Jump to content
FAS Goran
neshaoct

FLCS u Zrenjaninu

Recommended Posts

HNNzJ.jpg HNQ3S.jpg

HNSz0.jpg HNV39.jpg HNXyi.jpg

Subota 25.09.2010., idemo u ZR, malo da vidimo grada, malo da posedimo, a pravićemo i roštilj.

:thumbsup:

Roštilj ćemo praviti na izletištu kod Motela Šumice:

84FKS.jpg 3V7E0.jpg

Od Beograda imamo najviše 70 Km u jednom pravcu.

Fiat-Lancia Club Serbia daje po automobilu 500 dinara, bez obzira da li je neko član Kluba ili je samo član Foruma. :thumbup:

Imajući u vidu blizinu ZR, i činjenicu da vas može biti po dvoje u automobilu i ovih 500 dinara koje daje Klub, trošak za sam put ne bi bio veći od nekih oko 300 dinara po čoveku.

Pored toga, u samom gradu ćemo skupiti od svakoga po nekih 300 dinara i za te pare kupiti mesa, sokova, pića...sve što nam treba za roštilj. :thumbup:

Vreme polaska iz Beograda biće negde pola 11...sa parkinga kod Intera, tj. tamo gde uvek imamo redovna Okupljanja...

Počnite da dolazite oko 10:00...i do nekih 10:15 da se svi skupimo...kako bi krenuli najkasnije u pola 11

18696682.th.jpg

Vi treba u ovoj temi da napišete jeste li zainteresovani...da vidmo okvirni broj ljudi koji bi išli. :thumbup:

U tom cilju, bilo bi dobro da popunite formular koji je Dovla napravio :thumbup: :

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/okupljanje.html

Edited by neshaoct
precizirana satnica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto meni prilike da se pojurim malo sa lepim madjaricama,dosta mi bre ovog dlakavog Bokija i Chele... :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobordošli, čekamo vas :welcome: .

Hvala :welcome: -bolje Vas nasli :thumbup:

Gledam :coffee: ove fotke Zrenjanina,iz Neshinog posta

definitivno nema ni manjeg a ni lepseg grada od njega :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je da cu biti u ulozi domacina!!! :))))

Nego,ona fontana na slici,to nije Zrenjanin koliko ja znam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodajte i mene na spisak!

Jedino ako ćuskije budu padale ili neka slična viša sila pa da ne idem!

Da li treba rostilj da nosimo i ostali pribor?

Pitam jer mislim da mi je predsednik namenio tu funkciju pa da stoga budem ruski dobrovoljac i samo pristanem na to! :ouch::thumbsup:

Ja pogledah prognozu u RHMZ, piše kiša!

Edited by malac1971

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je da cu biti u ulozi domacina!!! :))))

Od tebe se očekuje više :thumbsup: , da pokažeš 500.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je da cu biti u ulozi domacina!!! :))))

Od tebe se očekuje više :thumbsup: , da pokažeš 500.

Huh,videcu,nishta ne obecavam za malishana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ona fontana na slici,to nije Zrenjanin koliko ja znam :D

Nađoh je na Internetu, pisalo ispod slike da je Zrenjanin, ali ipak vi zrenjaninci bolje znate...ko zna zašto je to pisalo ispod slike... :thumbup:

Da li treba rostilj da nosimo i ostali pribor?

Ćumura imamo od prošlih roštilja, tako da ću to poneti. Poneću i jednu moju rešetku za roštilj (mada nije ništa posebno velika).

Verujem da će Kole organizovati još jednu rešetku, ili...ako imaš ti neku...ponesi.

Trebaće nam još samo hvataljka da okrećemo meso koje se peče i to je otprilike to. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazim sa Bajker Juniorom 99%, a za mesto u kolima - naravno, tako su i mene vozili na prethodni rostilj ljudi dobre volje, nemoj da se stidis, svoji smo, nego sedaj u bus 25-og i pravac BGD!

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko bude hteo da vidi Ficka,po zavrshetku roshtilja,mocice da dodje do mene da mu pokazhem lepotana ;)

Inache ja sam iz Echke,a to je prvo selo na putu ZR-BG tako da vam je usput...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodji do BG-a, odavde ce biti mesta kod nekoga u kolima.

Rado bih išao, ali mi je auto trenutno ispustio dušu :thumbdown: . Ako ima dobrovoljaca iz Bg da me pokupe tu sam. Inače odlično poznaje Bečkerek i imam puno poznatih ako nešto zapne. Javljajte se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam došli! Ništa nismo uradili ako ne bacimo dosta masne slanine na roštilj i ne zalijemo pivom :) Osim mađarica ovde ima i sjajnih rumunki, slovakinja......... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...