Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav ljudi.Za pocetak da predstavim svog Stila u reci,a kada ga operem bice i slike :thumbup:

Uzeo sam ga u Nemackoj sa 49000km,2005 god,dinamic oprema,ima Eibach opruge,Remus zadnji lonac i alu 15-ke sa zimskim Goodyear Ultra grip 7 gumama.Bio je cuknut...prednji branik,sina branika,rub haube i levi far je bio puknut iznutra.To sam popravio(na haubi je vec pukao git),ugradio sam parking senzore,napravio masku bez znaka,kupio prvo jedne pa i druge 17 felne sa letnjim gumama i ugradio gas.Toliko za sada,a fotke...stizu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve sto mogu da kazem je da Stilo izgleda ko BOMBA... :thumbsup::thumbsup:

Spreman da raznese bilo koga ko mu se nadje na putu...

A felnice mu bas leze... :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na komentarima :welcome:

Auspuh malo strci...istina,ali tako sam ga kupio.Ne strci prema napolje,nego prema dole.Meni je bolje tako nego da se sece branik :yes

Zaboravio sam da kazem da ima i K&N panel filter :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra ti izgleda ovaj zmau.Bas je onako namrsten :rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda bas opasno :yes Kako si odradio masku bez znaka???pozzz...

Dobio od druga neku izlomljenu,mojoj isekao znak,zalemio te poprecne plastike,smirgla,git,farba.

Ako se dobro secam ima kod Prexy89 slike kako je on to odradio :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrh ti je auto,josh te tamne felne! Uf! :)

Imash li josh tih poprechnih plastika za prednju masku da prodash,kupio bih ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrh ti je auto,josh te tamne felne! Uf! :)

Imash li josh tih poprechnih plastika za prednju masku da prodash,kupio bih ? :)

Imam,ali nisu na prodaju...dacu ti za dz.

Ako hoces,posalji adresu na Messenger,a ja ti saljem post expresom.Ti plati dostavu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videh ga kod Idee u Subotici prekjuče ili tako nešto, stajao si kod onog placa automobila, baš sam komentarisao sa drugarom kako su brutalne felne, odlično izgleda Stilo, samo taj izduv malo da uvučeš i uklopiš, biće savršen :)

Edit: sad gledam, baš tu si ga i uslikao gde sam ga video, možda baš i tad kad sam ja prolazio :D

Edited by Vule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican je Stilo! :thumbsup: Mozda bi bio jos lepsi kad bi izduv bio drugacije resen ali i ovako je super. ;)

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videh ga kod Idee u Subotici prekjuče ili tako nešto, stajao si kod onog placa automobila, baš sam komentarisao sa drugarom kako su brutalne felne, odlično izgleda Stilo, samo taj izduv malo da uvučeš i uklopiš, biće savršen :)

Edit: sad gledam, baš tu si ga i uslikao gde sam ga video, možda baš i tad kad sam ja prolazio :D

Moguce :yes

Na tom pacu ostavljam auto koje imam za prodaju.

Svi spominju izduv,pa sam i ja poceo vise da ga gledam.Fabricki je Remus,nije prepravljan...ima neko nekakve slike sa stock branikom?Da vidim kako bi mogao to da resim :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo zimske verzije mog Stila.15-ke sa zimskim gumama i standardne opruge.Napravio sam i osvetljenje kod nogu vozaca i suvozaca,dnevna svetla gde su maglenke u faru,maglenke dole i shark antenu.

30112011229.jpg 30112011231.jpg

30112011232.jpg 30112011233.jpg 30112011234.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra Stilo. Samo jedno pitanje, te Eibach opruge koje imas... Koliko ti spustaju auto i jesu ti fabricki amortizeri ili su i oni neki nizi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravio sam i osvetljenje kod nogu vozaca i suvozaca,dnevna svetla gde su maglenke u faru,maglenke dole i shark antenu.

A tempomat si zaboravio :thumbup: ? Ili ga ja nisam video na onoj slici enterijera sa pocetka predstavljanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ dri

opruge spustaju 5 cm,a amortizeri su standard.Kada sam zamenio opruge,otisao sam na test amortizera.Kao novi su :thumbsup: .Cuo sam da,ako spustaju preko 3 cm,onda rasturaju standardne anortizere,medjutim kod mene se nije to desilo :)

@ Ivan

hvala sto si me podsetio :thumbup: .Zaboravio sam na tempomat jer sam slike stavio u uradi sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...