Jump to content
FAS Goran
NenadAleksic

Registracija i prevod, Ugovori, osiguranje, kasko

NAJBOLJE KASKO OSIGURANJE U SRBIJI  

136 members have voted

  1. 1. Koje kasko osiguranje je po tebi najbolji izbor?



Recommended Posts

Meni je pre desetak dana najbolju ponudu dao Wiener - 36400 din (full kasko bez učešća u šteti) sa svim mogućim popustima ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali nazalost dizel je 2.000 eura skuplji, pa je skuplje i kasko osiguranje za njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je Wiener prošle godine dalo jeftiniju ponudu od DDOR za, čini mi se, tri hiljade dinara.

 

Ata to što su ti rekli je suludo. Imao je poznanik sličan problem sa Uniqa. Traži ponude drugih. Ne može auto da bude skuplji posle godinu dana u odnosu na cenu kad je bio nov.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali nazalost dizel je 2.000 eura skuplji, pa je skuplje i kasko osiguranje za njega.

Ata izracunaj koliko teba da smanjis potrosnju da ustedis za razliku u ceni kaska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio sam danas ponudu i od Wienera (koju nisam mogao odbiti) ... 33.500 za kasko sa 50e ucesca., mada sam cuo i da je Delta Generali dosta povoljan, ali kod njih ne poznajem nikog...

 

Registracija me je izasla 12.899 kod Euromastera.

 

 

 

@Bojan

Usteda na gorivu je skoro zanemarljiva, jer za registraciju, kasko i godisnji servis treba dati skoro koliko i za gorivo za celu godinu... ili je gorivo jeftino ili je sve ostalo skupo!

 

... al je zanimljivo takmiciti se ko manje trosi... i pisati o tome ... kao i o fudbalu, politici.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ata , jesi li dobio vikend na Rtnju ?

Nije loša ni ponuda DDOR Novi Sad  http://www.ddor.rs/stanovnistvo-proizvodi/osiguranje-od-autoodgovornosti/      http://www.ddor.rs/stanovnistvo-proizvodi/kasko/     

uz osnovno osiguranje se dobija obuka u Nakak-u  http://www.navak.rs/, uz Kasko idu druge pogodnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto trazim najpovoljniju ponudu, onda se rado odricem dodatnih "nagrada", za rad jeftinije premije.

 

Umesto da mi ove godine bude povoljnije, kako su obecavali... ove godine sam trebao da platim skoro 10.000 dinara vise za iste uslove osiguranja -  "zbog povecane kataloske cene vozila"... tako da cu 99% ove godine napustiti DDOR i uzeti kod Wienera, jer su mi ove godine oni da linajpovoljniju ponudu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio sam danas ponudu i od Wienera (koju nisam mogao odbiti) ... 33.500 za kasko sa 50e ucesca., 

jel 50e bez obzira na stetu ili minimum 50e i te fore?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bojan dim. baca neku magiju na osiguravajuća društva. Od najjeftinijeg kaska na forumu on dobije ponudu 2000-3000 din povoljniju. Svaka čast.  :unworthy:

Edited by jovancha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na osnovu njegove ponude možete svi tražiti istu. Samo je pitanje po kom osnovu je on dobio popuste jer postoje neki popusti na vozački staž, vašu ičnu istoriju udesa i slični popusti na koje ne možete uticati, ali postoje i popusti "na lepe oči" na koje možete uticati itekako. Ja sam dobio popust 40% kada sam osiguravao treći auto... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa meni su da liziro racun na koji mi banka nece uzeti proviziju, veze svuda treba imati :-)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je toliko izašlo prošle godine ;) i to u osiguranju koje mi je dalo najskuplju ponudu kada sam ih zvao telefonom.
Srbijo majko!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...