Jump to content
FAS Goran
Branko 23

Alfa Romeo 147 1.6/120hp (ex Fiat Uno mondo 1.0ie)

Recommended Posts

Posto nikako da sednemo sa drugaricom, sto se mene tice - ne moras nista :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači počelo je opasno opremanje Alfice :) Ja bih uzeo mf uvek pre je tempomat u svakodnevnim uslovima jako malo može da se koristi, a ako putuješ dosta onda je već druga priča. Inače, možda opet iskoči neka ručica za 20ak evrića tako da vredi pratiti oglase svakako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji ce mu tempomat, ima lom nekih mackica za saltanje...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni taj tempomat nije nesto,sta znam,nego nasao sam jednu alfu kod mene u kraju ,ne znam lik,ubio je od zivota,navodno na parkingu ga neko udario,a sabijen sa svih strana(i svaki drugi oglas danas kada je auto lupan,pise udaren na parkingu obratite paznju na to),ima felne 16ce,ali one ruzne kao sto alfe imaju i 15ce isti model,onaj osnovni,lepsa mi moja sa ratkapnama nego te felne,e sad ta alfa ima dobar paket opreme,ima mf,ima tempomat ,mislio sam da mu ponudim moj volan i doplatim za taj mf,sta vas dvojica mislite (ivan,igor) :)  ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što da ne :) Njemu je ionako svejedno. Samo neka Ivan kaže kako ide na Alfi i da li ti takođe treba špulna kao što na Stilu ide kada ubacuješ mf.

Sličnu stvar sam ja hteo da uradim za farove kada je drugar gledao totalisanog Stila za 1800e koji je čak imao rupu u gepeku veličine 30x30cm. Pitao ja čoveka koliko bi hteo da mu se doplati za sva 4 fara da se zamenimo jer su novi i original i kaže 20e. Dolazim ja sledeći dan i kaže mi on uzela auto neka naivčina, nije video ni rupu u gepeku  :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hgahhahahah uzas ,ali uzas,jbga,ma tako cu da radim,e da to ne znam sta treba tacno,nisam radio,mogao bi Ivan to da proveri,i cak sam mislio njega da povedem :) ,samo nadam se da nece taj lik praviti problem,nesto da utripuje,jer on prodaje auto te prodaje i hoce u delove da je da,a video sam jos jednu sa felnama lepim,pa cu isto da ga pitam dam mu moje gume i doplatim,opet ima auto na tockovima i uzeo je neku kintu,a prodaje ceo auto i to za neke male pare ga daje,tako da felne mu nista ne znace isto ce ga prodati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li navigacija radi kod nas, znam da neke ne rade...

A tempomat je skroz dobra stvar ako imaš međugradske relacije malo češće.  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega jankovicu,nje fer da samo tvoj sstildza bude opste poznat na ovom forumu,kao extra beli stilo, :p

Buco,to mi je jos iz una originalna fiatova oprema,znas ono kada te zaustave cike u plavom :) e tu imam sve i stap za pecanje naravno,bambusov,mnogo jak :) i tako neku krpicu i slicno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da te zaustavljaju cike u plavom. Ne trebaju ti :D a o jacini stapa ne bih da proveravam koliko jak, verujem ti na rec :D gledam 147ice i sve vise i vise mi se dopadaju.. :D ali ova tvoja... :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ja sam video kod vas samo dve za ukupno deset dana jedna siva i jedna shampanj boja,ni zuta ni bela ni krem,znas verovatno na koju boju mislim,petovratna isti paket opreme kao moja,bas sve ,u odlicnom stanju jos JTDm motor,ma full i bas sam je zagledao,a ta siva sa 16cama felnama nije nesto.

danas sam ovu moju zagledao i ne volim je kao prosli auto,ali je stvarno dobra da je ne ureknem,mogu slobodno da kazem da je jedna od najboljih u kraju,jeste da nije full paket opreme,ali je sve kako treba,sve radi i sve sto je radjeno od veliki,mali servis,svecice,kocnice,sve iz originala,pa cak sam i gume za ausph stavljao iz originala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane ludjache :) :) Kad budes u Nisu javi se bar da ufotografisemo taj auto jednim kasvetnim telefonom, kad vec nemamo profy aparat! Oci me zabolese od ostrina ovih tvojih slika :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahhaha,imam ja i dobar nikon fotoaparat,ali skupe baterije :p  :p:P

danas sam malo isao da produvam dizne na alfici  nisam isao preko 180 ,cini mi se oko 5 i po hiljada obrtaja da je bilo u petoj ili 5,7 ne secam se,nisam je dugo vozio,tacnije ni ne vozim je puno,vozio sam i stildzu 1.6 i 1.8 mislim da alfa sa ts motorom ide bolje i sa ovim menjacem,ali zvuk ima daleko bolji od pomenutih vozila u toj klasi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stane bre,prvo mi resi volan,sta mi sve treba,a znam gde cu ga uzeti :) ,a drugo,za ovu navigaciju moram i antenu da jurim ? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj daj sliku celog branike prednjeg i zadnjeg :) nema mi Ivana da se javi,zna taj lisac dobro da resi sve,nego zaljubljen covek,razumem ga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kriv je sto ga nema,cak sam ga i zvao i nista,krije se covek i taman kada mi treba savet njega nema,a jurim po netu neku sliku i ne mogu da nadjem,a ona navigacija preskupa ,sto mi je okacio,zvao sam lika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...