Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

ako ovaj video koji snima put ispred moze da se ugasi, da ne gledas non stop, onda je dobro. Ako non stop ide prikaz smetace ti u voznji, veruj mi imao sam tako "otvorenu" a posle kupio sa preklopom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam ovde cesto po prodavnicama, ima ih od 20$ pa do nekih nenormalnih cena :)

 

pre nego sto krenem kuci, kupicu jednu :)

Koliko je tamo prestigio roadrunner 700x?

 

Ja je uzeh i osim za snimanje saobracaja dobra je za fotke, moze i pod vodom da snima....

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sa ali- ja porucio jednu za nekih 55eur i cekam da stigne, za te pare ocekujem da je bolje od vecine koju ovde valjaju za po 15k a sudeci po fabrici i cipu koji stavljaju trebalo bi da bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima jel zna neko gde mogu u Bg da kupim polovne cetiri celicne felne 15 za novog Klia? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

4x100, 6j, centralna rupa 60mm. Problem je sto niko ne zna da li odgovara od klia 3, i oko ET je isto problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Renault Clio 2013-

PCD 4*100

CB 60.1

Offset 40

Bolt M12x1.50

Cars with the same PCD & CB

Untitled.jpg

Po ovoj tabeli bilo koji klio ima offset razlicit za 4-5mm sto cisto sumnjam da moze da utice bilo na sta sem ako su stavljene neke gume cije se dimenzije poprilicno razlikuju od fabrickih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jankovicu hvala za ovo olaksao si mi posao u trazenju felni! :)

Edited by Lazoramix

Share this post


Link to post
Share on other sites

.

Cuvajte se onih kamera za snimanje saobracaja ako idete u Austriju, kazne su astronomske.

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, jedno pitanje, mozda neko zna. Interesuje me gde imaju da se kupe u BG-u one nalepnice za zadnju soferku: tata, mama, deca, pas, macka i to... znate na sta mislim, verovatno ste to vidjali po gradu. Ne znam ko to prodaje a zena i deca me cimaju da to okacimo na auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde je kolega BKI radio to. Ima negde tema. A mozda imam i broj. Cek da vim

Edit.

Cimni ga na tel...b0b4c34e4d32f6d4b7df00177e8bd95c.jpg

Edited by Buca_Tipo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me gde imaju da se kupe

Cisto mala sugestija. Odgovarajuca tema za ove vrste pitanja bi trebalo da bude "Gde mogu da kupim?": https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/41777-gde-mogu-da-kupim/

Ova tema je zamisljena da u njoj sami kacimo interesantne stvari na koje naletimo u prodaji, oglasima, itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Npr ovo. http://www.kupujemprodajem.com/Zastita-motora-za-sve-tipove-vozila-20768566-oglas.htm?filter_id=4792488

edc2e0e117d37e4b91a725568af9dcf2.jpg13b84024b2064ccdda38edbfa1999305.jpg

Zvao coveka tj mail mu slao. U pitanju je suspleh nov za 156 jtd je 3300din a desno potkrilo je 950din.

E sad kad bi neko od kolega mogo da ode da pogleda kvalitet plastike bilo bi odlicno. Ali ja planiram da porucim uskoro...

Edited by Buca_Tipo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...