Jump to content
FAS Goran
Branko 23

Alfa Romeo 147 1.6/120hp (ex Fiat Uno mondo 1.0ie)

Recommended Posts

Znaš ono kad Fata kaže Muji... Mujo... mali ti je...

 

Mujo: Mali ali tehničar... 

 

Fata: Ma... može biti i inženjer, al' je ba mali...

 

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uno je bio opasan autić, ali sad smo kolege po Alfama, i sve najbolje sa novim autom! :)

Čujem zovu te Đenka?  :secret:  :whistle: 


:laughing:  :laughing: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

offtopic: juce sam se vozio u puntu mk1, odmah sam se setio svog una mk2, koji je bio prethodnik ovom puntu, za neverovati, tako dovolno prostora pozadi u tako malim automobilima. svojevremeno, nas 4-oro odraslih+prtljag smo se vozili do CG i nazad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uno da je imao limariju kao punto kec,dvojka,ne bi mu bilo ravnog auta,tvrdim da bi bio bolji od golfa,posebno FIRE motor od 999cm3.

 

Slikaj Una tako kada mozes.

 

Sada vozim alfu 147,koja je u boljem stanju od una,ali nema dusu kao uno i nikada je necu tako voleti,bez obzira sto su svecice placene 400e,veliki servis sa malim plocicama oko 100000din itd.... i sto na alfi osim sijalica,nema fals dela,cak i gume auspuha koje su 20tak eura su original...,ali dzaba joj sve i brate malo vise gasa kao da je onaj zeleni vojni Iveko :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi bi da napreduju, a on jok, on hvali Una iz prošlog veka (bukvalno) i kudi Alfu da ne valja.  :laughing:  :laughing: 
I ako neki auto ima dušu, onda su to Alfe.  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secas se price da je far za Una bio oko 14,15 hiljada :) e to je ta prica,a alfa je toliko skupa iz originala da je to neverovatno,jbga,to sam dobio na poklon,malo na rate i tako :) i bio sam u nisu 4 noci i 3 dana i nisam ti se javio :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
540519_640759379284344_1206679883_n.jpg  558918_640779645948984_1385065842_n.jpg

 

999099_708817972478484_2112919377_n.jpg  1175365_383875478422703_1699784844_n.jpg

 

1604651_800070826686531_278346640_n.jpg  1366139129982.jpg

 

Malo nekih slicica,molicu prijatelja Ivana,druga Ivana ik,Igora i slicne njemu i onog iz Kg-a sto mi prati bivsi auto :p i tako slicne i Bogishu,ako ne gresim sto mi kudi bivsi auto ,da ne budu ljubomorni,vec da kazu Cika Bane imas lepsi auto i ako nema alu felne koje cekam da kupim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahha ajd' na crtu da vidimo čiji je bolji   :harhar:

Inače, rekoh ti već davno. Alfa je bombonica, samo je čuvaj kao i do sad i ima da se nauživaš sa njom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahha,nego pre dve godine,neka bolje kada grebu :p ee opet vi navodite kolo na zenske neke,ja sam ozibljan :)

Igore proslo me to,a moze,ako izugubim ti meni mmmm pun rezervoar goriva :p:P:p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi izgubio ako uzmemo u obzir moju vožnju  :laughing:

Ne znam ni da li sam ga nekad i stisnuo od nule, uglavnom dodam gas u preticanju i kada hoću da ga produvam na većim brzinama i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možemo mi na ćevape odmah, da ne gubimo vreme na jurenje  :laughing:

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...