X6 na FLCS track day na proleće, lako će ga biti naći preko BMW Kluba na čije ime je ušao unutra, pa da njegov vozač uvidi koliko je ustvari sve to bio splet nesrećnih okolnosti i koliko ustvari visoki džip od preko 2 tone nema šta da traži u krivinama protiv auta koji nije slabiji, plus je mnooooogo lakši.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...