Jump to content
FAS Goran
Supergenius

AMSS vs Road Assistance vs Atlas vs Vozzi - Pomoć na putu

Recommended Posts

@OMP

 

"Povodom jubileja „16 godina postojanja Atlasa“ svim kupcima smo obezbedili popust od 1,000 dinara na redovnu cenu paketa. Umesto redovne cene od 10,990 dinara, akcijska cena paketa je 9,990 dinara."

 

https://atlas-servis.com/pomoc-na-putu/internacionalni-plus-paket/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam to ali ja sam uzeo samo Evropu od 7000din i nisu mi nudili nikakve druge povoljnije opcije, ponudili onaj evropa+srbija paket za tih promo 10k dinara i to je to, nisam hteo da uzimam za Srbiju jer realno moja kretanja su SRB su relativno male km u krugu od 100km pa mi ne treba.

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, OMP said:

Evropu od 7000din

Dogodine hvataj sajamski popust kod AMSS, a verovatno će ti i Atlas ponuditi neku bolju cenu iz razloga što ćeš biti stari korisnik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

‼️Vozači, obratite pažnju, ovo je važno za vas‼️

☎ Pozovite Atlas24h pomoć na putu ☎ 060/66 99 333 ☎ broj koji je dodeljen za pratioce Grčka Info ☎


Popusti i pokloni za pratioce Grčka Info ove godine su:

• 10% POPUST na EURO+ paket (umesto 6.990 din plaćate 6.299 din)

• BESPLATAN PAKET pomoći na putu za Srbiju (za vreme trajanja sezone – 3 meseca od aktivacije)

• Vaučer za rafting centar RT (2 noćenja gratis)
IMG_3203.thumb.jpeg.d8a48e802034a9616a0ffba4aa3e74c3.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni uskoro istice Amss Evropa paket, citam ovde svasra nesto korisno i dalje nisam sigiran sta uzeti.. realno i slep od 1000e sto daje Atlas nije malo pokrice, budimo realni. Do Srbije (gledano iz npr Grcke) ce mozda trebati neka doplata (go ulaska u SRB), a u SRB ima neogranicenu kilometrazu slepanja sto je opet benefit. 

 

AMSS nema takav 'povoljan' uslov, bar nisam nasao. Ima u slucaju saobracajne nezgode neogranicenu kilometrazu definisanu pod "
Tehničke pogodnosti za teritoriju kontinentalne Evrope". Sa tog aspekta Atlas mi deluje ozbiljnije u smislu biranja i realizacije usluga. 30 dana je bas dug period za slepanje nazad ako se ne moze auto popraviti za 7 dana, dok kod Atlasa je ona varijanta sa slepom do 1000e pokrica pa Srb dzabe.

 

Verovatno cu i ja preci na Atlas, mada mi se nekako ne mili 20e vise dati. Ok, ja gledam i deo koji se odnosi na SRB imajuci u vidu da mi i zena vozi, a njoj je i zatrebao slep jednom prosle godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav forumasi, posto putujem iduce sedmice u Crnu Goru, je l mi za nju treba paket "Evropa"?

Za sada na licno mom autu nisam imao pomoc na putu, a voleo bih sad da uzmem nesto, zlu ne trebalo. 

Prioriteti: neogranicen slep i mala pomoc (guma, itd).


Zvali su me danas iz Auto Assistance doo pomoci na putu, nude Srbiju + EU balkanske zemlje (cg,mkd,hrv,...) za nekih 7700 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta me jos buni, gledam amss-ovu ponudu, i onda za podrucje Srbije pise ovako:

Šlep vozila u slučaju kvara ili nezgode
(2x, neograničena km)

 

a onda za podrucje Evrope:

Šlep (repatrijacija) vozila u kvaru u Srbiju
do prebivališta člana ili željenog servisa

 

Znaci li to da u slucaju kvara u CG, nemam besplatan slep do kuce, posto nije navedeno da je neogranicena kilometraza pokrivena paketom?

Edited by vilota032

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad kupi covek BMW pa je i CG daleko

Sent from my SM-A346B using Tapatalk

Znam ali meni nisu ponudili
Pa spojio bih te sa ovim smaracem sto je meni nudio. Ni ja nisam ni novi ni stari korisnik, glupa prica njihova samo pa ko se upeca :D

Sent from my SM-A346B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, MS PK said:

Kad kupi covek BMW pa je i CG daleko emoji23.png

Sent from my SM-A346B using Tapatalk
 

Pa spojio bih te sa ovim smaracem sto je meni nudio. Ni ja nisam ni novi ni stari korisnik, glupa prica njihova samo pa ko se upeca :D

Sent from my SM-A346B using Tapatalk
 

Ne vozim vise X6 :) sad vozim jedan poseban i jako redak BMW

 

Pitanje sam postavio ne jer ne verujem u svoj automobil, smeo bih da se zaputim bilo gde s njim jer znam kako je odrzavan, 

vec zlu ne trebalo, nije zgoreg imati takvu vrstu pomoci u dzepu

moderni automobili umeju zbog 1000 sitnica da te ubace u "safe mode" 

Edited by vilota032

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...