Jump to content
FAS Goran
Terza

Instalacija navigacije na telefone koji imaju GPS / mape

Recommended Posts

Bojane , to sam vec sve isprobao verovao ili ne ! Na kraju sam i uklonio one moje mape (SCG - ADRIA) u stavio sam samo mapu europe , pokusao da je reimenujem ovako ili onako i nema sanse da je vidi ! :thumbdown:

Iskombinovao sam se sa ovom mapom sto sam gore vec napisao, jedino me buni sto ne mogu direktono da zadam rutu od beograda do nekog daljeg gradica u grckoj, vec moram onako ''pesaka'' da bodem one zastavice na relaziji Beograd - Evzoni (jedna ruta) i nakon toga Evzoni - Lefkas (druga ruta). Znaci umemorisem dve rute i lagano, kad odradim jednu, ucitam drugu i skacem u more posle :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda si definitivno skinuo loš mapu ili zaključanu. Ovo kako opisuješ sad da ti radi je ok, ne može bolje pošto su 2 raznorodne mape u igri kojima fale spojevi. Zato sam i pomenuo europe 2012.20 mapu, ona rutira od kuće (zrenjanin) do polihrona bez greške. I još jedna zanimljiva stvar, europe city navigator 2011.xx i europe 2012.20 imaju više points of interests u sebi nego recimo zasebna autodrive hellas 1.97 koju sam probao. Dobro je da si se snašao, Lefkas ..... :thumbsup: ....... blago tebi. Napiši jedan putopis po lefkadi ako te ne mrzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari!

Evo mene opet...U medjuvremenu sam Nokiu N97 zamenio sa E72...

Pa ako neko moze ponovo da postavi onaj link,sa pocetka teme,sa uputsvom,instalacijom garmina i mapama jer vecina linkova vise ne radi?

Sutra bih trebao da putujem za Bosnu,pa bi mi bilo veoma korisno...Unapred HVALA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest gall

a jel ima neko upustvo za instalaciju garmina na htc tattoo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kol'ko ja znam, nema garmin za android, ali ima iGO :thumbsup: neki se kunu da je bolji od gamrina :)

proguglaj malo, naci ces o'ma :)

ja cu u toku dana ganjati iGO za wildfire s, pa ako sta nadjem, cu te obavestim :)

@vuchina - to ja zato sto ides u Bosnu, inace nista ;P salim se, naravno :thumbsup:

Edited by Xepoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad cu ja da bacim upload pa kad bude gotovo stavicu link za igo android.

Tu su sve mape iz 2011 a apk instalaciju ces naci kod naseg drugara gugla :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se do sada na svim telefonima iGo bolje pokazao od Garmina... thumbup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje,lepse izgledaju mape a i provereno znam da na garminu fali dosta ulica koje sam na igo nasao a na oba su poslednje mape.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@chobby - aj´ taman da ti ćornem mape, jer je kod mene izgleda 2009 god :)

ja sam našao za 320x240, 320x480 i 800x480, sve upakovao u foldere sa uputstvima, čekam tvoje mape, pa ću onda to da podelim :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha,ja tek sad skontao da su moje mape 2010 q3(valjda treci kvartal),malo sam se zajebao :whistle:

Ali svakako cu ih uploadovati pa kome treba da moze da skine.

Trenutno je na 25% upload.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ja mislim da su te mape dobre, evo na ovim mojima imaju ugrinovci ucrtiani, svaka ulica (osim moje naravno) :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha,ja tek sad skontao da su moje mape 2010 q3(valjda treci kvartal),malo sam se zajebao :whistle:

Ali svakako cu ih uploadovati pa kome treba da moze da skine.

Trenutno je na 25% upload.

Oce l' biti tog Iga? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

instalirao sam garmin xt na samsung omniu pro ,samo mape srbije i crne gore,,e sad imam 2 pitanja,kako da trazim neje druge mape i kako da se ubace u telefon i dal gps mora ici preko mreze il :blink:  moze mreza mts,da se iskljuci,

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko može ponovo da pusti link sa uputstvima za instalaciju garmina? Može i na PM...oni linkovi od ranije ne funkcionišu :thumbup: .

Ja imam nokiu e52, na kojoj već ima garmin i radi dobro, ali sada ću morati nešto da restartujem mob, i koliko me sećanje od ranije služi, posle toga neće raditi.

Takođe bih trebao sestri da ubacim navigaciju na samsung galaxy ace. Što se toga tiče, isto bi dobro došlo neko uputstvo(vidim da ne postoji garmin za android, ali bilo kakva druga varijanta koja funkcioniše).

Hvala! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je Chobby vec 2 puta (da ne kazem) slag'o,:harhar:

evo ga, iGo za Android :thumbsup:

u zip-u je sve odvojeno na 3 foldera, za rezolucije 320x240, 480x320 i 800x480...

to je to :)

ubacicu i garmin ponovo na ovaj sajt (mislim da ovde nece crkavati linkovi) ali mi je upload iz nekog razloga umro! :)

upload_speed.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...