Jump to content
FAS Goran
Branko 23

Alfa Romeo 147 1.6/120hp (ex Fiat Uno mondo 1.0ie)

Recommended Posts

Cekam nekog od admina da ga vidim na forumu,pa da mu pisem kako da prepravi naziv teme,dobar ,dobar nego sta :p:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam šta si čekao do sad sa predstavljanjem  :turned: Videsmo ga na skupu, dobar izbor :thumbup: jel sa varijatorom ili bez? Kako si zadovoljan za sada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa varijatorom je,licno ja ga ne volim :),zadovoljan sam,ide dobro i vise nego dobro,uradjeni veliki i mali servis iz orginala sve,dva puta sam vec menjao ulje,radim mu mali servis na nekih 5,6 hiljada,sluzi dobro,nema nekih mana,osim sto bi voleo da manje trosi i da manje trosi ulja kada je cepas,ali sve sam to znao pre kupovine :)

Ono sto je najbolje na ovom autu po meni jeste drzanje na putu i sama voznja,sve ostalo prosek,malo je tvrdja po meni,ali sve ima svoje prednosti i mane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Igore :)

DSC02122.jpg

DSC02279.jpg

DSC02280.jpg

DSC02281.jpg

DSC02282.jpg



Od ulaganja u neku dodatnu opremu kupio sam samo Xenone h7 6000k,led pozicije,sa ponistivacem greske i koznu oblogu volana,negde oko 65 eura me sve to izaslo,,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se nisu razveli baš zbog tih rupa od štikli i čarapa?  :laughing:

I bre, Igore, ala si naivan...

Slazem se sa imenjakom, samo bih ja modifikovao i malo produzio naslov teme: "Zelena zmija Baneta rasturaca brakova" .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa Alfa nema sta   :thumbup: ,malo je falilo da i ja uzmem u toj boji jtd. I nemoras bas tako cesto da menjas ulje nije to Yugo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Green Snake Widow Maker , sve opisuje i sve rečeno.

Bane kada ti Anči dahne po optici aparata probaj posle krpicom da prebrišeš. 

Nego razmišljam, sačekaj još par meseci i one tvoje gvožđare ponudi ovima što voze 500 L. Pare ima da zaradiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vidi ovako,tj vidite ovako,nisam ja dzenka,on rastura brakove i veze,ja sam ok,samo cesto vuk samotnjak,a naziv teme,ce da bude samo u produzetku alfa romeo 147 1.6ts :) moze i ono 120hp :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros krenuo na posao, stajem na semafor, zamišljen onako, razbuđujem se, pogledam ispred sebe, kad ono

 

DSC00019.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan je razvodnik, ovo je samo njegov bivsi auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros krenuo na posao, stajem na semafor, zamišljen onako, razbuđujem se, pogledam ispred sebe, kad ono

 

DSC00019.jpg

Znaci nije mi dobro,evo mi na forumu posle 6 meseci,nisam blizu ni Kg,ni kuce,ali kada sam bio sam u bedaku.....

 

E ,a sada znatizeljni moj veliki prijatelj Ivan,pa onda drug Ivan ik,igor i ostali,evo vam,pa citajte :U odlicnim sam odnosima sa bivsom vlasnicom,jer je njenom ex muzu pripao auto,ali nema veze,tesimo se drugarski,pricamo,cujemo i tako,zaista divna zena,malo mi je zao,ali sta da se radi....i sada bez nepotrebnih pitanja.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...