Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

ma idi bre ... Stilo se u Srbiji namnozio kao golf 2, a vozaci Stila postaju kao vozaci cuvenog golfa, nekad je golf 1.6 dizel bio merilo luksuza, danas je to Stilo ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nidza

toja i pokusavam da kazem, ja kad sam kupovao svoj auto i kad budem kupovao sledeci, gledam takav auto da moze da se vozi, a ne samo da se ulaze i da se gura kod majstora, normalno necu da kupim nesto gore od Punta, ne mogu sa kakvog takvog konja na magarca, pa me zanima sto noviji Stilo, naravno dizel, 6 brzina, po mogucstvu sa 5 vrata i panoramom ... :D

 

Na primer ovakav (bio kod mene u firmi)

 

cxcb4673.jpg  cxcb4675.jpg

:D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, pa dobro, alu felne, ja bih radije da ima nove gume nego alu felne :D

A iskreno, jako lepo izgleda - a taj odgovor je bio vezano za čovekove zahteve, petora vrata, 6 brzina, novije godište ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja sam taj sto zahteva previse :D 

 

generalno prvo na autu pogledam felne pa sve ostalo ... nebitno da li samo prolazim pored njega ili gledam iz nekih drugih razloga ... 

 

sve to sto ja trazim moze tesko da se uklopi, bar na nasem trzistu ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, ali ako ima razloga napraviš kompromis, ili skineš cenu, ili kupiš bez tog nečeg pa posle to dokupiš, felne je barem lako kupiti sa strane ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je povoljno za te patosnice ali ja bas nisam bio zadovoljan sa njima. Non-stop stoje popreko, klizaju ko lude. :(

Ali guma jeste vrhunska i izdrzljiva.

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo ove Mishelinove patosnice za Pandu pre 2 nedelje, ali nikako da uhvatim vremena i stavim ih na auto....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ih koristim od prosle zime. Jesu kvalitetne ali kao sto rece 'thecity...' pomalo klizaju, kao i vecina patosnica. Kupio sam ih u metrou za 2000 din.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno da merkamo drugar i ja za njega, i mogu vam reci da izgleda makar po slikama najpristojnije od svih stilica trenutno u oglasima, doduse kriterijumi su dizel, 3v, 2004+ i da ima po nesto od opreme. Definitivno je velika mana sto nema fabricke felne, ali ako je auto ok moze se i to posle naci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na slikama izgleda dobro, javite nam utiske kada ga pogledate i probate uživo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova centralna konzola mi je nekako, odvratna... a i ne volim budzevine. Da ga ja uzimam, malo bih detaljnije proverio sta se sve jos tako "improvizovalo" :/
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj sto ga prodaje nema pojma :) u opisu stavio abarth :D

Da, znam da on ne zna, malopre smo se culi ne zna cak ni da ne idu ove felne fabricki na njega.

 

Na slikama izgleda dobro, javite nam utiske kada ga pogledate i probate uživo. :)

Ujutru idemo za Valjevo da ga vidimo, probamo.... pa javljam utiske

 

Ova centralna konzola mi je nekako, odvratna... a i ne volim budzevine. Da ga ja uzimam, malo bih detaljnije proverio sta se sve jos tako "improvizovalo" :/

 

Jeste odvratna, nije bas ni budzevina, to je blenda namenska za stila ako zelis da ubacis aftermarket muziku, naravno da ce biti pretresen sutra detaljno, ovaj drugar je spreman da zazmuri i na te felne i na tu muziku zarad toga da je auto dobar, a ovaj makar na slikama ne deluje istroseno za razliku od ostalih na oglasima po kriterijumima po kojima bira auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, slazem se da sve ostalo izgleda dobro i ocuvano, ni cena nije losa ako se ispostavi da je dobar. Srecno sutra ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj sad da preterujemo, te felne nisu uopšte loše, jes' da su oriđiđi MŠ bolje, ali ovima ništa ne fali. Dalje, ta muzika je menjana, stavljena njegova fabrička blenda da bi zatvorila "rupe" i to uopšte nije loše, jer po mom mišljenju samo pokazuje da je prethodni vlasnik pazio na detalje što bi dalje moglo da ukazuje na to da je možda i auto održavao tako - detaljno. Ne znam, ja nemam baš šta da mu zamerim puno, probajte ga pa nam obavezno javite. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi, mogu te felne da budu i lepse od MS, ali kad je vec nesto limitirana serija, onda treba da bude potpuno autentican auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...