Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Danas na semaforu slikao dok smo čekali zeleno. Mislim da mu je ovde mesto jer meni ovo stvarno izgleda kao gedora styling. A3 allroad u pokušaju ...

 

21042014456.jpg

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo jedne gedore kod zeptera u bg redovno obitava tamo.

Fotografija2410.jpg

Video sam ovog pre neki dan u Jakovu na semaforu. Ima devil eyes farove, jedva sam provalio koji je auto :)

Meni ok izgleda, nije nista preterano, lepe felne...

Sent from puntosaki.

Sent from my LT25i using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas na semaforu slikao dok smo čekali zeleno. Mislim da mu je ovde mesto jer meni ovo stvarno izgleda kao gedora styling. A3 allroad u pokušaju ...

A ako te je snimio da ga slikaš narastao je ko kvasac mislivši da si oduševljen i da uložene pare nisu bačene!!!

21042014456.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vidim ovakva stop svetla zivot mi se smuci ... a ovo ispod kao da je maska od nekog dzipa ! 

zaboravio si da naglasis maska sa prednjeg branika :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites
06f392f6b048_800x600.jpg

 

9d9974702c58_800x600.jpg

 

4176c6775fe8_800x600.jpg

 

Što je najgore od svega auto je lepo sređen, čist iznutra, nije nešto izakan, ali ga je usrao sa ovom plavom preko auta, jer po meni kad je auto žut, na njega nema šta više da se stavlja, nije loša boja, odlična je na nekim kolima, ali na njoj samo da se i ostane, nikakve folije nalepnice. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Audi je od čuvenog Trsteničkog/V.Banjskog tjunera Milunčeta :rolleyes:, lik je 87mo, a pre par godina je dao drugaru tadašnji auto i slupaju se i jedino on pretekne živ, dvojica poginu.. Ćale mu je direktor pošte u V.Banji, a keva u inostranstvu, pa se takmiče ko će više da mu da, a oboje su u fazonu neka nam je on ostao živ, a dečko je onako malo ometen, ne deluje baš čisto.. inače, pre je imao PUG 206 isto u tjuning stajling fazonu, branike koji su imali u "shiva automotive" za oko 200€ u NS tjuning centru plati nešto preko 1.000€, svi čim malo proćaskaju sa njim vide koliko je sati i dere ga ko kako stigne.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad kad si stavio ovu sliku punta reli i ono što je on uradio velika je razlika, takođe i felne i nalepnice po staklima, ali najgore mi je kad neko zatamni zadnje i zadnja bočna stakla a ostalo ostavi ovako, po meni ako se stavljaju folije onda svuda i to jednako da bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj svaki dan vidjam! Radi lik u kasarni blizu moje firme, i nikad ga jos nisam video cistog... A skoro su ga prespajali kablovima, i na kraj su ga odslepali... Sta mu je bilo pojma nemam... Inace po meni je uzivo jos grdji! Sa sve Monster na celu!

htc evo 3D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prednji kraj nakalemljen u fazonu "wanna be Firebird" :) :

 

P1010146_1.jpg  10269274_721651974565079_557381202930851

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad bar znamo da retrovizori od grandea pašu na bubu

i ljepo se iza vidi logo od transformera :robo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...