Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Uh...odakle poceti

Aj prvo od godista - 2000. a spoljasnjost mk2b
Konzola citava nije od HGT, instrument tabla sa mk2b
Sedista, sedista nazad pa jos presvlake na njima

Usis vazduha, ovo "crevo" na klapni

Nema sus pleh, nema poklopac izduvne grane...akumulator u kesi, uvezan vezima plasticnim

"Auto u extra stanju.Motor je dobar nema nikakvih problema samo bi trebao mali servis da se odradi.Enterijer je losiji eko koza , nazad nema zadnju klupu stavljena su dva sedista i to bi bilo od ulaganja , mali servis i sedista.Sve na autu radi ASP, ABS, CITY SERVO, sve radi.Stavljene alu felne 15coli. na zadnjoj klupi pionir ozvucenje napred sam stavio sony zvucnike.Rezervna nova guma sa dizalicom. Sportski izduv.Auto sipaj i vozi. Samo ozbiljni, ne trosite moje a ni vase vreme.moze sms"

 

Sipaj i vozi a treba da se odradi 15 stvari da bi bio pristojan...

 

I onda kada ja kazem za koliko bi mog prodavao...

 

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1882156_Fiat_Punto_2000_god

 

image.png

image.png

image.png

image.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

Ovo izgleda neki sporCki punto... Verovatno neka limitirana serija "mutant" ili tako nesto... Ili Punto "3in1" najnovija verzija, 3 verzije punta smestene u jednu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh...odakle poceti

Aj prvo od godista - 2000. a spoljasnjost mk2b

Konzola citava nije od HGT, instrument tabla sa mk2b

Sedista, sedista nazad pa jos presvlake na njima

Usis vazduha, ovo "crevo" na klapni

Nema sus pleh, nema poklopac izduvne grane...akumulator u kesi, uvezan vezima plasticnim

"Auto u extra stanju.Motor je dobar nema nikakvih problema samo bi trebao mali servis da se odradi.Enterijer je losiji eko koza , nazad nema zadnju klupu stavljena su dva sedista i to bi bilo od ulaganja , mali servis i sedista.Sve na autu radi ASP, ABS, CITY SERVO, sve radi.Stavljene alu felne 15coli. na zadnjoj klupi pionir ozvucenje napred sam stavio sony zvucnike.Rezervna nova guma sa dizalicom. Sportski izduv.Auto sipaj i vozi. Samo ozbiljni, ne trosite moje a ni vase vreme.moze sms"

 

Sipaj i vozi a treba da se odradi 15 stvari da bi bio pristojan...

 

I onda kada ja kazem za koliko bi mog prodavao...

 

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1882156_Fiat_Punto_2000_god

 

image.png

image.png

image.png

image.png

 

 

Ako nije poslednje dve godine bez prekida na oglasima onda nije bio ni jednog jedinog dana.

 

Bio je u SD, PA, KO, Borci, ZR, a sada je u Temerinu.

 

Ove preslake pozadi su mu skoro nabacene, ispod njih su ista dva sica kao ova napred.

 

Prava strahota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pobedio :)

 

Hammer mu nije ravan :)

 

Njega treba nazvati i videti da li moze da uradi recimo sportski automobil ili repliku Formule 1, ali bolju, posto mu je to uza specijalnost :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opis da se ne zaboravi : 

 

"specifikacije vozila: duzina 3.5 metara sirina 2.3 m visina od tla napred 48cm nazad 60cm

35kg vara je utroseno u ojacavanju vozila
nema prepreke za ovo vozilo
radjeno je godinu dana mukotrpno
ulozeno je dosta novaca dosta vremena i zivaca da bi sve funkcionisalo savrseno
hammer mu nije ravan
ovaj terenac se jednostavno ne moze prevrnuti ma koliko nagib bio velik zbog njegove sirine od 2.3m
vozilo cu prodati samo osobi koja je avanturista i koja je ljubitelj OFF ROAD odnosno TERENSKE voznje
neka me zaobidju neozbiljni ljudi koji nemaju novca i koji zele leba bez motike zato sto je moje vreme dragoceno i ne zelim da ga bacam na glupe razgovore
za ozbiljnog i pravog kupca sledi ozbiljno spustanje cene, sve je stvar dogovora
odradjen servis filter ulja ulje u masini i ulje u menjacu vozilo izaziva osmehe na licima i cudjenje a bogami i strah i to samo kada stoji u mestu a tek u voznji moze se samo zamisliti
Imam saobracajnu i kupoprodajni ugovor koje dajem uz vozilo , ima broj broj sasije i broj motora jer sam ostavio koseve i nosace amortizera fabricki gde se i nalaze brojevi i plocice sasije
zupcasti kajis odlican kao i klinasti pk kajis
vozilo se moze testirati i provozati bilo kada , blato je za njega kao asfalt iako nema off road gume 
Vrlo mali potrosac goriva
kupac ce saznati tek po vidjenju buggy-a iz kog automobila je motor od 1100ccm i odusevice se kako povlaci
 
motor ima oko 60 konja i pun je snage presao oko 59000km
vozilo izgleda kao da ima 1500kg zbog njegovog gabarita ali u stvari ima oko 750 kg i dosta je olaksano izlazi bez problema na najvece uspone i izaziva izliv adrenalina
zelim srecnu kupovinu ozbiljnom i pravom kupcu"

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne videh da je marko stavio opis

obrisah....majko moja kojih budala ima .....5500evra.....uzas

Edited by Zhorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...