Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ahahhahahahahahahhaha :D jadan covek, ko zna koja muka kad treba da menja gume :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad porastem bicu Mercedes, sad sam malo mece.  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Edited by sindrom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da mu je ugradio brisač sa 190-ke bio bi vrhunski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li ovaj video da stavim u Gedora staljing ili u smešne video klipove? Spada u gedoru, ali nema fotografija. Stvarno vredi pogledati ceo klip, ja ovako nešto nisam video nikada, a dosta vremena sam živeo u Rusiji, i kačio sam ovde slike koje sam ja napravio, neke iz Sibira, iz nekih sela gde je Bog rekao laku noć. Verovatno je auto nekog alkosa iz unutrašnjosti Rusije, jer normalan čovek ono jednostavno ne može da uradi. Lik je bukvalno svakom delu auta dao svoj pečat. I da je neko radio iz zezanja ne verujem, za ovo je je ipak potrebno mnoooogo vremena, a i mašte.

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj je vešt sa limom. Pogledaj bre, sam je napravio spojler, suknjice branika, obrvice farova... Gde god je mogao koristio je lim i pivske konzerve, a za instrument tablu CD-ove. Ima i avionski visinomer u kabini...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo neki psihić.

Imam jednog isto takvog virtuoza , samo opasnijeg. Skoro je kupio Gajgerov brojač za pet glava i gratis dobio neki radioaktivni izotop i sa tim se po ceo dan šeta. U kući pizde , sve će da ih ozrači.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ovaj poslednji zovu zaporozac :D


Gde si ti bio tamo ... :D

 

inace cale je stigao do anadira, sto bi rekli u tri lepe ... sam kraj Rusije 

 

 

https://www.google.rs/maps/place/%D0%90%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D1%80+(%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4),+%D0%A7%D1%83%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%B0,+%D0%A0%D1%83%D1%81%D0%B8%D1%98%D0%B0/@64.734297,177.4951169,3a,75y,90t/data=!3m5!1e2!3m3!1s1793188!2e1!3e10!4m2!3m1!1s0x59fc9fafd41a4d1b:0x51a32045e24f047

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da, tzv "мыльница" (u prevodu držač za sapun), zbog oblika zadnjih otvora za usis vazduha. Prethodni model je bio ušati, jer je imao izbačene usisnike, kao mlazni avion. Ko je malo stariji sigurno se seća, prodavali su se i kod nas. Užasan auto jednom rečju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kada si skoro kao Broj 1 :D

Nego, osećam bol u duši. Nisam nikada vozio VW bubu (mislim na staru sa motorom pozadi). Vozio sam se par puta u životu, kao klinac možda 2-3 puta, i pre nekoliko godina, ali je nisam vozio. Takođe nisam vozio ni Fiću, a baš bih voleo. Doduše, peglao sam zato VAZ 2105 (Riva), i VAZ 2104 (lubeničarka). To je bre doživljaj voziti, imt 539 ima lakše komande.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj tetak je imao jednog krajem sedamdesetih, imao je cak i Webasto grejanje. Mislim da je on neko licencno izdanje Fiata 600, tada su oni bili "IN".

ZAZ-968_front.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...