Jump to content
FAS Goran
neshaoct

FLCS u Zrenjaninu

Recommended Posts

Da su vam je ponudili za pare koliko sam je ja platio, vi ne bi ni dosli na FLCS skup, pa ni po cenu rostilja. :harhar: Meni je Skodilak samo stepenica do Crome, a ona ce se pred leto razbaskariti ispred moje zgrade :yes Inace, skoda znaci steta i na poljskom, pa ako nekom treba neki prevod sa poljskog (cuo sam za neke dvocilindricne FIAT-e :rofl: ) tu sam. Na primer, kao mom drugaru kad mu je na 126-ici iskocila svecica iz bloka kao cep iz sampanjca (i to sam JA vozio) :rofl:

Inace, dobro je da idem Skodom u Zrenjanin da bar neko ima da javi AMSJ-u gde ste ostali u kvaru. :rofl::rofl::rofl:

Nego, ajde svi sutra na davanje krvi i pasulj, pa se oporavljamo iduce subote uz rostilj :doc:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=43536

Edited by Bajker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam cuo da u Bechkereku ima puno lepih devojaka , pa ne bi bilo zgoreg da se domacini potrude i da od skupa ne naprave generalnu probu gey parade :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domacini ce da vas puste u grad pa cete vi sigurno naci neshto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam inace d.davalac krvi . Pre nekoliko da na sam bio ! :welcome:

Nisam neki poznavalac stranih jezika pa bi se i ja verovatno "za...o" za Skodu ! :thumbsup:

"Danas" i mesoviti skupovi ne garantuju ... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam došli! Ništa nismo uradili ako ne bacimo dosta masne slanine na roštilj i ne zalijemo pivom :) Osim mađarica ovde ima i sjajnih rumunki, slovakinja......... :thumbsup:

A devojke iz ZR jedva čekaju... Da li mi ovde pričamo o okupljanju ili o vašim fantazijama?

Momci samo da vas obavestim da je Motel prilično ruševan, i u lošem stanju, tamo devojke nećete naći, naročito ne subotom - subotom se odmaramo od noćnog provoda ne bazamo po motelu.

Posle roštilja prošetajte po centru grada, sedite u bašticu nekog kafea, možda se i sretnemo...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste. Dobrim devojkama roditelji kazu: ako do 2 ne budes u krevetu - dodji kuci!

:innocent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dadadad... stari dobri.... sta palvusa uradi ujutru kada se probudi....umije se i ode kuci.... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opa, već druga seksualna tema na forumu za samo 3 dana :roleyes: Pa posle neka neko kaže da nas ne dotiče gej parada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Pa posle neka neko kaže da nas ne dotiče gej parada :)

:rofl: :rofl: :rofl:

Pogledaj i pesmu u sidebar na naslovnoj strani koju sam postavio pre 20 minuta... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako god okrenes Bokija na kraju naje_e.... :rofl:

...Pa posle neka neko kaže da nas ne dotiče gej parada :)

:rofl: :rofl: :rofl:

Pogledaj i pesmu u sidebar na naslovnoj strani koju sam postavio pre 20 minuta... :D

mani se Neso , mrmoti s B92 ce nas tuziti da smo pevali neprijatne pesme o Brankici , jer je mozda i ona derpe, a za to nam sledi do 10 god.... :thumbsup:

Edited by mane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boze Darooo, pa poodavno se dobre devojke ne traze po hotelima, pogotovo u prestonici.... :thumbsup:

Druzhe ovo shto mi zovemo motel je prostor sa travnjakom za roshtiljanje,ima parking,terene za fudbal,tenis i kosharku... ;)

Nije to motel (onaj pored puta) na koji ti mislish ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa daj nam tacnu adresu da nadjemo GPS-om a ne da bude....E,DA TI OPEREM SAJBU????? <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boze Darooo, pa poodavno se dobre devojke ne traze po hotelima, pogotovo u prestonici.... :thumbsup:

Druzhe ovo shto mi zovemo motel je prostor sa travnjakom za roshtiljanje,ima parking,terene za fudbal,tenis i kosharku... ;)

Nije to motel (onaj pored puta) na koji ti mislish ;)

Druze....ako Dara kaze da je motel rushevan i u oronulom stanju i da devojke ne bazaju po njemu nocu, ne znam sta bi drugo zakljucio nego da se radi o oronulom motelu .... tesko da prostor s travnjakom moze da bude rushevina uglavom je to termin za zgrade u loshem stanju.... :thumbsup:

U svakom slucaju bice lepo na, u, ili pored motela..... :w00t:

Imamo GPS u glavi, kao prosli put :thumbsup:

Ja idem s Nesom, on ce biti sponzor romske manjine na raskrsnicama ako ne bude znao put.... :thumbsup:

Edited by mane

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mane: Ja nznm shta je tamo rushevno al' dobro,icicu da ga slikam u ponedeljak da vidite shta je to ;)

@Bokija: Inache Kole i ja cemo vas sachekati kod restorana TROFEJ tako da vam nece trebati GPS,to vam je jedno 10-ak km od ZR iz pravca BG... Pre Stajiceva i Echke,sigurno ste chuli za njega ;)

E da,to mesto se zove "Motel Shumice",inache niko ga ne zove "Shumice" vec "Motel"

Vreme za subotu: Ceo dan oblachno uz temperature do 26 stepeni...

Super temperatura,samo da nas ne zeznu ti oblaci i donesu nam kishu :S

Edited by Dejan_Zr

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ mane

Da razresimo misteriju, u pravu smo i Dejan i ja. U pitanju je izletiste koje mi zovemo Motel, zato sto je tu i motel koji je nekada bio lepo mesto za "dnevni odmor" a sada je poprilično ruševan, prozori polomljeni, pun smeća i ne radi... Tamo možete samo pacove da pronađete....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...