Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Lepo je reko... Prvi koji je dao broj sasije i plus napisao ako je nesto suprotno od onog sto je reko ON SNOSI POSLEDICE TROSKOVA. Svaka cast, ali to je FORD... :)

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk

Edited by Buca_Tipo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema veze sto je ford, i on mi je listi za kupovinu. 
Ford Mondeo, bas ovaj model. 2.0 sa lancem, Fiat Stilo 5v nebitan motor, Lancia Lybra ali ne karavan. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima u startu napisano nešto netačno, ali ne verujem da je hteo da slaže, već je iz neznanja - SVAKI Mondeo Mk3 ima plivajući zamajac, bilo Tddi, Tdci ili benzinac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem da ga gledam i da uzmem pare za put :D Kazem slagao si! :D haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

To da, menjao je skoro moj prijatelj na svom, a svi prodaju pricu da 2.0tddi nema plivajuci. Isto tako pricaju i za stilo 59kw i punto..


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozim Fordove vec 20 godina i mogu reci da sam prezadovoljan oduvek bio, igrom slucaja sam kupio Fiata, gledao Alfu :)  ocekujem na drugim auto forumima  (VW, BMW i sl.) stranacko ostrascenje ali ne i ovde gde su ljudi razumni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozim Fordove vec 20 godina i mogu reci da sam prezadovoljan oduvek bio, igrom slucaja sam kupio Fiata, gledao Alfu :) ocekujem na drugim auto forumima (VW, BMW i sl.) stranacko ostrascenje ali ne i ovde gde su ljudi razumni.

Ako sam te bilo cime uvredio ja se ovom prilikom izvinjavam... To je bilo cisto sale jer nije Fiat. Jos jednom izvini ako sam te uvredio. Pozdrav...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne patim ni ja od toga, Boze moj, imam za onoliko koliko mogu da pruzim... Bitno je da me auto sluzi i slusa i da ga ja isto tako postujem, Mislim da ne visim po servisima... ;) to mi je najbitnije... ;)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja već negde rekoh, poslednji auto koji bih kupio je Ford, ako izuzmemo automobile koji dolaze iz Azije.. Nekako mi Fordovi ne štimaju nikako, jedini koji mi se dopada je nova Fiesta.. A i kolege mehaničari kažu da se naježe kada trebaju da rade nešto oko Forda :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja već negde rekoh, poslednji auto koji bih kupio je Ford, ako izuzmemo automobile koji dolaze iz Azije.. Nekako mi Fordovi ne štimaju nikako, jedini koji mi se dopada je nova Fiesta.. A i kolege mehaničari kažu da se naježe kada trebaju da rade nešto oko Forda :rolleyes:

 

Drago mi je da si podelio sa nama svoje misljenje. A sto se tice majstora, sta reci :crazy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 A i kolege mehaničari kažu da se naježe kada trebaju da rade nešto oko Forda :rolleyes:

Ima neke svoje specifičnosti i tačno je da ga svaštari izbegavaju za rad. Zato ga verzirani majstori i oni sa odgovarajućim alatom rutinski rade.

Dopadanje je već stvar ukusa i tu se nikada ne vredi sporiti. Ali da je kvalitetan auto - jeste, veoma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka marka ima svoje specificnosti i zato ja nikada nisam isao kod tih svastar majstora. Pravi majstor mora da se specijalizuje za jednu marku ili grupu vozila i onda ima da radi kako valja. Kada pronadjes takav servis, odrzavanje nije nikakav problem, cene su vec nesto drugo..


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja druge masine i ne zagledam pod haube  za fiata sam  doktor nauke vozio i vozicu fiata i popravjati  dok god budem mogao za druge marke automobila nemam mnogo iskustva mada sve je to slicno ali ipak sto kazu kolege ko je svastar nije to  majstor :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije neko možda zainteresovan za zadnju klupu? :)
Ja bih rado uzeo prednja sedišta i zbudžio kod sebe pošto me baš nerviraju Active sedišta bez lumbalnog podešavanja i bez kadica

 

Capture33.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da se za*ebavaš Igore, pogodi cenu i uzmi to lepo u paketu pa se igraj kad imaš koji dinar više i namesti to da valja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogiša čitam sad malo strane forume i čini mi se da niko nije uspeo da ubudži zadnju klupu na Stila. Verovatno može nekako da se ubaci, ali opet ne bih išao u tu krajnost da bušim karoseriju samo da bi stala sedišta tako da bih bukvalno bacio novac za zadnja sedišta.

 

Dejice kažu ljudi da je ista elektronika i da se samo džekovi razlikiuju. Takođe imaš po 3 žice na oboje sedišta po 3 žice iste boje pa misilm da bi njihovo spajanje rešilo problem.

A ova crvena sedišta mi se ne dopadaju ni malo. Nekako su preblještava i opet nemaju kadice ni blizu kao Alfa.


A ja bih ipak sedišta bez vibratora ako može  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupi đuture, pa posle zavaljaj zadnju klupu, jer ne znam da li je prodavac raspoložen da ti proda samo prednja sedišta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...