Jump to content
FAS Goran
neshaoct

FLCS u Zrenjaninu

Recommended Posts

A sto ne povedes klinca?Jel se i on stidi da se vozi u skodi? :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne stidi se, zna on sta valja :harhar:

Vidi, izmedju druzenja sa nama zamlatama, i dva rodjendana njegovih skolskih "drugarica", naravno, izabrao je njih. Mada, posto mi je to rekao sinoc, mozda se i predomisli, jer rodjendani pocinju u 18h, a mi dotle nema sanse da se vratimo <_<

U stvari, ako mislite da cemo se vratiti do 18h, recite, bas je hteo da ide, ali ja ne bih da mi kuka u sred zurke kako hoce za BGD.

Bokija, tebi obavezno moram da dam mapu, jer nema sanse da me stignes. :harhar::harhar::harhar:

Edited by Bajker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bajker junior hoda ulicom, a na putu pokraj njega zaustavi se auto.

Muškarac srednjih godina spusti bočno staklo i povika:

- "Mali, ako uđeš dat cu ti 20 eura!"

Dječak pocrveni, ljubazno ga odbije i nastavi hodati.

Nakon nekoliko metara, vozač opet zaustavi auto pored dječaka:

- "OK, što misliš o 30 eura, dodam još i vrećicu bombona?"

Dječak nešto odbrusi tipu i još vise ubrza hod.Međutim, malo dalje automobil ga opet sustigne i muškarac mu se ponovo obrati:

- "Mali, ovo je moja posljednja ponuda, 50 eura i slatkiša kolikogod možeš pojesti. Samo uđi, molim te!"

Dječak zastane, osvrne se oko sebe i polako priđe autu:

"Slušaj tata, ti si kupio tu glupu Skodu, sad se fino sam vozi u njoj." :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, super je vic, samoooo.... U ORIGINALU JE ZA YUGO ZASTAVU, FABRIKU - CERKU FIATA

:harhar::harhar::harhar:

A da vas ja nesto pitam: jesu li vam odstampali na poledjini user - manuala red voznje GSP-a? :rofl:

Edited by Bajker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw je*ano je peci roshtilj po tolikom vetru :S

Evo danas duva ovde kao nechitav ...

Edited by Dejan_Zr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, super je vic, samoooo.... U ORIGINALU JE ZA YUGO ZASTAVU, FABRIKU - CERKU FIATA

:harhar::harhar::harhar:

A da vas ja nesto pitam: jesu li vam odstampali na poledjini user - manuala red voznje GSP-a? :rofl:

U originalu je za daciu. ;)

A o user manulau cemo da razgovaramo kad nam dokazes snimkom ili uzivo da si sa SDI-jem uspeo da uhvatis zeleni talas na minimum 3 semafora za redom. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazi, mada tesko, jedino da vozim sporije - na svaki stignem prerano :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje! Da li se Novosadjani okupljaju negde pa svi zajedno idu za Zrenjanin ili ide svako za sebe?

Ako se okupljaju onda jel moze informacija kad i gde?

Ide li ustvari ko osim mene iz NS? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, Neso, hoce li biti dovoljno 30-ak primeraka ovih mapa grada, koliko auta krece iz BGD-a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dacu 2 Woodoo-u, trebace mu. Dok stigne, zaboravice gde je stavio prvi primerak :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovoljno je da pratimo dim koji ostavlja Bajkerova Skoda,i nema frke. :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, neka neko ponese plinski rostilj, izvor imamo. Jel tako, Bokija?

:innocent:

Edited by Bajker

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahaahahha.... salata nam ne treba s obzirom da ce meso imati blagu aromu kupusa hahahahaha :rofl: :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje! Da li se Novosadjani okupljaju negde pa svi zajedno idu za Zrenjanin ili ide svako za sebe?

Ako se okupljaju onda jel moze informacija kad i gde?

Ide li ustvari ko osim mene iz NS? :mellow:

Idemo joca vrag i ja, odlučili smo. Čekamo još ChobbyNS da se javi da ide sa nama. Jednim kolima. Za sada je poslednji predlog da se nađemo na AVIA pumpi pre 11h da bi krenuli u 11h preko Budisave i Đurđeva, ako ide još neko svojim kolima. Dulegti se javio da će verovatno ići i da mu odgovara okupljanje na AVIA. Organizatori su tražili da zainteresovani popune formular na prvoj staranici, valjda prva poruka. Ima link.

Otišli bi u centar Zrenjanina, tj. na parking u blizini, gde će se naći Zrenjaninci i Beograđani, oko 12h.

Baš bi neki Zrenjaninac mogao da odgovori na poruku:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=43539&view=findpost&p=704332

Da li oko Trga Slobode i Skerlićevom može da se dođe do tog označenog parkinga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako ne shvatam zasto preko Budisave i Djurdjeva?

A ako se nalazite na Avia pumpi onda bih i ja isao sa vama ali svojim kolima.

Jos mi ne ulazi u glavu taj navedeni put,pa zar nije jednostavnije direktnim putem za Zrenjanin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Novosađane,

Skerlićeva nije prohodna, to je sada pešačka zona. Do parkinga iz pravca NS se ide ovako:

wZp9J.jpg

Nikako ne shvatam zasto preko Budisave i Djurdjeva?

Deo puta prema ZR do žabaljske raskrsnice se rekonstruiše, pa preko radnogog dana nije moguće tuda proći. Ne znam za vikend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Put od kacke petlje do zhabaljske raskrsnice je ZATVOREN od 6:30 (ili 5:30) pa sve do 17:30... Ne znam shta tu nije jasno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

e momci i cice ja necu moci doci :wallbash: ............tako da vam zelim lep provod......pa cu se potruditi da na sledeci skup dodjem i upoznam vas..... :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...