Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

E hvala Ivane...pogledacu čim izadjem napolje. Jer mi se icinilo par puta da mi blicaju,verovatno zato što su visako svetla...ja da ih spustim...kad ono cvrc. Probaću pa javljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemas sta da gledas, ako ne rade motorici a radi ti oboreno levo svetlo.

Kacio sam seme iz eLearn, znam to napamet, a pogledaj ovde detaljnije:

 

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/28270-stilo-el-motor-za-%C5%A1telovanje-farova/

 

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=57329

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se stelovanja tice, to sam radio po temi koja vec postoji i na zidu sve izgleda ok, ali po magli .... Moracu iz pocetka da ih stelujem, pa sam zato guglao da vidim ima li sta novo na ovu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da video sam.ja da imaju srafove, jedino sto ne pise za koji auto je, meni je na stilu polomljen jedan pa bi bilo dobro da je jedan za stila :)

I bilo bi dobro da moze da se zameni bez otvaranja fara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale, uobicajeno na Stilu, ili poravka ili mogu da se nadju za 10 EUR po komadu...

Brdaus, palo mi na pamet da pitam da nisu popucali srafovi, ali reko' kakve veze ima sa zabicama :)  (nisam listao do kraja). Svasta interesantno imaju :thumbsup: .

Kakav problem imas po magli, mozda mozemo da pomognemo sa nekim iskustvom, savetom... ?

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale, uobicajeno na Stilu, ili poravka ili mogu da se nadju za 10 EUR po komadu...

Brdaus, palo mi na pamet da pitam da nisu popucali srafovi, ali reko' kakve veze ima sa zabicama :)  (nisam listao do kraja). Svasta interesantno imaju :thumbsup: .

Kakav problem imas po magli, mozda mozemo da pomognemo sa nekim iskustvom, savetom... ?

Levi far ide gore ka sredini, a desni gore pravo. Na zidu sve izgleda ok ( visina farova, 10m od zida, crta na zidu ... ). danas cu probati da ih nastelujem, pa cemo videti. Hvala na ponudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad krenes od zida unazad, videces vec na tih 10m kako se menja pozicija zize (trebalo bi da bude fiksirana po horizontali i samo da se spusta po vertikali).

Bilo sta da zatreba oko stelovanja, prebaci se na onu temu koju sam linkovao, da ne off-ujemo ovde u delovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^

 

Opis predmeta

blok je od kadilaka escalade, 6800 ccm.
Staklo je 10mm i malo je kvrcnuto sa strana ali nije nista strasno. Kada se odradi fazeta ne bi se ni videlo.
zeni smeta pa zato mora da ide, da bih ja ostao. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narode,kupio sam felne od lika iz Kaludjerice,zove se Vesa i ima odlican izbor guma.

Sve preporuke za coveka,korektan jako,cene su ok a gume odlicne.

Evo broja pa ako nekome treba neka cima.

**063203397**

Slobodno recite da vam je Igor dao broj.

E da,ako hocete i da montirate te gume koje kupite,napravice vam cenu kod lokalnog majstora.

Montaza sa balansiranjem je 350 dinara po gumi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne smem svima da otkrivam svoj identitet.

Zamisli kako bi me covek gledao da smo se upoznali i kazem mu ASTERIX?

Bilo bi,JESTE 1000! :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

^

 

Opis predmeta

blok je od kadilaka escalade, 6800 ccm.

Staklo je 10mm i malo je kvrcnuto sa strana ali nije nista strasno. Kada se odradi fazeta ne bi se ni videlo.

zeni smeta pa zato mora da ide, da bih ja ostao. ;)

 

 

Ovo MS PK prodaje ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne smem svima da otkrivam svoj identitet.

Zamisli kako bi me covek gledao da smo se upoznali i kazem mu ASTERIX?

Bilo bi,JESTE 1000! :laughing:

 

Bilo bi,JBT al si PROPO :laughing: :laughing: :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narode,kupio sam felne od lika iz Kaludjerice,zove se Vesa i ima odlican izbor guma.

Sve preporuke za coveka,korektan jako,cene su ok a gume odlicne.

Evo broja pa ako nekome treba neka cima.

**063203397**

Slobodno recite da vam je Igor dao broj.

E da,ako hocete i da montirate te gume koje kupite,napravice vam cenu kod lokalnog majstora.

Montaza sa balansiranjem je 350 dinara po gumi.

Slazem se sa kolegom, kupio sam kod njega prosle zime dve zimske gume. U odlicnom su stanju bile, samo ga je problem naci malo prvi put kad se ide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li ima tema....aj ovde ću da pita,ljudi gde mogu da kupim

MOTIP BACKLIGHT REMOVER

d5f38fae371abfd1e6b6ec8453b05086.jpg

U Kragujevcu gde god sam pitao ili me gledaju bledo ili mi nude nešto što nema veze sa ovim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...