Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Poseta NAVAK-u

Recommended Posts

NavakLogo.jpg

Sreda 05.10.2011. u 15:00

Da bi tamo bili u 3 popodne, kreće se od parkinga kod Hotela Continental (bivši InterContinental) na Novom Beogradu u 14:00. To znači da treba da budete kod Intera negde 10-15 minuta pre polaska, kako bi tačno u 2 popodne krenuli.

Na stazu će moći da uđu samo ova dva automobila ispred FLCS:

coupe1.jpg Delta.jpg

Mi, svi ostali parkiraćemo aute ispred centra NAVAK.

Ljudi iz NAVAK-a održaće prezentaciju svog centra, odnosno predočiće sve njegove mogućnosti. Moguće je da ta prezentacija bude za ograničen broj ljudi, pa da će zato ostali morati da sačekaju ispred tog objekta u samom centru gde će, pretpostavljam biti ''teorijski deo'' prezentacije, i za to vreme pogledaju kako centar izgleda i sl.

Pored FLCS, biće prisutni i ostali Klubovi, pa zbog toga i gornji navod oko ograničenog broja ljudi za samu prezentaciju.

To ne sprečava ostale ljude da dođu, vide, čuju... :thumbup:

Dakle, bitno je da upamtite:

Nećete moći svojim automobilima da uđete unutra, već će to moći samo dva auta sa slika gore.

Od Intera do centra NAVAK u jednom pravcu ima 45 Km. Ova slika pokazuje kako se dolazi do centra kada se isključite sa autoputa:

Kako_da_stignete_do_centra_NAVAK.jpg

Kako ipak ne bi pravili ekskurziju sa par desetina ljudi, upišite se u ovoj temi kako bi okvirno znali broj ljudi koji želi da idu, ali kako bi i mogli (ukoliko dođe do toga) da zaključamo spisak i kažemo ''to je to...ko se upisao, upisao se''. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fuuuuuuuuuuuck... morao bih da uzmem slobodan dan :(((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upisite mene da necu da dodjem! Koja je fora da idemo da "poljubimo" kapiju Alvirovicima? A malobrojni "srecnici" koji udju imaju da cuju hvalisanja istih kako su oni "uspeli" da naprave nesto sa tudjim parama. Pored toga zgrnuli su par miliona nametnuvsi nam prvu pomoc koju oni distribuiraju. Sta je sledece? Sigurnosni trougao? Sijalice? Uze za vucu?.... :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi ulaze unutra. 2 auta idi na stazu.

Ako bude moglo, svi idu na teorijski deo prezentacije. Ako to ne bude moglo (zbog gužve) ide onoliko ljudi koliko bude moglo, a ostali ostaju napolju u okviru centra gde će sigurno imati šta da se vidi. Uostalom, neće ta prezentacija trajati 100 godina... :thumbup: i nakon toga opet svi sa istog mesta, zajedno gledamo obilaske krugova... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem. :question:

Jel' onda bolje bilo da ovu temu i ne otvaram, sve prećutim, a onda kada budu slike u četvrtak čitam kako sam namerno prećutao, zašto nikome nisam rekao, možda bi još neko hteo da ide i sl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu se ubacim u gepek od Lancie. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam priliku da vozim na njihovoj stazi pre nedelju dana, doduše neku Corsu buđavu, zaista, ko god bude vozio ima da uživa, staza je fantastična, put idealan, krivine sjajne, obeležene idealne putanje i mesta kočenja, stvarno fantastično iskustvo :)

Provozao me je doduše i gospodin čije ime konstantno zaboravljam, bivši trkač i urednik u Top Speedu koji sada radi tamo kao instruktor, u Aurisu sa ~130KS, e ono je tek bilo neverovatno, ja mislio da znam da vozim al' kad sam ovo video :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta da radimo mi koji idemo na posao ?? bas sve na vreme receno . cvrc.

i dalje idemo na posao :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

/off

Kako da daju otkaz kad nemaju iPhone 4 :whistle:

/end off

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bude prevelika gužva na Gazeli jer morate držati desnu stranu da bi ste mogli da se isključite kod Intera, onda produžite levom stranom do Arene, jer obično leva strana ide malo brže.

A, kada stugnete do Arene (ako se to dogodi) okrenite 069/111-FLCS (069/111-3527) i javite. :thumbup:

...bas sve na vreme receno . cvrc.

Pa, bilo je priče o ovome i na okupljanju ranije, ali te nema... :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nabavio neku kamericu,jos je nisam propbao.Eto prilike da vidimo da li radi. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...