Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Verovatno ga svakodnevno zovu ljudi i pitaju da li se drogira  :laughing:

Ali stvarno je čovek genije. Zamislite samo nekog ko ima samo Juga iz 80ih, ail ga čuva, dao 100e na registraciju i sad će da ga da za felne 15ice koje će da okači na zid da ih gleda i ta peć da mu ne bude hladno dok ih bude gledao  :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po čemu to su one tako kvarljive? Znam gomilu ljudi sa GT, niko nema nekih posebnih problema.

sent from LG 4X HD frižider using TapaTalk2

Edited by TheWickerMan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda nisu kvarljive, ali kad je prodaje za te pare mora da je fino odrzavao i da je ulagao u nju .... pa sad pri prodaji ili je odbio troskove odrzavanja ili cenu auta ... video sam jednu alfu 159 staru 5 godina, sa oko 150000 na satu, covek koji zivi i radi preko je za nju platio 8000 ... a ovde ista takva ima za 6000, to valjda govori nesto 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ove Alfe GT kakva cena takvo ce i zadovoljstvo da bude ... kuca - majstor, majstor - kuca, a izmedju toga prodavnica auto delova i otpad

+1

pa posle ide prica kako se Alfe kvare i kako se vlasnici raduju kad je nekom uvale :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda nisu kvarljive, ali kad je prodaje za te pare mora da je fino odrzavao i da je ulagao u nju .... pa sad pri prodaji ili je odbio troskove odrzavanja ili cenu auta ... video sam jednu alfu 159 staru 5 godina, sa oko 150000 na satu, covek koji zivi i radi preko je za nju platio 8000 ... a ovde ista takva ima za 6000, to valjda govori nesto

Dobra 159 je i kod nas 8+. Ako si izbirljiv i hoćeš lepu opremu, onda i više.

To je ako kupuješ auto za sebe. Ako ga kupuješ zbog komšiluka, radi posao i ta za 5-6. :-D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nidza

 

toja i pokusavam da kazem, ja kad sam kupovao svoj auto i kad budem kupovao sledeci, gledam takav auto da moze da se vozi, a ne samo da se ulaze i da se gura kod majstora, normalno necu da kupim nesto gore od Punta, ne mogu sa kakvog takvog konja na magarca, pa me zanima sto noviji Stilo, naravno dizel, 6 brzina, po mogucstvu sa 5 vrata i panoramom ... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...