Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat Stilo - često postavljana pitanja

Recommended Posts

To Mića simbolično najavljuje (i prilagođava se) saradnju Fiat-a i Renault-a. Tako da u bliskoj budućnosti očekuj još takvih izuma.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale misliš na ove tačkice ?

 

 

Jel ovo sto nema zvuka namerno da necujemo da ga palis pomocu kablova sa belorusa :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ja imam Active / Actual i imam sve to + daljinsko + kozni volan i rucicu :p

E da,imam i fabricki spojler ;)

Dzaba kad nemas motor :p:P

 

 

Nemam ni termostat od Renoa 4 :harhar:

 

 

OOOOOOHOHOHOHO

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jel ovo sto nema zvuka namerno da necujemo da ga palis pomocu kablova sa belorusa :) :)

 

 

Takav zvuk se dobija kada se zamene nosači motora. Kao u biblioteci, tiho.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi jel zna neko kako se skidaju vrata donje kasete (glove compartment) na Stilu? Postala su lepljiva i zbog toga sam poceo ruke u crno da farbam a, ne mogu lepo da se operu dok su namontirana.

 

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam to i prskao sam i skida ali posto sam ja malo krupniji covek (i u tezini i visini) to ribanje ispada haoticno pa sam dosao na ideju da skinem vrata ali ne vidim nigde kako se skidaju.Vidim da dole imaju srafovi isto tako da vrata imaju neke plastike koje prolaze kroz vrata dole ali nigde ne pise konkretno sta skidam a ne bih da ih zajebem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ili nadji nekog manjeg ili uzmi sam pa poprskaj sa toplom vodom i istrljas sa praskom za ves i tako par puta u krug i skinuces sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi...aj jedno pitanje. Ne mogu da nadjem temu...elem,uzeo sam neki vufer i pojacalo, pa me cisto zanima kakav je nacin povezivanja na fabricki kas? Necu da menjam kas jer je muzika skroz ok. Hvala Unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drustvo!

Multijet mi veceras naprasno izgubio snagu u sred voznje,bez ikakve najave.Nikakvu gresku ne izbacuje,na leru sve ok,takodje prima gas u mestu i ide normalno u vise obrtaje,zvuk motora normalan,nema dima.

Posle sat vremena vuce normalno,kako u nizim tako u visim obrtajima.Proverio sam servisnu i vidim da je filter goriva menjan pre 20kkm,svakako cu prvo to promeniti.

Cemu jos da se nadam? %29.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema potrebe da isto pitanje ponavljas na vise mesta po forumu.

Odgovori na pitanje se nalaze u odgovarajucij temi: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/39541-fiat-stilo-jtd-problem-sa-snagom/page-34#entry1188592

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam promenio sijalicu reko ajde da dam kontakt da vidim da lije sve uredu pa da stavim poklopac fara ako je sve kako treba.Dam kontakt izadjem napolje da vidim i paznju mi privuce ovaj zvuk iz dela gde je kutija od akumulatora.Vise desno dole je jaci zvuk.ne znam sta se tu nalazi ispod ali zvuk iritira evo i klipa pa ko moze da raspozna neka mi kaze sta moze biti.Znaci kada se da kontakt cuje se taj zvuk https://www.youtube.com/watch?v=5DIqYtSFS9U&feature=youtu.be

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na vozacevom sa te strane ne radi to stelovanje po visini sto se podesava iz kabine.Ali to nisam ranije primecivao,Ako hocu da ga menjam moram skidati far jel tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako se meni čuo ele.motorić fara kad je riknuo i ne mora da se skida ni brank ni far da bi se promenio, bar ja nisam skidao. Pisao sam u odgovarajućoj temi kako sam ja promenio motorić fara bez skidanja branka i fara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozim Fiat Stilo 1.6, 2001. godiste, plin/benzin. Jutros sam dosao normalno na posao, i ostavio upaljen radio (sto mislim da nema veze sa mojim problemom, videcete i zasto). Kada sam posle sat i po dosao i hteo da ponovo upalim, akumulator je samo verglao, a radio je i dalje bio ukljucen, plus su radili farovi, kao i svetlo u autu. Akumulator normalno vergla, tako da verujem da nije do njega. Zvao sam nekoliko majstora, pominjali su mi svasta, od alternatora (sto sam nekako odmah otpisao), preko toga da je problem u kodiranom kljucu i da probam rezervni, do toga da nemam  goriva (napunio sam do vrha plin pre 2 dana, presao 30 km plafon, merac pokazuje da je pun, a benzina ima negde na granici da se upali lampica). Da li je neko imao slicnu situaciju? 

 

Ako nisam postavio pitanje na pravom mestu - prastajte i premestajte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugasi se sve sem lampice za akumulator i, sad sam primetio, ovoga za EOBD page.h91.gif, svetli zuckasto ili narandzasto u onoj MAR poziciji. Nije mi smetalo do sada, valjda nisam toliko blesav da ne primetim da se do sada pojavljivalo. A koliko vidim, to ne bi trebalo da bude razlog da ne moze da se upali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...