Jump to content
FAS Goran
mancicp

A sad malo ja, i moja Kappa 20V Turbo

Recommended Posts

DSCN2914.jpg

sutra dolazi kuci

LESLI SE VARĆA KRUĆI!

Ne zameri Mančiću, ne znam što mi ovo pade na pamet, ali veruj mi da sam iskreno srećan da se ovakva "zverina" ponovo mota po klubu! U zdravlju i veselju da se navozaš i da daš Njuškici jedan krugthumbup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prava azdaha :devil:

Edited by genca

Share this post


Link to post
Share on other sites

I naravno ni danas nije gotov, ali sam se zato naslusao patetike kako su se polomili od posla, da bi kod drugog bilo duplo skuple, da sto sam ja smirglao auto za poliranje i sklapao nije bilo od pomoci nego da sam vise smetao i da su oni to sve mogli mnogo brze da odrade. Naravno svrha cele price je da je trazio da dam jos para i to ne za firmu nego za radnike (moje drugare inace) koji rade za platu i to jedva skrpe 300-350e.

Nadam se da sam uspeo da mu objasnim da para nema, a ako se bude pravio pametan moracu da ga posetim da sam ipak Surcinac a i Heroj moze da mu slomi ruku :thumbup:

I za kraj, sutra definitivno dovozim auto kuci pa makar ga gurao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mancicu, ce im slomimo po ruku gratis :) Xepoj casti ;)

samo nek bude tip top za new now, da objasnis "traktorima" kako se to na plin vozi :):thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a znaci ti si se kuvao uz kosutnjak sa bojketom :) hehehehehehe :harhar: :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites
...a ako se bude pravio pametan moracu da ga posetim da sam ipak Surcinac

ee svaka ti dala komso za ovo :thumbsup: :e neka si mu rekao,kako zajebavaju,uzas :thumbdown: al zato kad stigne kappa u surcin bice najbolji auto u surcinu :unworthy: ubedljivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega Loodilo izgleda da cemo morati da ponovimo onu voznju iz Kosutnjaka pa da se podsetis kako plin "kuva".

Nek je sa srecom zavrsetak radova na Kapi i da te dugo sluzi.Upravo se razmisljam da nesto takvo ubacim u svoju "flotu".Fali mi jedna brza limuzina sto Kapa 20VT svakako jeste.Pozdrav!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

NAPOKON!!!

Lesi se vratila kuci, ali prvo je pao test od 100km da sve legne :thumbsup:

Otkrio par sitnica koje treba srediti a to su: izduv jer negde lupa, sijalica u desnoj prednjoj maglenci, i izgleda da je akumulator dumro.

Sutra, letnje gume, provera trapa (ne vuce ali za svaki slucaj), generalno ciscenje i ako nahvatam drugara da mi sredi klimu.

Slike sutra posle pranja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e vala, nisam nista pisao do sad da ne ureknem ali sam cekao da izadje kao da je moja

prijatna voznja koleZa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

NAPOKON!!!

Lesi se vratila kuci, ali prvo je pao test od 100km da sve legne :thumbsup:

Otkrio par sitnica koje treba srediti a to su: izduv jer negde lupa, sijalica u desnoj prednjoj maglenci, i izgleda da je akumulator dumro.

Sutra, letnje gume, provera trapa (ne vuce ali za svaki slucaj), generalno ciscenje i ako nahvatam drugara da mi sredi klimu.

Slike sutra posle pranja.

I još jednom.... :unworthy: :unworthy: :unworthy:

Ni meni auto nije vukao u stranu nakon udesa i opravke, al ako - uradi ti reglažu za svaki slučaj! :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam jos stigao ni da operem auto, a ni klima nece biti gotova jos par dana slomnjen je "PRESSURESTAT" pa sad i to treba da nabavim, trap proveren i jos jedno iznenadjenje levi produzetak letve ima malo lufta a fabricki ne postoji zamenski deo pa cu morati nesto da kombinujem sa druge letve koju imam a izgleda da je dobra.

Sutra pocinje ribanje i lickanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

za presostat vidi sa Goranom, moguce da ga on ima..

hoce biti spreman za NS?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pele šefe ne bih da hejtujem ali bolje ti lađu pretresi još malo ovde po BG, pre nego se uputiš za NS :whistle: Ima mesta verovatno kod nekoga sa klimom u putu za NS za obojcu :thumbup::welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide za NS makar i bez klime, a sa letvom nije nista atrasno za sada.

Otisao da ga perem (mislim auto) i kacim slike za par sati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate mancicu, sta da kazem osim FABRIKA!!!

Svaka cast na strpljenju i odradjenom poslu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...