Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Slažem se, ali ako već nije, ne treba sad da kudimo auto samo zbog toga. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaobici ga u sirokom luku, drugaru je ostala boja po prstima od prasine od farbanja, nema gde nije farban, a unutra je stvarno ocuvan, zamajac lupi na paljenju, a prodavac je mentolcina nevidjena.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ti iz Valjeva su kraljevi... Skoro sam imao slucaj da idem sa prijateljom da kupimo jedan Iveco.Daily, na telefon prica pricu samo.tako, kad smo dosli u Valjevo ja iz Nisa a prijatelj mi iz Dimitrovgrada ono ocaj zivi! Udaran napred, pozadi katastrofa jos mi nije dao da probam, kaze prvo cenu da se dogovorimo pa onda moze da se proba... Cirkus! Nikad vise tamo ne zelim da odem jer su prevaranti samo takvi! ! !


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I onda izgubis toliko para i zivaca trazeci jedan jedini kulturan auto!

E zato ljudi gledaju ove skuplje automobile jer kao bolje pljunuti malo vise kesa i brze naci dobar primerak nego se mantati po raznim cukama i raspravljati sa prodavcima JETIJIMA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan kolega sa hr Fiat foruma je uzeo Stila MS izdanje u Njemi, od prvog vlasnika sa servisnom knjižicom, auto ko nov, orginal felge bez jedne crtice i skupa s uvozom ga je izašlo 3500€, tako da se može proć jeftino,a dobro, samo nažalost ne na balkanu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moguce? Sto mu niste trazili pare za put?

Brate da sam nastavio jos koju rec morao bih da prebijem onda i njega i sina, nalazi se na putu ka sapcu pa onda negde gore se zavlacis uz neki putic, a celo naselje drecave fasade, kapije od 5 metara i lavovi na kapijama, odma mi je bilo jasno da je u pitanju neka cigamala, a jos ga pitao sinoc, reci mi jel mozda negde farban ili udaran a on ma jok, i tamo kad sam ga pitao sta je ovo kao pa ja se bavim farbanjem i lakiranjem u austriji, ma govedo jedno. Cela desna bocna strana farbana, napred hauba, krila i branik, i pozadi gepek i branik, odozdo kad se pogleda pod ceo je od magle od fabranja crven, znaci majmuncina teska. A enterijer je stvarno ocuvan, jeste opran i jos se oseti na neku hemiju ali bas dobar. I da nema rezervni tocak, nego onaj fix and go, ali nema ni njega nego samo ona plastika gde on stoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

. ali nema ni njega nego samo ona plastika gde on stoji.

Hahahaha pa ovo je bas ekstra. Mile mame bi mu se nacestitao :D

Takvi skotovi ne zasluzuju bolje!

Sto mu nisi objasnio lepo bar da ga poplasis - put 30€, hrana 20€, nas dvojica gubimo dan, 30€....... za zivce-oprosticemo...... Malo da se isece covek ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo nas je troje, a i kazem ti ja nisam mogao vise ni rec da izgovorim, vec sam poceo da gorim, a ganci junior stao i kao pa sta vi kao trazite auto u prvoj boji? to je bio trenutak kada sam morao ili da odem ili da pocnem da lomim, pa sobzirom da su zasticeni kao beli medvedi i da bi to bio napad na PRN, odlucio sam da se suzdrzim do auta, veruj mi da me zeludac zaboleo, a nemam inace problema sa istim, ovo sa zeludcem samo da bi ti docarao stepen iznerviranosti tog trenutka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuvalja brate i ja sam tamo isao... Put ka Sapcu pa.onda levo putic, tu odma na pocetku ima sprinter slepka pa ides jos malo navise pa desno jedan sokak pored roze neke kuce bese... Jaooo kad se setim hteo sam da ga udavim... Jaooo sve im lopovsko


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da brate bas tu, eto sta da ti pricam, verovatno si video i auto i video skim imas posla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma meni od starta bilo sumnjivo, deluje na slike ko iz fabrike a kad smo dosli... Jos dok smo razgovarali na tel ja ga pitam kako je tako ocuvan unutra, a on ce mi ja sam pedantan i.kad dodjem svaki.dan sa puta ja ga perem, ja ovo, ja ono... Reko mozda neka picajzla, jos slag na tortu, kaze on meni ja sam.prvi vlasnik, i.kad sam doso imam.sta da vidim na vratima ni manje ni vise pise IM Matijevic... Ja sam se prekrstio... Cigani su cudo!


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sam ja rekao da sledeci put nosim palicu samnom, pa ce mo da vidimo, posledice me vise ne interesuju... Lepo ih pitas i jos nagovestim da sr time bavim tako reci i razumem u to i onda te neki kreten tako zezne da em sto izgubis dan tu jos i puknes barem 100e ( mi sto smo dalje).

U Nemackoj mislim da bese mozes da ga tuzis ako nesti od onoga sto je naveo u oglasu nije tacno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad zovem pa se zainteresujem kazem coveku fino - uzeo sam papir i olovku i pisem. Ajte iz pocetka da krenemo i nemoj slucajno kad dodjem si me slagao bice svasta! Ajde sad lepo jeli lupan, farban.....

Ne bi verovali koliko prodavaca promeni pricu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam isao pre nedelju dana, ne daleko doduse, da gledam stila 5v jtd. Isto preko telefona sve super sve idealno. po slikama stvarno korektan auto. Sreca pa nije daleko, zrenjanin. Otisli ja i majstor moj, poludeli smo, ono je agonija. Dovedu te degeni do tog stadijuma da treba da ga izudaras kao vola, cisto da ne bi jos nekog zahebavo tako.  Nema ga vise na oglasu, taman sam hteo da okacim sad kad procitah ovo, al ne mogu da nadjem. 
Ako se opet pojavi, 5v jtd zrenjanin, crni metalik. beziteeeee. 
I zato sam resio, auto ne trazim vise van bg-a. Kad nadjem nadjem. necu da placam put kao kreten da se nerviram i gubim vreme. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee a mi sto do Bg-a imamo 600km... Miske, po meni beogradjani nemaju potrebe van grada fa traze auto uopste, eventualno do NS-a i to je to. Ako u ta dva grada nema to sto trazis, tesko da ces ga negde drugde naci.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK slazem se sa tobom u potpunosti. 80% auta na oglasima su iz BG i NS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro od BG-a ni KG nije daleko, ali sav put dalje od KG ili KV je nepotreban.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas4232369/ford_mondeo_20tddinov_nov_nov/
 

cxcb4680.jpg

 

Ovako izgleda jedan normalan oglas. Ovako kad procitas dobijes zelju da odes da kupis auto. 

Covek se izvinjava na losim slikama, a ima bolje slike nego 90% oglasa. !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...